Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ima plivajući. Isti je motor ali je set kvačila i menjač potpuno različit.
Sada sam proverio.

Ono što je dobro kod ovog motora je što ima lanac.
Ako je auto stvarno prešao manje od 90k kliometara, verovatno je sve u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega el_cinco, kada si već pristao da pogledaš malog dizela,

ovo ti je po mom mišljenju bolja varijanta:
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5895595/fiat-punto-13-mjet-dynamic

 

New_Picture.jpg

 

To je Punto sa istim motorom kao i ta Corsa, samo što Punto nema plivajući zamajac.
Takođe ima lanac.

Održavanje je jeftinije nego za Opela a dobijaš i daleko bolju limariju.

Ovaj auto jeste sa auto placa, ali čini mi se da uzet u zamenu od vlasnika iz Srbije.
Odgovoriće ti kolega @totti

Kao jedinu prednost Corse vidim to što mi je lepša spolja.
Ovaj primerak koji si okačio je "siromašan" unutra.

Sa druge stane Punto je u dynamic opremi.
 

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxcb495183.jpg

 

Zvao sam čoveka za ovog punta, pored ove jedne slike imao je i sliku enterijera ( fabrički sporting enterijer u savršenom stanju makar na slici ) ali je kasnije obrisao i ostavio samo ovu jednu. Prvo što sam ga pitao preko telefona je to da li su to prave slike od baš tog auta ili neke sa interneta ( razlikovao se kvalitet prve i druge slike ), tvrdio je da su to baš njegove slike. Kada sam došao da vidim kola jedino je boja ista a ostalo se ništa ne poklapa, ni enterijer ( bio je onaj klasičan a ne od sportinga ) , nije imao ni pragove ni kačket, jednom rečju prevarant. Pitam ga zašto me je slagao a on kaže ne znam to je sin nešto kačio slike i počeo da se vadi a sa njim sam pričao telefonom, ne sa sinom.. A generalno stanje auta je očajno, pojela ga korozija sa svih strana, sreća pa mi je bio blizu a da sam dolazio iz drugog grada platio bi mi taj u najmanju ruku putne troškove samo zato što laže..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se ti nadaj da je neko duzan da ti plati :D

Ljudi naruce jedno, dobiju nesto sedmo i niko ne odgovara za to ... a ne za slike i oglas da ti plati putne troskove ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je beli, ali ovakvih bezobraznika je puna Srbija! Mogu da zamislim kako je auto izgledao kada nije hteo da okaci njegove slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno bezobrazluk, sada pre pozivanja oglasa nije lose pretraziti net po slici

 

http://www.google.com/insidesearch/features/images/searchbyimage.html

 

Uzeo sam sliku sa polovnih automobila i nasao izvornu stranicu te slike

 

http://www.autoweek.nl/autoreview/19003/fiat-punto-12-16v-sporting

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli, ja sam se jednom zahebao i narucio abartove poklopce za felne i platio 45 e, a dobio neke na u fazonu poklopca sa hello-a.Po oglasima se prodaju za 20e, pa sam ih za toliko jedva i prodao...Tako da vise nikada nista sa oglasa ne narucujem, osim ako je neko proveren u pitanju.

Milane, moze i tako, a moze i da se trazi neka slika putem mail-a ili fejsa, uloliko je ulogovan na oglasima preko njega...Postoji dosta nacina, ali uvek ce biti trolova, koje ne zanima nista osim svoje guzice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda mu kazes da sin posalje.Ako nece, lepo batalis auto uz predpostavku da je neka muljavina. Nije jedini u oglasima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, molim vas, pogledajte sliku punta gore, pragovi, felne, stop svetla mk2b, sve to fino upakovano za 1500e, mozda u holandiji ... slika vristi da je oglas neka mucka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da ste videli i tu drugu sliku na kojoj je slikan enterijer u perfekt stanju ( ali je slika bila malo lošijeg kvaliteta što govori da nije slikano istim aparatom ili je nešto muljano sa slikama ) i sve to za 1500e, išao sam da ga vidim samo zato što je na 5 min od mene pa mi je bilo usput sa posla, bolje da nisam..

 

nisam znao za te cake da google prepoznaje slike, mnogo dobra stvar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugari, jeste da nije FIAT ili lancija al za izbegavanje je auto. u pitanju je ovaj kadet, http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6019480/opel-kadett-13-za-yuga limarija mu je Boze sacuvaj krpljen je dole kod vozaca ispod nogu , sto se motora tice sipak ne duva! duva samo tako iber je sklonjen kurvanjski  i baca ulje kao blesav.u voznji mu lupaju homokineticki i sav se trese auto,trap mu je katastrofa,isao sam danas da ga gledam s drugarom i razocarao se.nije neka para jbg al opet je za izbegavanje auto.motor mu je los.

 

cxcb495182.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo cudo da ga do sada nije pojela trulez, a u kakvom je stanju, uskoro ocekujem dezintegraciju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj, mislimo na gancije kao nacionalnu manjinu ili kao karakternu osobinu? :D Ja ne znam ikoga ko nije ganci a da vozi ili je vozio kadeta hohoho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...