Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 12/18/2021 at 10:58 PM, Ivan said:

A sve do jednog, primerci onako bas zanimljivi clanovima foruma ljubitelja italijanskih vozila...

Ne kupuje italijane kaze da su krsevi,samo WV i samo dizel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, ali mene bas i ne zanima. Jer aktivno pratim ovaj plavi Touran, cekam da mu malo padne cena.

Fali mu samo malo paznje. A kao veliki ljubitelj Vagena, jedva cekam da mi ovaj prelepi primerak, koji nosi biser 1.9 Pumpe-Düse tehnologije, padne saka i zablista svojim punim sjajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Ivan said:

Jer aktivno pratim ovaj plavi Touran, cekam da mu malo padne cena.

Opa, imam konkurenciju!!?:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecna nova godina svima evo novogodisnje akcije.

Sto se tice garaziranja,i to laze,nema garazu,sva vozila stoje na ulici.

 

Screenshot 2022-01-01 at 13-04-14  Volkswagen Touran korekcija Polovni Automobili .png

Screenshot 2022-01-01 at 13-04-40  Volkswagen Touran korekcija Polovni Automobili .png

On 12/27/2021 at 9:35 PM, totti said:

Mene zanima da li još uvek postoji hotel Crni vrh u Babušnici? emoji846.png

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 

Renovira ga gazda Beli iz jula tj sns-a,cerka mu sad predsednica opstine a on vlasnik pola Babusnice.

Edited by Max82

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, dugo vas čitam, već godinama sam registrovan, samo eto - nisam pisao do sada.

Izvinjavam se što upadam sa nečim što nema nikakve veze sa Babušnicom (barem koliko mi je poznato), nadam se da @Max82 neće zameriti - nisam našao temu koja bi bila prikladnija.. 

Elem, zanima me zašto ljudi rade ovo, kad niko normalan ne bi poverovao u ovu kilometražu (vidi sliku u prilogu) za 2008. godište?

Da li računa da će oglase gledati i osobe sa poteškoćama u razvoju? Nešto drugo? Ja npr. kad vidim ovakav oglas, samo ga preskačem i nikad ne bih ni pomislio da pozovem lika.

Šta mislite da je logika ovog preprodavca i sličnih? 

 

IMG_20220104_133551.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je izostavio 0, mozda je 120000 km?!

 

ili ga jednostavno mrzi da kuca pa je lupio. 

covek je ostavio i br sasije, sto retko ko radi, pa ce onaj koji je ozbiljan kupac malo bolje proveriti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, jasno mi je da može biti greška ponekad, i video sam da je ovaj ostavio VIN broj, stavio sam samo kao primer nemoguće kilometraže (ovaj čak izgleda da je vlasnik, pa je sasvim moguća greška). Mislim da pojedinci ipak namerno stave kilometražu koja nema veze sa realnošću, da bi bili izlistani prilikom pretraga onih koji traže automobil koji je baš malo prešao. Barem mi se čini da sam primetio kod oglasa gde postoji npr. milion slika, znači neko se baš potrudio da predstavi auto što bolje, a u opisu stoji samo kontakt telefon ili eventualno neki štur info tipa "urađen mali servis". To mi je takođe sumnjivo kada vidim, ne znam grešim li što tako razmišljam... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, pilgrim011 said:

da pojedinci ipak namerno stave kilometražu koja nema veze sa realnošću, da bi bili izlistani prilikom pretraga onih koji traže automobil koji je baš malo prešao

Ima ih i ovde na forumu... Radi neke socioloske eksperimente, stavi manju km, ti nazoves, on ti kaze stvarnu, ti odusevljen sto je on posten, dodjes popodne, pljusnes pare, ne spustas cenu, castis bar 50 eur (nekad i 100 u zavisnosti kako je mali oprao auto) i odes sa osmehom na licu... Predjena km je samo broj, sto je vise to je vise stvari izmenjano, oprema ti i ne treba jer kupujes auto, znaci volan, 4 tocka, kocnice i toeto. 

Zar ne @Dule 021?

 

 

7 minutes ago, pilgrim011 said:

To mi je takođe sumnjivo kada vidim, ne znam grešim li što tako razmišljam... 

Pa sad, na svom primeru ti mogu reci da nije tako. Pre par dana sam stavio jako stur oglas ovde, sa par slika po noci jer sam na brzinu slikao (ne svoj auto) sa naznakom da cu dopuniti. Dvoje kolega odavde me je cimalo za dodatne informacije a auto je prodan u roku od dana (kupio komsija na kraju). Sve treba pogledati i filtrirati. Naravno da ce manjak informacija odbiti vecinu od auta, mahom gledaca (pipaca), dok onaj ko trazi tacno odredjen auto ce okrenuti broj i traziti jos informacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manje me nervira kada stave manju/vecu km na kolima koliko je 'Cena u inbox ili poziv' za bilo sta... Kao da cu da odnesem na ledjima auto ili stan... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to se slazem. Kad stavis oglas, znas za koje pare ces da prodas, okvirno. Od cega zavisi cena, od raspolozenja, mog naglaska ili mesta prebivalista, onog cime se bavim...

 

Pratim neku octaviju 1.8 4x4 vec par meseci na PA, zapratio zbog ujaka, nesto pitao oko kola, interesuje ga pa zapratio. Vozilo je od preprodavca.

Covek je za par meseci promenio cenu jedno 5x, isla je 700 eur gore/dole tipa od 3900 - 4600 eur. Ali ono, prva cena 4200, pa 4350, pa 4600 pa 3950 :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenu menja kada treba da radi zamenu za neko vozilo

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj sistem je prilicno uspesan a na kraj krajeva i posten. 

Kad imam taj auto sa 250k km jednostavno moram fa ga stavim na 180k na oglas jer inace nece skoro niko da me zove. Nisam ja kriv za to sto vi hocete kola sa 150k km a da ih platite kao ona sa 400k km. 

Pogledajte samo sebe,nekako odozgo kao da lebdite kao duh iznad samih vas,kad gledate oglase i primeticete da obavezno gledate najjeftinije na oglasu.  

Onaj ko me nazove dobije najpostenije moguce opise automobila i zato ih lako prodam a da je tako dokaz je dvoriste gde trenutno imam samo jedan jedini auto koji ce uskoro na oglase. 

Jedino gde nikad nisam stavio te manje kilometre su forumi tj oglasi na njima i zato nikad niko nista lose nije napisao o meni i mojim automobilima za evo nekih 13-14 godina koliko sam prisutan na tim forumima. 

Andreja imate da izjavite nesto za javnost? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/27/2021 at 5:56 PM, Max82 said:

Touranu spustena cena na 3 000,kupljen Volvo karavan i Opel Astra karavan,od toga samo Opel trenutno nije na prodaji.

 

 

Screenshot 2021-12-27 at 17-52-51  Polovni Volvo V40 2002 god Polovni Automobili Srbija, Babušnica .png

Screenshot 2021-12-27 at 17-53-18  Polovni Volkswagen Touran 2003 god Polovni Automobili Srbija, Babušnica .png

Doslo do poskupljenja,haha.

 

 

Screenshot 2022-01-15 at 19-24-17  Polovni Volvo V40 2002 god Polovni Automobili Srbija, Babušnica .png

Edited by Max82

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da napisem da prevarant sipa dizel na Knez petrol pumpama.

 

https://informer.rs/vesti/zastitnik-potrosaca/669116/krse-zakon-lazu-narod-knez-petrol-ima-jos-jedan-problem-dizelom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...