Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

De bre mercedes moze da bude krsina, jos iz '95-e :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Cudi me sto ga nije preneo kad je vec preprodavac D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je prigodno za postaviti ili ne..tek u nekoj svojoj dokolici naletim na jedan auto za kojeg smatram da je isti,iako se nalazi u oglasima dva razlicita sajta za prodaju auta,u razlicitim zemljama i sa razlicitim cenama. Oba su sajta strana i vozilo ne pripada Fiat/Lancia/Alfa grupacijama,pa neka moderacija obrise post ako ga smatra nedozvoljenim

Prvi oglas - austrijski sajt Gebrauchtwagen

https://www.gebrauchtwagen.at/fahrzeuge/a/65f748a1-5bf2-1256-e053-e350040ada53/?utm_source=criteo-at&utm_medium=ret&utm_campaign=Lower-Funnel&utm_content=html&utm_term=all

Drugi oglas - nemacki Autoscout
https://www.autoscout24.de/angebote/seat-leon-1-4-tsi-start-stop-fr-benzin-schwarz-c7e0c671-2500-44fc-8cff-502f75911cfa?cldtidx=14&cldtsrc=listPage

Cak je i opis oglasa gotovo istovetan..po meni lazni oglasi/prevara..nije da se nisam susreo sa laznim oglasima na stranim sajtovima i ranije,ali ovo je prvi put da vidim isti auto na njima..

(mozda bi bilo prikladnije reci da su ovo oglasi koje treba izbegavati)

Screenshot_2020-05-15 SEAT Leon FR Fast Lane 1,4 TSI - gebrauchtwagen at.png

Screenshot_2020-05-15 SEAT für € 18 600,-.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupac iz Nemacke je  kupio auto iz Austrije od privatnog lica,, smanjio mu km i digao cenu, ne promenivsi slike oglasa ni tekst? Prodavac iz Autrije jos nije obrisao oglas...?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palo mi je i to na pamet..samo taj austrijski oglas je vrlo dugo aktuelan..cak mislim da je i onbavljan..no,svakako da je moguce ovo sto si napisao.

 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prevarant je kupio neki jos jedan  VW Passat krs,doduse naletela neka budala i kupila ga,nije ni bio u oglasima.

Sad je spao na Ladu i to benzinac,floskula samo dizel mu nestala,hahah.

Na slikama se vide i ostala dva krsa,golf2 i peugeot206 a slike slikane digitronom da se ne vidi koliki je krs.

 

Untitled.jpg

1697a0dbc226-800x600.jpg

7a65b7fbca4f-800x600.jpg

Edited by Max82

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo cu da kazem da ova Niva, u odnosu na moju sluzbenu, izgleda ko avion, a da ide nesto losije bas sumnjam :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16821152/nissan-x-trail-16dci-4x4-tekna

image.thumb.png.65af5fa9585bce1560c5166c418fb32e.png

 

aj sad koliko je bas za izbegavanje ne znam., mozda mu je sve ispravno. 

Ovde je zato sto je smanjena km za nekih 100kkm. 

 

Drugar je isao, gledao, zapalio se i dosli su do toga da vodi majstora da odrade pregled. Uzeo broj sasije i na autodna sazna da je skinuta km za tih nekih famoznih 100kkm.  E tu se predomislio. Jer ako je ovo (pre)prodavac uradio, ko zna sta jos ne valja.

 

Malo smo popricali, ja sam nastojao da ga ubedim da ipak odvede auto kod majstora da ga pregledaju jer ni 250kkm nije strasna km a realno sa njegovim potrebama, on ce preci jos nekih 50-80kkm dok je kod njega za nekih recimo 6-7-8 godina. Dakle ako je dobar auto, u tom periodu nece nista morati da radi.

 

Kada je gledao, zadnja cena je bila 14400 eur. Sa podatkom o km ima prostora tu jos sigurno 300-400 eur dole. Sve pod uslovom da je dobar auto. Realno, u ovoj opremi, ovo godiste, sa 130 kkm su bar 4-5000 skuplji ako se uzima kupljen nov u Srbiji. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...