Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Al to je stvarno hit logika meni ne smeta.

Kapiram i da uhvatiš nekog da je kraden auto, lupan ili vraćana km debelo opet bi odgovor bio meni ne smeta :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno nije mi problem,ajde izasao sam u susret otisao do KV iako je on zvao za zamenu.Plus mi je naglasavao kakva je limarijski,da su to sitne ogrebotine i to. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se baš često dešava da vlasnik nahvali auto, bez ogrebotine i slično, a kada odete na lice mesta nema veze sa vezom. Da li njima to zaista ne smeta ili svesno nekoga zavlače ili su se nagledali toliko lomina da im taj konkretan auto zaista deluje ok, teško je reći. U svakom slučaju nije baš zgodno da neko napravi kilometražu da bi pogledao auto na osnovu nekih nerealnih informacija, a kada dođe potpuni šok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/16/2019 at 11:43 AM, Dule 021 said:

Pitao me jedan forumas za ovaj Audi i ja mu rekoh da ja dok ne vidim vozilo ne vredi pricati ma koliko da je lep na oglasima. Otisao on i kaze sve u svemu auto nije los i ima da se ulozi ali ono sto je presudilo da ga ne kupi je upravo taj 4x4 jer auto nema taj pogon a prodavac tvrdi da u svim papirima od carine pise da je Quattro. I posle pregleda majstora i cinjenice da nema 4x4 ovaj ga i dalje tako prodaje. 

E sad auto nije za izbegavanje ali prodavati svesno nesto sto nije ono sto se predstavlja na oglasima nije bas na svom mestu.  

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13505931/audi-a4-19-tdi-s-line-4x4

FE583D51-24AB-4E19-A818-3E1A3657739A.jpeg

S obzirom da mu na ramovima od tablica pise cvrle auto nije iskljuceno ni da su ga njemu prodali kao 4x4. Kacio sam na ovoj temi neka njihova kola, golfa 5 sa 200k i servisnom knjigom koji na poslednjem tehnickom u it  ima 600k predjenih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovo je odsjaj garantovano, vidiš i na drugim slikama da se fleke pomeraju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pluto Verovatnoća da auto star 11 godina nigde nije zafarban, barem od ogrebotina, je minimalna.

Siva boja inače lako zavara, tako da ja taj auto ne bih zaobišao zbog toga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, banjo1990 said:

@Pluto Verovatnoća da auto star 11 godina nigde nije zafarban, barem od ogrebotina, je minimalna.

Siva boja inače lako zavara, tako da ja taj auto ne bih zaobišao zbog toga. 

Pa pre sam okačio oglas iz Delte - BMW 7 2015 ako se sećam koji je bio isto ovako šaren, iz Delte koja je ovlašćeni prodavac. Mogu da zamislim u kakvom je ovaj stanju ako prodavac svesno kači slike na kom se vidi da je došlo do ozbiljnog udarca sa strane i stavlja cenu od 8000e. Meni ne smeta npr da je malo čuknut pozadi, jer to nije toliko strašno ako se lepo sve namesti, problem je što prodavac kaže da je auto perfektan.

Ne znam kako može ovo da zavara, ako je baš do kraja vrata druga nijansa sive, takođe ta ista se ponavlja celim donjim delom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, totti said:

dokle će svako farbanje vrata (ili bilo čega drugog) da znači da je imao ozbiljan udarac? 

Ma to ovi na placu samo zafarbaju malo da kupcu bude lakse. Kupac je svestan da auto mora biti makar negde udaran, ovako samo kaze jbg udaran je, skinuta malo km, svi su takvi. Kupcu lakse i on zadovoljniji. Dobije jeftinije auto nego sto moze da kupi neudaran.

Ili tako nesto ide... Ima neka fora, objasnjavali su :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobro bre ljudi, dokle će svako farbanje vrata (ili bilo čega drugog) da znači da je imao ozbiljan udarac? default_biggrin.png
 

Pa evo ja sam bio tu kada se zbog ozbiljnijeg udarca farbaju samo vrata jer ne mogu da se zatvore i jer je iskocio airbag. Takodje taj dole deo se po pravilu farba ceo uvek :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koliko automobila ima a da ni ne znas da su imali vecu stetu? Neko moze da upegla boju i sve i ti da ne znas, kupis auto mislis da je sve top. Nema ga da nije cukan ili bar malo lupan. Dokle god nije dosao do onog Rusa sto sredjuje totalke dobro je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa koliko automobila ima a da ni ne znas da su imali vecu stetu? Neko moze da upegla boju i sve i ti da ne znas, kupis auto mislis da je sve top. Nema ga da nije cukan ili bar malo lupan. Dokle god nije dosao do onog Rusa sto sredjuje totalke dobro je

Ja sam izgleda posle tog rusa dobio traume

Svakako je bolje uzeti auto koji je profi ofarban i sredjen nego nekog skrndelja koji je saren kao ovaj gore bmw

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znam neke budale koje su farbale ceo auto zbog sitnih ogrebotina

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


I nisi jedina Znam ih ja ihaha

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj komega kupuo BNW e46, dibar primerak, sređen, odlilno ga održava itd. I jedan dan, vozač autobusa lope smotao na krivini i pokupi mu BMW sa parkinga. Odere mu jednu stranu.
Kolega van sebe. Ajde što se to može srediti i sredio je, već pizdi što kad ga bude prodavao neko će, ako primeti neku nijansu, da obara cenu kao havarisan, lupan itd. A realno, auto je ključ u ruke bez dinara ulaganja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je farba šekasta to još ne znači da je auto slab. Na kraju se veči problem pokaže sa motorom neko sa limarijom, naročito kod fiata. Moja preporuka od talijana samo beži što dalje.

Edited by Mišo165

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Mišo165 said:

Moja preporuka od talijana samo beži što dalje.

Ovo je rangu izjave koju bi dao u Rijadu: Moja preporuka, predjite na prasetinu.

Zašto sam povezao sa religijom? Jedno je voziti Fiat (ili neki njegov brend) i znati kakav je to auto u suštini, a tek skroz druga stvar imati vere da i posle jednog, nastavite s drugim..trecim... i dati mu šansu . 

Uglavnom, generalizacija, ovde uglavnom nailazi na osudu. Nebitno o čemu se govori. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...