Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ne znam koliko je za izbegavanje, ja sam ga gledao jos u septembru, od tada stoji na placu... moze da se pazari, ali zahteva prilicno paznje, ljubavi, odrzavanja i kesa da bi bio u ok stanju... gume su mu, onako, lose, mogu da se kotrljaju, ali ko zna dokle... enterijer je osrednji, malo izuljano, izgrebano... a sedista neudobnaaa, kao u onim starim busevima... i stoji, predugo! Na njemu jedna cena, na jednom sajtu druga, na trecem opet druga, a kad se ode i pita licno, neka sasvim osma :D

 

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1731342_Citroen_C3_2003_god

 

Clipboard01.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cim je oglas pisan ceo u caps locku i kada pise "vredi pogledati", direktna interpretacija je "prodajem smecaru, ne vredi gledati auto"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ako dodjem naduvan moja realnost je prilicno nerealna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ima i ona strategija: "u zameni cena zavisi od vase realnosti" h34r:

To je za one što im C klase '01 vrede 6.000€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali kod ovog Citroena mi je najjace to sto "poklanja" dve gume gratis :D kad sam bio da ga gledam, cena je bila 350e visa, a kad sam primetio da su mu gume lose i dalje nije spustao cenu, nego je rekao "pa moras investirati u njega" :D

 

Sad kad je video da niko nece da "investira" em je spustio cenu, em "poklanja" gume :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što volim ove što napišu akcija  :laughing: tačno mi dođe da pokažem oglas kevi pa da ih sa kolegama poseti (tržišna),pa da vidimo kroz papire gde je ta akcija  :whip: Jedan savet pre kupovine print skirn oglasa ped onda u razgledanje auta,skoro druga neki lik iz Subotice zajebao,išao da gleda nekog BMW sve u fullu,alpinine felne,da zineš kad ga vidiš na slici.On ode kad auto na čeličarama kao prodao sam felne nudio mi lik 300e,ako hoćeš felne daj 400e pada probamo da zovemo da otkupimo  :thumbdown: Još ima pravo da ga tuži,ali to kao i sve kod nas ide sporo.

Edited by KGXC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretno na ovom autu valjaju samo gume, barem mislim tako nisam gledao DOT.

Pod ceo za zamenu, digla se farba oko antene na krovu i uz ivicu krova kod soferke, auspuh busan, vozacevo sediste pocepano na bubregu, volan lepljen izolir trakom.

Ispod haube haos, aj ok malo curka ulje ali bocni nosac motora ne postoji, motor seta napred nazad 10cm i decko kaze to je tako na skoro svakom HGT-u :2guns: SOlje za zamenu, viljuska... sve u svemu moze za 1000eur posto treba jos toliko da se dovede u pristojno stanje, barem po mom ukusu, ocigledno je nekome i ovako u ful stanju...

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6279916/fiat-punto-hgt-2seta-felni

Untitled.jpg

Edited by Ticma

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta kaze nov, presao samo 69.000 km, a papucicu kvacila zamenio sa nekom koju je skinuo sa neke Lancia-e.  :thumbdown:

 

Untitled.png
 
Untitled_1.png
 
 
 
Samo je dobro ocuvan, a samo 69.000 km nije presao sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao kod ovi DM Valjevo Golf V, kazem mu moze da ga teram na proveru, a on nr decko samo to sto vidis ovde. Naravno ne bi preporucio nikome da kupi auto od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U potrazi sam za GP- jem 1.3 ili 1,4 motorom pa sam  obisao nekoliko placeva sa vozilima i nagledao se svakojakih cudesa koje se razlikuju samo tako od oglasa npr ovaj

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6766859/fiat-grande-punto-13-b

 

presao  158.920 mozda ali za mesec dana a ukupno ko zna koliko , nema zadnju dasku , hauba je nesto cudna i lagana kao da je aftermarket a kilomtraza je  sigurno veca 6X jer je tepih na mestu gde stoji peta kad pritiskas gas nepostojeci iliti rupa precnika 10 cm u tepihu gde stoji peta ( 300000 km  pa nisam probio patosnicu koja je tanja od tepiha )

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6202748/fiat-grande-punto-13-mjet-kredit

 

auto je korektan , jedina zamerka  gril je ispao iz lezista i zabice su polomljene a najveca zamerka je na haubu koja ima rdju ( i to ne povrsinsku nego je podlupilo farbu sa prednje strane)  i zeleno oko kedera i stakala, mada se vise ne treba ocekivati od auta koji je dosao iz belgije  i bio zadnjih 8 godina na moru.

