Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

 a opet mozda je km dizana zbog carine

Koliko je ranije u pojedinim slučajevima to imalo svrhe, toliko sad po ovom novom nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kazem nista, ne branim ga jer sam uzeo auto od njega. Samo kazem da covek ima dobra i ocuvana kola.

Medju Alfistima slovi za najboljeg u Srbiji, specijano 159.

Ali opet, nista ne mora da znaci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda su mu ostali automobili odlični, možda je i ovaj C5 odličan, ali kilometražu je muvao i nema priče. Carinska dekleracija je na Balkan Trans, oni sigurno ne dižu kilometraže za svakog dilera ponaosob. Znači da je uvežen sa tom kilometražom na satu u Srbiju, a on je vratio na lepših 140kkm. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Alfe nema boljeg od Šupića... Mogu da pričaju šta hoće, ali čovek ima ubedljivo najbolje automobile i sve nas šije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovali ili ne i ja sam tako prsao u poslednje vreme gde sam prodavao bas dobar auto za koji  mi niko nije mogao naci manu i onda  se nude smesne cifre i ja vec  rukom pokazujem na kapiju.

Inace i meni je bila jedno vreme navika da na oglasima stavljam nizu kilometrazu  da bi me neko uopste i nazvao  jer kad auto ima vecu kilometrazu a pogotovo preko 200k km veoma malo ljudi se resi da nazove. Ali onaj ko nazove dobije pravu informaciju ali tad kroz razgovor vidi tj cuje da lisam neko u kog moze da ima poverenje.

Treba  nazvati za bilo koji oglasa koji vam je sumnjiv pa proveriti  kakva je situacija a ne pricati unapred  pritom ne proverivsi da lije covek mozda hteo da se utopi u ogromnu vecinu sam vizuelno da bi privukao kupca kojih je realno sve manje i borba je velika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo Petrovica, kao sto se moze videti na onom forumu prica je zavrsena tako sto je ovo jos jedan pokusaj blacenja njegove auto kuce. Ja od toga da njega hvalim nemam nista, samo mogu sa sigurnoscu da kazem da covek svoj posao radi posteno, da svaki auto koji mu je stigao je on licno oprao i ispolirao u svojoj garazi. On i brat rade zajedno i time se bave celog zivota i od toga hrane porodicu. A onda se javljaju ljudi, kace kojekakve slike i blate konkurenciju. Jos jednom ponavljam nemam nista od toga da ga branim vec sam samo jedan od mnogih njegovih zadovoljnih kupaca koji je ima priliku da vidi da sve te njegove price nisu bajke nego stvarnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe, nemam nikakv interes ni da ga blatim ni da ga hvalim. To što neko sam opere i ispolira svako auto ne mora da znači da radi svoj posao pošteno. Isto tako, poštenje je relativna stvar. Ako pričamo o legalnom poslovanju onda verovatno da je sve legalno, tj. bar koliko ja znam, sve automobile uzima preko Balkana i tu nema problema. Ali isto tako, par automobila koje sam video pre njegovog preuzimanja sa Balkana mi definitivno ukazuje na to da nije baš svaki auto ono kakvog ga prodaje. Čak se jedan član foruma nije nikako lepo proveo kupovinom kod njega, samo neće da piše o tome iz ličnih razloga ;) 

 

Isto tako, nije to samo njegov manir, svi ljudi koji se bave tim poslom su prinuđeni da rade takve stvari zbog nelijalne konkurencije i retardiranih kupaca. ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pricam o svom iskustvu, koje je jako pozitivno, kao i iskustvu dosta ljudi koje sam znao/upoznao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ga opet onaj punto iz vrbasa sto sam pisao da je presao 330 000 km i da je zreo za izbegavanje. ponavljam: 

 

Ovaj auto sam ja vozio auto je imao 330 000 km na satu kad sam ga ja gledao motor mu lepo radi (ne mogu da gresim dusu) ALI limariski je bio truo i farban je.levavrata su mu menjana branici su mu farbani a tamo de se vidi crvena linija tu je rdja bila  zaboravio sam reci da je moj mogao da bude za 1200 eu u takvom stanju. i naravno da nisam hteo da ga uzmem jer taj auto nije za mene bio i nisam hteo da uzmem ni da ga sredjujem i posle prodam jer takva auta ja ne uzimam.

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1716909_Fiat_Punto_2003_god.

 

jos nije prodat  evo ga  :laughing: i dalje stojim iza svojih reci da je auto neopisan krs.

 

cxcb410065.jpg  cxcb410066.jpg

 

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1762144_Fiat_Punto_2003_god

 

 

Interesantno je da je za mesec ipo dana preso 40.000km :D hahahahahah

 

cxcb410067.jpg

 

i mene cudi vala  :smoke:  ma auto je kad sam ga ja vozio imao 330 000 km i jos je bivsi vlasnik kurvanjski namestio da ne vidim nego je ono u km koliko je presao po gradu stavio pa sam ja stisnuo tamo i video ,onda je lik prodao ovom liku i punto je postao ovakav kakav je ,prava km mu je 330 000!  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos jednog "pametnog" prodavca!!! :no

Meni je fascinantno da je neko ovoliko glup,da vrati kilometrayu i da yadnje tri cifre stavi iste. :crazy:

Pri tom ima oglase za fizicka lica tj na jedan broj telefona jedan oglas i on tupson stavi dva auta jedan za drugim.

