Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Prednje gume stavljene naopako. Deluje sa slika dobro. E sad... slike su jedno... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@grada00 prvo sto sam primetio da nema tempomat i parking senzore. drugo je da prodavac ne zna sta prodaje po opisu oglasa...
ovo ti je po meni bolji primerak https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12629553/lancia-delta-19-platino-biturbo

tempomat, senzori, parking assist i recimo mladja godinu dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj je dobijen u zamenu, iz BG-a. Ne mora da znaci da je los, ali kod sadasnjeg vlasnika je tek 2 nedelje.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se na kasnjenju,Kole hvala na savetu i  na zapazanjima na Valjevskoj delti.Sto se tice ove od 190 odlicna ali gledam ove 1.6  cekam da naleti neka bolja na oglasima .Ako znate neka da se se vicite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, al' se mnoze... Kud je odlepih u PM, ode mi statusni simbol :D ...

 

3467357539_04d34b7b0a.thumb.jpg.3acace713a76627897b0db699d68292f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo je da je jedno vreme bila frka oko tih nalepnica, da se kontrolišu na granicama i da je obavezno da se ima nalepnica zemlje gde je auto registrovan -SRB.
Upravo zbog ovog kompleksašenja treba ponovo da počnu da smaraju na granicama, da svi "Švajcarci" i slični moraju da skinu nalepnice...Mada sam siguran da će ih onda uramiti i okačiti u dnevnu sobu, da se bar komšijama hvale.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo je dok nije bilo plave trake u ćošku tablice sa oznakom države!

A torti kao slučajno slikao ovu drugu sliku, ustvari, pravi reklamu za firmu!!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok nego on dalje i ne ide :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiras da ga vracas odakle je stigao :) ?

Kod sebe bez problema odlepio, malo ocistio medicinskim benzinom i to je sve...

Cak sam krenuo da donesem i 3M polir pastu posto je crna boja u pitanju, ali nije bilo potrebe za tim.

"CH" isparila kao da nikad nije ni bila na gepeku :welcome: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na insistiranje zenske polovine uklonjeno ipak. Nece ovo nazad, kod njih je vec zastareo model.

Nisam smeo da rizikujem da upadnem u neku gedoru :lol:

Edited by integralac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo je poznato da nisu svi automobili iz Svajcarske u extra stanju. Naime na jugu drzave u kantonu Ticino gde se govori italijanski ne treba uzimati jer su isti poznati po neodrzavanju vozila i ista se cesto zbog blizine servisiraju u Italiji. Takodje, u podrucju oko Lozane i Zeneve prolazi veliki broj vozila i cesto su ista iz uvoza iz pogranicnih krajeva Francuske, dosta su jeftinina ali generalno loseg stanja. U centralnoj i severnoj Svajcarskoj su vozila generalno odlicnog stanja i odrzavana iskljucivo u ovlascenim. Mada i tu moze biti prevera na placevima kojedrza arapi, turci i po neki nasi... takodje izbegavati vozila iz planinskih krajeva jer se mnogo soli baca pa su sklona koroziji. Japance po pravili najvise so pojede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu reci samo jedno

Ne postoji apsolutno nikakvo pravilo ali bas nikakvo, ni prilikom kupovine niti prilikom prodaje, znaci svako vozilo i svaki kupac i prodavac prica za sebe. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo lizing kuce, placeve ko hoce dobar auto za sebe treba zaobilaziti nasiroko.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A onda se cesto desi da upravo ti placevi kupe  od tih lizing kuca kola.

Jel onda i dalje vazi pravilo da se zaobilaze u sirokom luku?

Sto se tice Svajcarske i jeftinih kola   tu ima takvih truleksa  a i svajcarci su skloni da poprave i jace udaren auto u sta sam se licno dosad uverio vise puta.

Naravno da ima sjajnih kola ali tih sjajnih ima u svakoj drzavi jer kako u svakoj ima  losih vlasnika tako ima i onih pedantnih samo sto ta kola onda nisu ona najjeftinija na oglasima kako kod njih tako i kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima dokaz da je kupljen od lizing kuce sa svom papirologijom o zatecenom stanju pre kupovine i servisnom istorijom naravno da je ok, samo nisam do sada video kod nas da se prodaje auto uz koji se dobijaju svi papiri kao na licitaciji...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nisi video?

Pa sva ova kola od 2012 na ovamo su uglavnom kupljena od lizing kuca tj sa licitacija  i ne mozes reci da nijedan nema  servisnu knjizicu tj poznatu istoriju.

Neki prodavci daju i slike pre nego sto je auto dosao tako da itekako ima  dobrih i kvalitenih vozila ali su mahom presla oko 150+k km.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Srbiji na placu kada kupujes auto dobijes servisnu?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio da si ti  ozbiljniji lik a ne saljivdzija.:lol:

Naravno da kod dosta njih dobijes i servisnu.

Ipak su to mlada kola i nemaju ogromne kilometraze pa se cak i  placevi koji ne stoje na dobrom glasu hvale sa takvim kolima i servisnim kjnizicama.

Dovoljno je da nazoves i proveris i videces da ima  velik broj mladih vozila starih 4-5 godina a da imaju i servisne i to one prave  koje se mogu proveriti u ovlascenom servisu.

2 minutes ago, beli82 said:

Pa da, dobiješ servisnu, original, pravo iz Photoshop-a. emoji23.png

FIAT - Fix It Again Tomorrow...emoji854.png
 

A tesko ti da istanes od stolice i kompa i da odes u ovlasceni i proveris tu servisnu jel da?

Zasto pricati napamet ako  ima itekako  originalnih servisnih knjizica kod tih  ladih vozila?

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, Ticma said:

nisam do sada video kod nas

Ja dobio dokumentaciju (dekra je bila mislim), 2012. godiste auto, i slike iz Italije. Uzet od lizing kuce.

Papirna servisna nista ne znaci, to se kupuje za porciju jagnjetine, ali ima nekih vozila koja imaju elektronsku.

Mislim da to nije retkost vise, mislim da je i @totti pricao negde o tome. Sao treba ici na dobar plac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dule021: šta se ljutiš odmah? Vidiš da sam stavio smajlija!
Mora čovek s' vremena na vreme i da pobudali, ne treba stalno da budemo ozbiljni.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...