 

 

Valjda sam nekome pomoga a moja potraga za dobri GP i dalje traje

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 a kilomtraza je  sigurno veca 6X jer je tepih na mestu gde stoji peta kad pritiskas gas nepostojeci iliti rupa precnika 10 cm u tepihu gde stoji peta ( 300000 km  pa nisam probio patosnicu koja je tanja od tepiha )

 

Nije merodavno... Žena ako je vozila, napraviće rupu i na Audiju sa 190.000 km, a koji ima daleko kvalitetniji i deblji tepih od GP.

 

Žao mi je što sad nemam sliku da ti dokumentujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako, vidjao sam modele sa pravih 120000 sa rupama i kod gasa i kod platforme za odmaranje noge :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe žene. One menjaju pločice, diskove i kočione čeljusti u kompletu, jer ko će da tera auto u servis zato što nešto škripi i lupa, i što se pale tamo neke lampice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos da mi objasni prodavac sto su onda komande na radiju izlizane do ne prepoznatljivosti a na volanu bez ogrebotine? Presao je taj 500000 vise nego sto je prodavac napisao i upisao u komp a i udaran garnatovano posto se linije haube krila i branika bas nesto ne gadjaju... ja ga necu uzeti a nebi ni voleo da se neko zezne sa takvim kolima

Edited by alexpapi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne tvrdi da nije puno prešao. Samo skrećemo pažnju da to ne mora da bude merodavno.

I meni je stigao GP sa 150 i nekom hiljadom, a morao sam da mu farbam dugmiće na radiju. Neko šalta stanice na volanu, a neko na samom uređaju, pa ih upropasti.

Volani su posebna priča, morao sam i ja da ga presvučem, delovao je kao da je došao iz Bejruta. Opšte poznata boljka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muškarci obično ovako oštećena vozila prodaju,

 

11825118_10153501260197432_2468868945051

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne tvrdi da nije puno prešao. Samo skrećemo pažnju da to ne mora da bude merodavno.

I meni je stigao GP sa 150 i nekom hiljadom, a morao sam da mu farbam dugmiće na radiju. Neko šalta stanice na volanu, a neko na samom uređaju, pa ih upropasti.

Volani su posebna priča, morao sam i ja da ga presvučem, delovao je kao da je došao iz Bejruta. Opšte poznata boljka...

Volan jeste odgovarajuci za 2006 godiste sa boljkom da se izgulio ali de sa komandama i airbag izgledaju novo tj. ubedjen sam da je zamenjeno . Rucica menjaca izguljena takodje al to su kao resili sa 2008 godistem i crvenim znakom promenom materijala mada kod njih znak na volanu izbledi i dobije ruznu roze boju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep auto, osim rucice menjaca ne odaje utisak pohabanosti, CH nalepnica kida oci, ma NOVO

Fiat_Croma_1_9_mjet_NOVO_NOVO_2005_Polov

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7059398/fiat-croma-19-mjet-novo-novo

 

a pre samo nekoliko dana sam gledao i ovaj

Polovni_Fiat_Croma_1_9_JTD_Moj_Auto_2062

google cashe je mama

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/2062562_Fiat_Croma_2005_god

gle nema nalepnice, gle za 3 dana presao 120000 u rikverc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapalo mi za oko. Nekoliko puta sam morao da proverim pecat sa servisne knjizice posto nisam bio siguran da li me oci varaju  :laughing: 

Ako imate poverenja da vam odrzavaju kola u salonu lepote cena za ovog Bravo-a je prava prigoda  :laughing:

Bravo.jpg

 

Evo i linka ka oglasu:

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7036128/fiat-bravo-vlasnik-tek-reg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...