Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Bio je na placu TopCars u Novom Pazaru. Cena je bila 1700eur uz napomenu da je naprsla sofersajbna. Nakon par dana (vrlo brzo nakon sto je postavljen na TopCars plac) pojavio se oglas, ali ovog puta je prodavac iz Kragujevca. Cena je bila 1750eur uz istu napomenu. Ponovo je oglasen u Kragujevcu i ovog puta je cena 2099eur uz napomenu da je napsla sofersajbna. Bio bih veoma naivan ako bih poverovao da ga je covek platio 1700eur a prodavao prvi put za 1750eur. Verovatno ga je uzeo za 1500eur ili mozda cak i manje.

 

Dakle, nemam nista protiv preprodavaca, jer neko od toga zivi. Medjutim, ono sto bode oci je da na autu apsolutno nista nije dirano a da je cena porasla za 400eur. Da je zamenjena makar soferka pa da kazes ok zato je podigao cenu. Verovatno auto ide iz ruke u ruku i raste cena zbog toga. Ovo je dokaz da cena nije merilo. Ako je imao racuna da ga u Pazaru proda za 1700eur (verovatno i manje), onda je verovatno i stanje auta odgovarajuce toj ceni, a ne ovoj od 2099eur.

 

Idem da pitam coveka, da li je bilo sta ulozeno u auto posto mu tako raste cena svakim postavljanjem :D. Pravicu se naivan :D

 

Capture.jpg

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4907306/fiat_stilo/

Edited by Fikret Pašović

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde da se i ja pridruzim u ovoj temi posto trazim auto gledao sam par modela (nista posebno) i normalno za izbegavanje su: trazim ih na netu trenutno ukoliko ih pronadjem kacim ih. ako nisu prodati naravno jedan od auta za izbegavanje jeste i ovaj vw polo 

http://www.polovniautomobili.com/oglas5002619/volkswagen_polo_akcija_akcija/

 

3ff994782e15-800x600.jpg

 

zasto?  jer sam ga ja gledao  prodo sam punta i trazim auto  :) sto se pola tice auto je zesci krs  :) udaren je bio i uopste ne radi lepo . mora da mu se rade servisi i gume su mu lose.   :) prednji branik mu je lose odradjen krovni siber mu sjeban . sve u svemu auto za izbegavanje ,odma da kazem ne znam vlasnika prvi put sam ga u zivotu video  da ne bude da znam vlasnika i da namerno pisem ovo :) ko ne veruje nek prevali put 300 400 km uverice se u stanje koje sam ja rekao ako se iole razume ;) inace se ovaj auto dosta dugo prodaje i slike su stare dugo ,pratim oglase stalno pa znam.inace lik prosuo pricu meni kako je tesko punta prodati a ja prodo svoj za nedelju dana 

Edited by pedja punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ima neko da se iole razume da bi video da je bio udaren :D ? Pa pogledaj mu suvozačev airbag... Nisi ni morao da ideš da ga gledaš, na slikama se vidi  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tako treba, to je jastuk za suvozača, da prilegne u toku voznje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu kakav airbag :D 

 

Istini za volju i cena je skoro pa odgovarajuća... ja bih mu ponudio 1500 i mislim da bi čak i pristao... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

big_2352332_1404147060.jpg  big_523523_1404147054.jpg

Kod mondea je inace airbag isto tako "fabricki" prelepljen karbon folijom , ali samo u full opremi. :laughing: I karoserija u metalik srebrno visebojnoj varijanti,preko slika solidan uzivo tuga.Zafarbavan na sve strane,ko nogom vidi se sa kilometra, "verovatno" udaran :question: I jos preprodavac-lazov :thumbsup:

fordmondeo1.jpg

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1632405_Ford_Mondeo_2002_god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i kad pretražuješ po ceni, opet će ti ovaj Polo u svom cenovnom rangu iskakati ili kao prvi, ili među prvima... Zato ga i obnavlja stalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se oglas cesce obnavlja to se bolje (vise) vidi i na prvim stranama je. Eto razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo, prodaje Pola u ekstra stanju, prva boja nikad lupan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 vlasnik pola.zasto? da bi ga sto pre uvalio nekome eto zasto ;) ima i focusa nekog prodaje :D

Edited by pedja punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

:shock:  hahaha toti kralj  :harhar:

Edited by pedja punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije niko pisao dugo u temi:ovaj auto sam ja vozio auto je imao 330 000 km na satu kad sam ga ja gledao motor mu lepo radi (ne mogu da gresim dusu) ALI limariski je bio truo i farban je.leva vrata su mu menjana branici su mu farbani a tamo de se vidi crvena linija tu je rdja bila 

 

Clip_10.jpg

 

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1655417_Fiat_Punto_2003_god

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas5173977/fiat_croma_20_16v/

 

Clip_10.jpg

 

Dal je moguce  :crazy: "........motor perfektan osim sto je prethodni vlasnik zeznuo stvar i vratio stari dihtung na glavi......."


E da, Croma mk1, nema motor sa 16 ventila, a kamo li 66kw.  Ispravite me ako gresim...

Edited by Woodoo
print screen je obavezan, opet ga nisi postavio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisao sam vec u vise tema i raspitivao se o onom Stilu

 

Clipboard01.jpg

 

E pa, juce sam bio u NS i bas otisao da ga pogledam i mogu da kazem, ne da je auto za izbegavanje, ko zeli i ima toliko para moze da ga kupi, ali zahteva jaaaako puno paznje i sredjivanja da bi se doveo u normalno stanje. Zadnji branik je sav ispucao, prednji znak je za zamenu, rucica menjaca sva izlizana, srednji naslon za ruku iscepan, tapacir na suvozackim vratima isto izuljan, vrata skripe, tesko se otvaraju, sve nesto zapeklo, a koliko sam mogao videti i motor je sav masan... da ne ulazim dalje u detalje.

 

A o zameni nece ni da cuju... U taj auto, pored registracije koja bi izasla oko 300e treba uloziti jos minimum 500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i cena mu je takva da sa navedenim ulaganjem dodjes do ok auta za ok novac. Da se radi o ceni od oko 3000 pa da kazes, ali ovako mislim da je ovaj auto sasvim ok za tu cenu, tj. da je u OCEKIVANOM stanju, sudeci po tvom opisu.

Edited by Punto1.2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...