Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo malo mog doprinosa

Oglašen na 182435 psiholoških, na papiru na šoferci piše isto, prešao oko 220000

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13453212/renault-scenic-15-dcinavled

 

Screenshot_2019-01-23-16-42-23-667_com.infostud.android.pa.png

 

I Bendžamin, koji sam slučajno proveravao, oglašen na 162656, prešao...

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13720562/bmw-118-20d-aut-nooov

Screenshot_2019-01-23-16-38-36-429_it.duepuntotre.targascanner.png

Screenshot_2019-01-23-16-32-51-093_com.infostud.android.pa.png

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pričao sam sa Banetom na tu temu, pa da napišem i ovde:
Na Balkanovom placu prodavci (koji preko njih licitiraju i kupuju) mogu da zakupe prodajno mesto uz određenu nadoknadu, tako da Balkan kao firma nema veze sa tim šta ko od njih kasnije uradi sa kilometražom, kako ga oglašava i sa kojim podacima. Da se tako blati ugled firme - blati se, al' jbg...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je više iznervirao odgovor baje sa placa! Razumem da oni ne znaju na koju km oglašavaju prodavci koji uslužno drže automobile, ali i na onom listu koji je zalepljen na početku piše 182!

Doduše, mala su deca za one sa Bmwom!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima lepu opremu, al je pohaban unutra, vide se tragovi koriscenja, tvrdo kvacilo ko kamen, trese se kad se pali, dzojstik onaj na naslonu razdrndan!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lep ovaj rešo, mamu mu.....u odnosu na BMW kao avion
Kod mene vlada epidemija Reno Clio 1.2,ako se kupije nov auto...
E i jesu ga napravili...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rade to u Balkanu, i sa njihovim kolima. Ja sam kod njih uzeo kola koja su isto imala u opisu manje km, nego na satu. 

Problem je samo što sam ja uzeo broj šasije, a sat nisam ni proveravao.

I onda kad sam izvukao podatke iz ovlašćenog servisa kritikovao sam ih da su vraćali km itd... Onda su oni počeli da se vade, kao to je greška u kucanju, dešava se i ostale fore.

Ali ruku na srce, na satu stoji prava km. Vozilo poseduje celu istoriju servisiranja, samo što ni oni nisu znali da je imaju. Tek kad sam ga preuzeo, nađena je u dokumentaciji. 

Ali u globalu, ljudi su korektni kao prodavci. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma druze, razumem ja da na oglasu stoji jedno, a na autu drugu, mozda se desi I greska, ali ovde na soferci je zalepljen papir na kome pise 180 000, a na moje pitanje, majstori odgovaraju da znaju - znaci namerno stavljeno drugacije I da je to psiholoski efekat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt prvo sam pomislio: vidi ga @Smireni izvalio nekog bednika, kad ono opet max i njegov ortak hahaahahhaah

smorio za medalju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čovek je podvojena ličnost! Lopov je napisao 240, a poštenjačina je stavila fotku sa 420!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jedna lepa musa na oglasima...i sad ce mene da zove neki manijak i da mi kaze: znas druze, eno na oglasima musa mladja od tvoje za tri godine, isto km...

PA KUPI JE...
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13715735/lancia-musa-14gpl?ref=mat_ad
 

Untitledsasaassa.jpg

gfgfgfgfgfgfgf.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, cika_kole said:

evo jedna lepa musa na oglasima...i sad ce mene da zove neki manijak i da mi kaze: znas druze, eno na oglasima musa mladja od tvoje za tri godine, isto km...

PA KUPI JE...
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13715735/lancia-musa-14gpl?ref=mat_ad
 

Untitledsasaassa.jpg

gfgfgfgfgfgfgf.jpg

Kakva pomija, al bitno je da ima plin! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo jedna lepa musa na oglasima...i sad ce mene da zove neki manijak i da mi kaze: znas druze, eno na oglasima musa mladja od tvoje za tri godine, isto km...
PA KUPI JE...
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13715735/lancia-musa-14gpl?ref=mat_ad
 
Untitledsasaassa.thumb.jpg.3307e7631bb2737c848792fbede3e44d.jpg
gfgfgfgfgfgfgf.thumb.jpg.4347c91d637ff7ff89d294a5dd8361a6.jpg
Lepo kaže Marko, stavi naočare, šta je ovde lepo?!

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...