Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Verovatno povoljno, sa 170 000 km...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na satu 180.000km menjac automatski 1.6 dizel. Isao sam malopre da je vidim. Vlasnik je prao ceo dan ne bi li je doveo u neko pristojno stanje. Izgrebana na vise mesta. Za divno cudo volan dobar ali onaj bok na vozacevom sedistu spljosnuo se ceo. Vidi se da je zgazila 400.000 km. Placena 4.500e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ulozi jos 1500e ,to mu dodje 6000e,moze limariju komplet da sredi i uredi enterijer i oko mehanike nesto.Po oglasima se tako i krecu delte 1.6mjet ,oko 6000e vrlo korektne.

Ja do duse sam nasao brava dobrog,ali ne znam u koju temu da ga okacim 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, danijel55 said:

Da ulozi jos 1500e ,to mu dodje 6000e,moze limariju komplet da sredi i uredi enterijer i oko mehanike nesto.Po oglasima se tako i krecu delte 1.6mjet ,oko 6000e vrlo korektne.

Ja do duse sam nasao brava dobrog,ali ne znam u koju temu da ga okacim 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna bela za izbegavanje :(

Da skratim nekome muku obilaska ove "perfektne" Delte. 

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12562283/lancia-delta-19-nav

Lepa oprema boja... 

Čujem se sa vlasnikom placa. Telefonom sve perfektno. Samo cepovi fale na felnama. Km se slaže po onom zabarskom sajtu

Jurim dva dana, uzimam slobodan dan, kolega @Markobgd odlaze obaveze... pravac Novi sad. 

Stigli... TAJAC

Na krovu tragovi krep trake... Auto presprican u krug. Tragovi farbanja po svim coskovima, kederima itd. Spolja bela slonovača unutra bela snežna. Mrak... 

Volan ima rupe a farban kanom, menjac nema brojki.. 

Diskove nema. "Dobre" zimske gume pojedene sa strane 

Kolega Mare se nasloni na akumulator, i opece se na + klemu (3min rada motora) Nekome će trebati pp aparat nazalost

Slab pritisak ulja pri paljenju (gumica ili...) 

Marko puta da li da kacimo dijagnostiku... Ne naravno. 

IDEMO DALJE

Hvala @markobgd još jednom na druženju i @milutinac što je imao volju da nam skrati put tj. da pogleda auto ali sam bio nestrpljiv da sacekam :)

 

 

Screenshot_20180625-192833.png

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bglion zar ti cena nije prvo upala u oči?!

Za koliko je on kupio+prevoz, potvrde, prenos + zarada i sve za 6000 evra. Negde je neko kačio za novog brava koliko izadje dovoz i troškovi, mislim da je bila cifra 1500-2000 evra. 

Ta oprema za te pare da valja nema. Navigacija nije fabrička.

Ima tema za kupovinu nove Delte, da si nakačio tamo pre odlaska možda bi ti skrenuli pažnju ranije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po forumu ima dosta pisanja o troškovima, zaradama itd

Koliko ja vidim a pratim duže vreme. Cene su malo otišle dole. 

Ponuda je takva da je ova sa cenom od 6100 negde u sredini cenovne ponude kod nas u tom godište. 

Tema je da auto izgleda dobro sa slika a u sustini lom. Ne vredi  ni da je najjeftinija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni, cena nije uopšte sumnjivo niska. Npr, u tom rasponu cena od 5.500-6.500€ na oglasima ima barem 20-30 Insignija. OK, ima tu sigurno i gomile lomova, ali kod nas generalno preovladava mišljenje da auto i posle 5 godina mora isto da vredi, a plus da se zaračunaju i sva ulaganja u međuvremenu, pa čak i registracije

 

 

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na nisku cenu sam mislio na Deltu u toj opremi. Ova ima parking assist, kao i prednje parking senzore sto je retkost i dolazi u visim paketima opreme. Cak ni svaka Platinum Delta nema ove opcije, vec su dodatno naplacivane. 

 

E da, jedino nisam nasao nijednu da ima hill holder, sto mi je cudno. Nasao sam 1 sa parking kamerom, cini mi se fabrickom :) 

 

Evo npr. 2.0mjet kosta isto u Italiji

https://www.autoscout24.com/offers/lancia-delta-2-0-mjt-dpf-platino-diesel-white-70971296-31ef-47fd-9365-1337840be6e4?cldtidx=17

 

1280x960.jpg1280x960.jpg1280x960.jpg1280x960.jpg

 

+ svi ostali troskovi :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, bglion said:

 @milutinac što je imao volju da nam skrati put tj. da pogleda auto ali sam bio nestrpljiv da sacekam :)

 

 

 

Nemoj mi se zahvaljivati :) ako nesto bude trebalo opet ovde kod nas - samo javi.