Mozda se ne bi primetilo da je sacekao dan dva pa postavio drugi oglas ali ovako... :thumbdown:

laznjak.jpg

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas5735410/renault_laguna_18_top_stanje/

i ovaj

http://www.polovniautomobili.com/oglas5731679/opel_astra_g_17dti_njoy/

 

I sta da mu uradis posle? :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sigurno.

Mora da od tog lika koji mu vraca kilometrazu ima 23 km do njega!

Ma bre ja bih da se vrati onaj zamasceni kolac,pa da vidis kako i koliko bi bilo postenih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I u cemu je ovde problem?

To sto je prodavca mrzelo da ode do automobila i da napise tacne kilometre?

Jel ne vidite da ima izvestaj za Lagunu i to je 100% prava kilometraza e sad za Astru nema  ali  ko jos u ovoj drzavi veruje u kilometrazui i ne znam sto se iscudjavate.

Pritom  jel su zbog toga ovo vozila za izbegavanje a na slikam deluju jako jako dobro?

Pa koliko ja puta znam da mi je auto presao  npr. 182k km  ali ne znam tacno koliko jos pa napisem 182365 km i jel zbog toga treba da se izbegava taj auto?  Ljudi shvatite da vi vozite jedan auto godinama  a da nama za to vreme prodje kroz ruke preko 150 automobila i da nam ih je preko glave  i da kad bi sad  sve morali jos u brucu da vam  pisemo  zar ne mislite da bi to bilo preterano?

Ne znam sta nekom znaci da li je presao auto koju stotku km vise ili desetinu km pa da zbog toga izbegava auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se. Bitne stavke su održavanje, servisna, dal je havarisan itd. Bitno je ako je kilometraža spuštena sa 265 na 165 hiljada, i slično. E sad, ako je on za 10 automobila išao i pisao kilometraže u sveku da ih unese u oglas, mene bi sigurno mrzelo da za svaki pišem 6 cifara. Napišem koliko je hiljada prešao, 20ak km gore-dole, to se promeni dok neko dođe da ga proba, ili dok se premešta po placu, je*eš ga. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta!

Dule zar ti mislis da je mala stavka da li je auto presao 450 000 ili 167121 kako god???

Pa kako god da je odrzavan taj auto je totalno izexploatisan.

To sto ti sada branis preprodavca nema veze sa mozgom.

Ovaj je mogao da uzme CEO enterijer za 150 evrica i napakuje da mu auto bude NOV,opere sve i voala NOV NOV NOV!

Meni licno JESTE za izbegavanje,jer sto bi inace iko dirao kilometrazu!?

Jos jedna stvar i zavrsavam,nemam nameru da ulazim u bilo kakvu raspravu oko ovoga,ako je covek toliko tupav da stavi iste cifre,zasto ne bi bio za izbegavanje?

Naravno da ja ne verujem u sve sto pise,nisam sa kruske pao,ali NARAVNO da treba da se skrene paznja na ove i ovima slicne.

Eto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule je hteo reći da čovek možda nije vraćao kilometražu nego je napisao 123 jer nije znao tačno koliko je koji prešao (Dule je dao primer da on stavi 365). Definitivn ne postoji dovoljan argument da su ova dva automobila za izbegavanje. Za oprez da, ali za izbegavanje ne. Ako neko ode i pogleda vozila pa utvrdi da je nešto za izbegavanje onda ok, ali na osnovu ovde viđenog samo PAŽNJA! ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo Dovla,ali nemamo temu OPREZ,a napisao sam sve ovo jer su mi preko glave te vacaroske fore.

Odes da vidis auto,a ono nije to taj,odes drugi da pogledas kad nije ta kilometraza.

Dule zna kako se posluje posteno i tu se nece naci,ali ni svaka kasirka nije ista a ne ovaj koji tako zaradjuje hleb.

Ako meni uzme to znaci vise njemu.

Matematika prosta da prostija ne moze biti.

 

Bio sam sa ortakom koji inace radi sa kolima u luci Beograd i svega se nagledao.

Ima covek kompletne enterijere,a na pojedinim primeercima automobila motori stoji rasklopljeni u gepeku!!!

Zato i ja ovo govorim.

Odes i pogledas kilometrazu ili snimis sta je napisao i sve jasno.

A da izgledaju lepo izgledaju!

Mozda i jeste to lista one lagune,ali....

Kao sto kaze Dovla,oprez...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovom jednom piše na nekom papiru oko uvoza da je prešao 182 i nešto, ali nije 123, verovatno je sam stavio tako jer ne zna napamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...