Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

A najaci su oni koji ne znaju sta znaci prvi vlasnik .Navede u oglasu prvi vlasnik , on iz zajecara a auto mu na bg table.

A ima takvih koliko hoces .Ili jedan punto NI table kome cena za nedelju dana padne sa 2600 na 1850e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tek glupeve price ima ga 4 meseci a menjao bi za veci kao pre 4 meseci nije znao da mu treba veci auto.

A ono sto nikada necu razumeti :

Auto u odlicnom stanju, sve radi , utegnut ma kao iz fabrike ali zamena za auto u istoj ceni.

Ja licno prodao bih ili menjao auto koji je dobar samo za puno skuplji i bolji ili nedaj boze da me muka natera za dosta jeftiniji opet sa doplatom da bih zavrsio neki posao .

Ali nikada niko normalan nece prodati auto za koji zna da je sve super ili zameniti za istu cenu pa onda krenuti da ulaze u taj drugi.

 

Ovo su takodje vozila i vlasnici koje traba izbegavati .

Edited by Punto mk2 JTD LE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim prica se o Petrovicu iz Panceva... U subotu sam bio sa ortakom kod njega za neke Astre J karavan...

Ja sam iz znatizelje zagledao jednog Bravoa 1.6 emotion sa kozom! Bravo je ok, da ne kazem fenomenalan...

Oba brata su bila tamo. Astra 2.0 2011. godiste (vidim da je vec otisla) imala je malo pohaban enterijer i los displej... E sad iznervirala me prica lika koji je maglenje farova opravdao time sto je kao auto stajao napolju na mrazu, nije paljen par dana, pa zato zamaglio! Kaze to je na svim autima sa plasticnim farovima! Ja vozim Brava vec 3 god, pre njega GP i to mi se nikad nije desilo, iako su mi auti napolju po mrazu. Stos je sto je neko farbao farove u crno i nije ih zatvorio kako treba, ali jos veci stos je sto se ovaj moj ortak iznervirao supljom pricom, da nije ni pogledao drugu Astru...

Da se razumemo ni na drugim placevima nije bilo zlato... I zato covek kaze, kad vec dajem 9000, dacu jos dve i uzecu nov auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos par primera onih pametnih,i kako se ispaljuju bez veze.

Odmah da se ogradim,NE ZANIMA  me da li je pogledao kilometrazu ili nije,vidim samo sta pise!!!

Inace stoji vec dugooo na oglasima.

 

 

BMW_KILOMETRAZA.png

BMW_lazov.png

 

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas5588513/bmw_520_i_najjeftiniji_kes/

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Borčanac je više puta pominjan ovde, prepoznaje se po karakterističnoj fasadi i ogradi:

http://www.polovniautomobili.com/oglas5688203/ford_mondeo_titanium/

 

Posle:

Untitled68.jpgUntitled66.jpgUntitled67.jpg

 

 

Pre:

9c8776e589bd66e5bf0f3121aacf85fe.jpg

 

 

Relano cak se i na fotkama vidi da je boja haube drugacija u odnosu na krila krov, a drugo zjapi na sve strane !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos par primera onih pametnih,i kako se ispaljuju bez veze.

Odmah da se ogradim,NE ZANIMA me da li je pogledao kilometrazu ili nije,vidim samo sta pise!!!

Inace stoji vec dugooo na oglasima.

BMW_KILOMETRAZA.png

BMW_lazov.png

http://www.polovniautomobili.com/oglas5588513/bmw_520_i_najjeftiniji_kes/

Slucajno sam ga video na parkingu licno ovaj bmw i kola su les, skinuti sta treba i presa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore od svega mi je kad procitam onakav opis, sutra cu da ga pozovem i da ga pitam gde su mu oci bile kad je kupovao delove i gde mu je mozak kad moze ovako nesto da napise ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"- ZA ZAINTERESOVANE IZ UNUTRASNJOSTI PLACAM KOMPLETNE TROSKOVE U SLUCAJU DA DODJU I DOKAZU MI DA NESTO NIJE KAKO JE NAPISANO, ILI KAKO SAM REKAO..."

Beli, pali kola, kreći :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto mi je, moram prvo da se potrosim, pa da mi refundira, nego eto vama iz Beograda zanimacije, nadjite neki auto sa tablicama VR ili SU pa svratite, bice za jedan dobar rucak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

HLX a 8v, nek me neko ispavi ali koliko znam samo su 16v HLX :question:  Aj sto su gepek vrata i stopka zamenjene nego sto pise na plocici iza ELX a covek napisao HLX oprema a pritom nema el. retrovizore, nema sedista i tapacire sa onim tackicama koja idu u HLX i nema vufer koji takodje ide fabricki u HLX. :)

 

EDIT: Nema maglenke napred, retrovizore u boji karoserije, rucica menjaca je  sa belim brojkama i zasticena plastikom preko brojki. :)

Ovaj bi platio i put i rucak kad bismo dosli da ga pregledamo. :D

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cek,a jel postoji punto mk2b hlx? mislim da su samo te oznake postojale na mk2a,ako sam upravu,zadnja vrata su menjana jer mk2b ima i ona dodatna svetla pozadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mi se cini, ili kao i da ima malo veci zazor izmedju zadnjeg branika i vrata? A i puknut je zadnji branik tu levo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovog je nešto dobro zakačilo , ali da je bar uradjen kako treba .Išli ja i kolega da gledamo nekog stila za njega prošle godine i primetim da se prednji farovi razlikuju i levi je neki divča , i pitam lika zašto to tako ,i on onako na brzinu smisli palo parče fasade sa neke zgrade i baš ga tu oštetilo .Možda i ovaj ima tako neko objašnjenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan od onih koji su "slucajno" upisali pogresnu kilometrazu!!!

Zivo me interesuje sta bi mi rekao kada bih otisao tamo i video stvarno tih 206 a imam sliku gde stoji 100 000 vise?!

Smederevci mogu da mu svrate pa malo iscimaju lika.

Ja bih.

Link ka oglasu...http://www.polovniautomobili.com/oglas5814658/audi_a6_18_turbo/

audi_1.png

audi_2.png

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ceo auto je KUKU I LELE!

Ali bre brate bezobrazluk,100k km skinuti i jos slikas da se vidi da si slagao!

Pa koliki debil treba da budes???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...