Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa uzivo sam se i uverio, jer sa slike nista ne mozes da zakljucis. Na slici izgleda kao iz salona. Pa me je mucilo sto je toliko jeftin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je sa ovim Doblom? Razlicita km na dva sajta? Je l' to?

Edited by Fikret Pašović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ga je mrzelo da slika  drugi auto jer pouzdano znam da ima vise tih teretnih Doblo-a.

Oni ne uvoze automobile nego kupuju od nasih firmi i koliko znam imaju tacne kilometraze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mene nervira ovo "cena u zameni ta i ta" ili "cena u zameni zavisi od vaše realnosti"... Potpuno je nebitno kolika je čija cena... Kažeš koliku doplatu tražiš ili nudiš i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je menjao HGT-a za e36 i na tom BMW-u je puklo neko crevo, i ovaj je zvao lika i tražio da mu vrati Punta, a ovaj njemu BMW-a i sad opet prodaje Punta..

 

Mene više nervira ovo "u perfektnom stanju", pa auto u perfektnom sranju ide i ne troši kilo ulja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A taj e36 ima vizir Racing Team Kragujevac.....i nije na Kg table

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao ovog punta prosle godine za drugara. Pored varijatora, ni jedan nosac motora ne valja, pa kada je radio ima sam osecaj da ce da izleti sa sve menjacem, nije imao 2. ili 3. brzinu (ako me secanje sluzi, sinhron je bio crkao) pa je isao iz 1. u 3. ili iz 2. u 4. i tako ga je lik opusteno vozio i nije hteo da to resi, posto po njegovim recima motor to ne oseca... Unutrasnjost je isto bila tiha jeza. Da sam ga probao, verovatno bih nasao jos 1000000 nedostataka, ali nisam zeleo da gubim vreme sa krsom. Auto je u fazi raspadanja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj mali sto ga prodaje je uzeo Punta pre mesec i jace ,tako da verovatno nije imao pojma sta uzima i sta prodaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci, osim  da se zajebao za sve pare. Pre njega ga je vozio neki lik iz Bresnice koji radi kod Jovalexa na placu, a pre njega je prvi vlasnik u Srbiji bila neka devojka. Sve u svemu, auto je zreo za otpad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mene nervira ovo "cena u zameni ta i ta" ili "cena u zameni zavisi od vaše realnosti"... Potpuno je nebitno kolika je čija cena... Kažeš koliku doplatu tražiš ili nudiš i to je to.

Mozda tebe nervira ali tako stavis budalama koje precene svoj auto najmanje za 1000 eura do znanja  da ne zovu i nude svoja kola od zlata za moja kola od govana.

Ja ne znam zasto ljudi misle da su neke osobe izasle iz institucije za umobolne  pa prodaju kola i kao prihvatice ponudjenu cenu.Nece niko prihvatiti a ovim opisom im se samo stavlja do znanja  da i ne pokusavaju da nude svoja basnoslovno skupa kola tj da ce ih sacekati kontra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako moj burazer kad je prodavao yuga, max utegnut i zakucan za pod. Zove ga lik da menjaju za mazdu 323f uz doplatu, na slikama onako ok deluje. Dodjemo mi pred zgradu gde lik rece da zivi, vidimo auto a ono haos, nema mesta gde nema rdje. Moj burazer uzme mob i kaze mu "druze ja kad sam napisao da moze zamena mislio sam na auto" :) , ovaj se zbunio pa kao ti prodajes yuga ovo ono na sta mu on lepo kaze, yuga koji je za "ono" auto i spusti mu slusalicu. E takvi mozgovi zovu i nude zamene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dule 021

Ti si trgovac automobiima i to ti je u opisu posla da slušaš sve i svašta. A na kraju se kod zamene sve opet svede na neku razliku u ceni, bez obzira šta ko koliko cenio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

totti  nemoj da me uopste posmatras kao trgovca jer ovo je nauk za sve.

A kao trgovac  nisam poslednjih  godinu dana uspeo da napravim dogovor sa tim likovima sto nude svoje basnoslovno skupe automobile jer misle da je nekom stala krava na nogu i da mora da prihvati njihove uslove.

Kad uzimam u zamenu auto  ja treba i da ga malo potcenim jer cinim kupcu uslugu sto mu uzimam uopste auto i sto on ne mora da se zeza sa prodajom ali je sad trend da oni smatraju da oni meni cine uslugu  sto je  razocaravajuce  a uglavnom su to likovi koji vijaju ljude koji moraju da prodaju auto  zbog nekog svog privatnog problema i kojima treba novac.

A kakve su cifre  evo par primera : Seat Leon 1,9 TDI 2002 i ceni ga 5000,Audi A4 1,6 +plin 2002 i ceni ga 5500,Suzuki GSX1000R K7 2007 i ceni ga 7000.... PA vi sad procenite da li su ovo normalni ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su normalni a ti bi bio lud da prihvatis :D

Mene to ne interesuje, trazim doplatu koja mi odgovara i zdravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa neka ga ceni koliko hoće, kažeš da te ne zanima i doviđenja  :) Što uopšte ulaziš u neke rasprave... Ja takvih dnevno imam barem 10, ali takav mi je posao  :)

 

 

Mene to ne interesuje, trazim doplatu koja mi odgovara i zdravo.

 

Upravo to  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je bio udaren bio je i to dobro, ali je i dobro odradjen, sta vise profi, a to znam posto sam bio par puta prisutan kad se radio, drugar ga kupio da ga popravi i preproda, vozio ga par meseci i prodao svom drugaru,inace momak je sa foruma puntozile. Mislim ovo sto sam ja napisao ne menja nista ali sam hteo da prokomentarisem, i ne znam da li ijedan punto ide kao taj, ljudi to nije normalno, a motor suv kao barut znaci nigde ni kap nije probalavio, makar je tako bilo zadnji put kad sam gledao taj auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je bilo i smrtnog ishoda u udesu, jeste bio razvaljen, iskreno ko zna kroz šta li su naši automobili prošli dok nisu došli kod nas, a vidi se da je urađen stvarno dobro, ali sama pomisao da je bio razvaljen ovako... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff, nisam znao da je neko poginuo u tom udesu.

Bas to, pitanje sta je bilo sa nasim autima pre nego sto su dosli kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...