Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

A ono što je Švice sve utepano rizlom....
Zato sam seo u onaj kombibus i pravo Nemačka...doduše meni keva tamo radi pa mi sredili izvozne papire sinovi od njenog poslodavca...A i kaštao 650€
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta da ocekujes od vozika 15god starog nego da je krs, a da bi licio na nesto mora da se usminka :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Većina auta po Srbiji su leševi ne samo od placeva nego i od vlasnika itekako.

Dobar auto košta (stvarno dobro i jeftino ako i dodje do oglasa plane odma), a sa druge strane nekad je dobar auto precenjen.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/28/2018 at 11:24 AM, Iron_Floyd said:

Auto placevi za preporuku u NS? Dosad sve sto smo gledali je bila cista katastrofa... Gledali smo Alfu MiTo, Fiat Bravo, Grande punto... sve do jednog sam precesljao dijagnostikom, na svima vracena KM carobna brojka 174 da su navodno presli, a presli su pod 260.. 350k... (nisu ubrisali sve sa centrala)

 

Nije problem toliko vracena km, koliko je problem sto su nevidjeni krsevi, jako puno toga neispravnog.. pocev od losih dizni, sve do jedne neispravne klapne automatske klime...  pa nadalje... dizelase smo gledali..

Burazeru trazim auto tako do 5000 evra..

U NSu: http://sportingauto.co.rs/ (iskustvo kolege sa posla, isli zajedno i kupili Skodu Superb)

http://www.autodiv.rs/ (nemam licno iskustvo, vise na osnovu sajta)

i rekao bih da Gajic ima dobre automobile, opet nije licno iskustvo, vise sajt i komentari na netu https://www.polovniautomobili.com/gajicautomobili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo što Gajic nikada nije imao auto za 5000e, što je budžet sa kojim kolega raspolaže.

Inace stvarno su im kola sa oglasa na slikama uvek perfektna. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gajic ima odlicne aute ali su svi lux tipa, retko koji je oko 7-8 'iljada a kamoli 5. Sporting ima veoma dobre sa serv knjizicom skinute sa lizinga ali ih prati i cena.

Primetio sam da u Futogu ima veoma dobra ponuda jeftinijih polovnjaka ali se mora cesljati za ok primerak. Usmerite pretragu polovniautomobili u Futog pa protresite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Futog ići strpljivo i više puta,bilo je dobrih auta,ali su mi izmakli ispred nosa...
Bio i jedan kod Stojanova,dok sam otišao po lovu nestao je...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio suguran,previše mi dobro izgledao naspram kanti kojih sam nagledao...Već sa bio upao u frku...i jbg
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim neki tvrde da sam mufljuz.

Evo dokaza,cini mi se da sam kacio Samuraja iz Babusnice ili sam zaboravio.

Zeznuo je coveka iz Aleksinca i ovaj ga posle mesec dana prodaje.

Ne razumem se bas u auta ali sam za prevarante postao ekspert.

 

Screenshot_1.jpg

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13346024/suzuki-sj-samurai-1300

 

Screenshot_2.jpgScreenshot_3.jpgScreenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpgScreenshot_6.jpgScreenshot_7.jpgScreenshot_8.jpg

 

 

Edited by neshaoct
dodao printscreen & slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mu nista,samo je krs sa vracenom kilometrazom.

Kupio ga prevarant iz Babusnice od coveka koji ga je izvozao za 1200e.

Prvobitna cena prevaranta je bila je 2200.

Posle duzeg vremena spustio cenu do 1500e i skoro prodat u Aleksincu,pretpostavljam za 1300-1400e.

I evo ga opet u oglasima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, bane1321 said:

Dobro, kupio ga za 1200, prodao za 1300... To radi gomila ljudi! Ne kapiram u čemu je prevara?

Stos je da se cita.

Prevarant je prvobitno trazio 2200 eura.

2 hours ago, dekirs said:

Hahahah udjes na profil coveka i vidis da samo pise u ovoj temi. :D

Pisao sam na temu punta,akumulatora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta i ako je tražio 2200€? Mogao je da traži i 3000€, njegovo je da traži koliko hoće a to ne znaci da je prevarant. Svako ko kupi jeftinije a hoće da proda za više para je prevarant? Ili ako kupi jeftino treba i drugom nekom da proda jeftino, uzme sebi za 2l coca-cole i ići će u raj jer je učinio dobro delo..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njegovo je da traži, tvoje je da ne daš!

Znam puno ljudi koji kupuju te "krševe" operu, malo zakrpe i prodaju, ostanu dobri 50-150e po autu. Bolje išta nego ništa! Bitno im je da prodaja ide brzo...

Ali, opet, ne poznavam gospodina, ali gomila ljudi stavi nerealni cenu dva tri dana, pa onda spusti, kao akciju (i uvoznici novih automobila se koriste istim trikom) i upeca se neko!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nam prevaranta opet,sa dva krsa.

Rover udaran napred,"crveni"golf sluzio kao zaprezni konj.

Zuti prodat ne tako davno,sluzio takodje u iste namene,opet kacim duhoviti tekst oglasa prevaranta za zutaca.

 

 

Screenshot_2018-12-16 Polovni Land Rover Freelander Td4 2005 god Polovni Automobili Srbija, Babušnica.png

Screenshot_2018-12-19 Polovni Volkswagen Golf 2 1988 god Polovni Automobili Srbija, Babušnica.png

44366678_315325149263995_1293331046439321600_n.jpg

44252411_314148552714988_1024515301150031872_o.jpg

44208405_314148526048324_6824755479189651456_n.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...