Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Moguće je,ali to košta pa bar 60% ove cene.Da se odradi sve na fabriku,ima majstora koji smao od toga žive,al deru po ušima.

Edited by Kaniđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebavali smo mi jednog kolegu sa faksa iz Spaca da kad "je*e vrati devojci nevinost"  :laughing:  Ne postoji za njih nemoguce  :D I titanik bi sredili da bude ko nov  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i dodatnu opremu letačku. Airborne Renault Megane RS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zasto se cudite,evo klip da vidite kako se od shebanog auta pravi nov!!I kad ce neko da provali da je imao havariju?Ovaj rus ima puno klipova sa raznim novijim vozilima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super izgleda kako ovaj Rus popravi auto, baš kao što super izgledaju i ovi gore navedeni. Ali nije poenta u izgledu, izgled može da se napravi, već u tome što ovakvi automobili više nisu strukturalno sigurni. To se vidi i na ovom videu koji si okačio. Ne daj Bože da još jednom doživi neki udes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je zanimljivo kako neko ima živce i novac da radi ovako nešto, a i policija bi trebala da oduzima takve automobile, sa proglašenom totalnom štetom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa prethodnim komentarima. Izgled je stvarno za čistu desetku, kako to sve izgleda i kako je uklopljeno na kraju. 

Problem je što struktura materijala gubi svojstva. Onaj deo koji je plastično deformisan, i posle ispravljen više ne može da ima mehanička svojstva kao pre udara, naročito jer je na onaj način grejan gde je još više narušena struktura materijala. 

Iskreno, ne bih imao ništa protiv da vozim kvalitetno popravljen automobil, samo ipak treba imati na umu da prethodno havarisani delovi neće imati baš onakvu čvrstoću kakvu su imali kao kada su sišli sa fabričke trake. 

 

Ali evo primera, moj nekadašnji Punto je nekad u prošlosti sigurno poprilično žestoko bio havarisan, i to se moglo videti jasno kada se skine branik i malo bolje pogleda. Međutim, i posle toga je imao poprilično težak udes gde je prednji kraj odradio posao maksimalno, i sačuvao glave četvero ljudi. Tako da, ako se popravka radi po preporuci proizvođača, i poštuju određena pravila i norme, sve može dosta kvalitetno da se odradi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je zanimljivo kako neko ima živce i novac da radi ovako nešto, a i policija bi trebala da oduzima takve automobile, sa proglašenom totalnom štetom

 

Pa ovako : :D

Znam za slucaj,A6 par godina star,osiguranje proglasi totalku,isplati vlasniku 12 000 eur,on za 6 000 dovede auto pod konac,zadrzi sebi 6 000.

 

Par godina kasnije stavi ga na oglas za 1 000 jeftiniji od najjeftinijeg tog godista i proda ga u roku od odmah ;)

 

Na zapadu se takvi automobili i oduzimaju tj po zakonu ne mogu vise da se uvedu u saobracaj,samo pravac presa,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam je drugara koji je dva puta imao totalnu štetu na Stilu. Prvi put isplaćeno 4500e, drugi put 2800e i još dobio 500e na otpadu drugi put jer je bio u takvom stanju da je malo moglo da se popravi.

A inače, nekad davno ga je Stilo koštao oko 5500e - jedini automobil koji je zaradio :D

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg pretece me ovaj sa slikom, hteo sam da se pravim blesav pa da pitam "jel udaran" :D
Mada ovo je PA objavio na strani, sumnjam da vlasnik oglasa prati komentare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče pričam sa limarom,kolega mu otišao u Švajcarsku da radi,namlati se para.Kaže tamo niko ne krpi branik kad ga slupaju nego odmah nov,ovaj na nekoj mečki krpio branik Švajcarci se oduševili i eno ga sad radi tamo,u firmi koja kupi čuknuto popravi i prodaje dalje  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...