Cele prosle nedelje mi je bas bio tempo nazalost

 

Ps - a bas mi zao sto ja nisam isao da je gledam, jer to su bas neke ocigledne stvari koje bih i ja uvideo, i sigurno da ne bi pravio put za NS, ali sad...sta je - tu je jbg

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, dekirs said:

Kako delta nema hill holder ?

Nisam primetio da navode na oglasima, zbog toga sam napisao. 

 

Kad sam pitao drugara koji vozi deltu, kaze da nije primetio da ima

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, andreja.micovic said:

Negde je neko kačio za novog brava koliko izadje dovoz i troškovi, mislim da je bila cifra 1500-2000 evr

Zavisi odakle stiže auto. Iz ITA je najjeftiniji dovoz. Iz CH je 600eur do NS za auta koja su u regiji Lemana, tj Ženevskog jezera. Kanton Valais još skuplje. Nešto jeftinije je oko Ciriha. 

Za Bravo je carina sa AMSS sigurnih 600-700eur. Čak i više ako je mladji, opremljeniji i sa manje km. Dakle eto već 1200eur troška minimum. Gde je još auto koji ako vredi sigurno i košta? Tako da na kraju, jeftine varijante sa naših placeva su samo ono što većina kupaca traži-"jeftin" auto u koji će uložiti još 20% vresnosti u narednim mesecima da bi auto bio pouzdan. Da ne govorimo o ciframa ulaganja kad neko zaista hoće da od takvog auta napravi auto za primer, od karoserijskog, preko stanja enterijera, do mehaničkog stanja. 

E, da-molim za Trofej za izmišljanje rupe na saksiji, à propos moje prethodne izjave. :lol:

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, andreja.micovic said:

 

Ta oprema za te pare da valja nema. Navigacija nije fabrička.

 

ta navigacija je pravljena namenski za lancia deltu. ulaz 1 din, android, dzek na dzek can linije povezane. to im je fabrika dozvolila i to se radi u italiji...@markobgd je to bio izbacio na temi o deltinim navigacijama...ja sam na mojoj delti morao da uklapam, a ova ide, sraf na sraf, dzek na dzek i sve povezano....

41Hvi6O8AOL.jpg

61BQPyVZ7dL._SL1200_.jpg

i da, setih se. kada sam bio napisao kako gledam italijanske sajtove i cene delti, napisah da su tamo skupe, a ne znam sada ko, mi pametovao, ma pusti te cene, nije to tako, ovo, ono...nije, nije, tamo za male pare kanta, ovde prodaju za 6000-6500...i onda ti fali jos 1500 da je sredis...neka hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, gile smederevo said:

Za Bravo je carina sa AMSS sigurnih 600-700eur. Čak i više ako je mladji, opremljeniji i sa manje km.

Konkretno za napucan Sport 2.0 MultiJet 2010. iz Italije, za koji sam se raspitivao krajem prosle godine - preko "Don Sped" u Subotici je bilo tacno 940 EUR (EUR1, PDV, ocitavanje brojeva, skladistenje i njihova usluga). Na to bi islo jos AMS uverenje, znaci racunajte cca 1050 EUR samo papirologije, preko agencije.

1 hour ago, andreja.micovic said:

Nisam primetio da navode na oglasima, zbog toga sam napisao. 

Nije valjda da se, osim marke i modela vozila :D, 100% oslanjate na ono sto skrabaju po oglasima? Gomila njih se frlja sa netacnim podacima, navode nesto cega nema i obrnuto, Copy/Paste kompletnih tekstova oglasa, cesto se moze videti da je zabarski dizel TDI, itd... Samo VIN, za "nase" ePer i u se i u svoje kljuse. Za Hill Holder je vec objasnjeno.

Da stanem na stranu kolege - evo ovo sto pominju da su videli na licu mesta, ja vecinu nisam video sa slika u oglasu. Da trazim Deltu, da gledam sam i da mi je blizu, verovatno bih i ja otisao da pogledam na osnovu oglasa ;) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji auto iz uvoza bez ulaganja, jednostavno...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1, pogotovo kada su kupci forumasi :) .

Naravno da niko ne ocekuje da je ni blizu tako, ali tuzno je kakve sve lomine stoje iza naslova i tvrdnji tipa "NOV NOV NOV", "u perfektnom stanju", "bez ulaganja", "NEMA BOLJI" i sl... Najgore sto se covek ovako zaje*e i potrosi uzalud svoje vreme - odmah se setim onoga WRC :) koji je mesecima dzedzao po oglasima, a znamo sta su ljudi koji su gledali pisali kada su ga pregledali uzivo...

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...