Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

A tako ponedeljkom sprecim ljude da se zalecu. :D Kad vec ne zele da veruju da ti dizeli (B segmenta) prelaze tamo ~30kkm godisnje pa ti ova provera i ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema pravila koliko prelaze godisnje,

moj zet u Ch kupio nov kaskai i prve 2 godine napravio 60k a zatim sledece 4 ispod 40k, zavisi od posla

sad ima na satu nesto vise od 100k a 2011 godiste

 

ja sam do sada uvezao 15ak automobila i bez problema sam nasao nekoliko sa ispod 150k

znaci ne mora da znaci da je svaki vracan (u vecini jesu) kao ni da kilometraza govori o stanju vozila

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš zato kilometraža na satu odavno nije bitna, a 99% kupaca i dalje to gleda i uzima zdravo za gotovo. Kao i potrošnju... Muka mi je više od tih priča. 

 

klasika razgovor:

1. - neko ko je upravo kupio auto

2. - drugar koji ima takav ili sličan

 

1. - Vidi što sam kupio, extra stanje!

2. - koliko je prešao?

1. - 150hkm pravih!

2. - vrvtn je 250 najmanje, al' baš je dobar. Ne vidi mu se uopšte. Koliko troši?

1. - 5l brt!

2. - ma znam, može i manje! meni potroši do 4.7 kad ga stiskam.

1. - biiip, i moj će sigurno tako...

2. - ma da. cudo je to, ide k'o nevreme a troši k'o upaljač!

 

 

:sick:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve jasno. Nešto su brljali i ta šasija više ne može da se registruje.

 

Možda zamenjen motor, možda prevoženi ilegalci sa tim autom, možda u vlasničkom sporu doneta takva odluka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li neki sajt kao onaj za proveru Italijanskih tablica  a da je za neku drugu zemlju>? Svajcerska, Nemacka npr :)

mada, do sad bi neko to postavio sigurno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji kreten, posle hvalospeva o ozbiljno ekstremnim performansama pogledao na netu da vidim koliko to cudo ozbiljno ekstremno ide, kada ono 9.2s, stilo ili 147 sa jtd 16v bi mu uzeli meru bez chipa, a sa chipom... al da mu verujemo da ide kao audi a8 4.2 jedno 6s do stotke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/26/2018 at 8:29 PM, The Punisher said:

Ne znam da li je auto za izbegavanje, ali vlasnik sigurno

 

Screenshot_17.jpg

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11618286/peugeot-607-30-v6-presretac

 

najjaci deo:

Bukvalno da kazemo tek razradjen automobil.  KADA MI SE OBRAĆATE I NUDITE PRIČE MORATE DA SHVATITE DA JA NUDIM TEK RAZRAĐEN AUTO VISKOE KLASE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...