Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@ Dovla

 

Ne razumem tacno na koji auto mislis, na onom audiju vidim pise 228.524km, jos 2012, ali ok, ja sam komentarisao oglas koji sam gore postavio, alfu koja je kod mene imala 276.000km, a par meseci posle kod ko zna koga 169.000

 

Aha ok... nismo se razumeli ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto? Pa vidis da je covek pazljiv i stavio je prsluk ispod kante da ne ogrebe makinu. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste se ne razumete sto se tice audija, to je kilometraza napisana zbog carine  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Edited by sashicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas4263113/alfa_romeo_156_19_jtd/

 

6bf5bd4fc918_800x600.jpg 13739681603f_800x600.jpg

 

Dosta se slagalo u ovom oglasu, npr godište, 2001 je, registrovan nije već par dana, a kilometraža je

 

IMG_20140326_103141_501.jpg

 

 

skoro pa duplo veća od ove koja piše.. 

 

Pored svega toga ono što sam ja primetio, pretvrdo kvačilo, sva bočna stakla su 2001 godište, šajbna je 99to, a zadnje staklo na gepeku 2000 koliko se sećam.. Na prednjem braniku se lak dosta oljuskao i odozdo izvire fabrička boja.. Crevo turbine je krpljeno, najverovatnije će ubrzo da vrisne.. I pored ovih lampica koje svetle postoji još neka spiralna koja non stop treperi.

 

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4742053/alfa_romeo_156_19jtd/

 

isti auto samo nova registracija

 

856f046f3f77_800x600.jpg

 

inače, ošuren je pre par dana od strane moje kosilice, posle toga me je jurio par km, ali uzaludno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

inače, ošuren je pre par dana od strane moje kosilice, posle toga me je jurio par km, ali uzaludno :rolleyes:

 

:thumbsup::clap::smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas3685187/fiat_stilo_16_16v/

 

 

Već sam ga pominjao da ide od jednog do drugog po gradu, a od svih njih ga je najviše video majstor.. Auto je uživo i na oko u stanju raspada, a kamo li tek mehanički, to sve škripi i cvili na njemu kada prođe...

 

 

90c40f89bb15_800x600.jpg 997d3d1d8281_800x600.jpg

 

 

Evo ga opet

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4747706/fiat_stilo_16_16v/

 

c1c3b710c568_800x600.jpg d9f5454b8b24_800x600.jpg 

 

Kaže čovek samo kompjuter ne valja, a sve ostalo je u dobrom stanju  :guitar: kao recimo volan sa air bagom koji je izleteo, pa je samo vraćen unutra :wallbash: Lajsne na prednjem braniku koji je inače od petovratnog Stila nema, poklopac rezervoara isto nema, a pragovi samo što se ne poodlepljuju.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas4729052/audi_a4_19tdi_xenon_nemac/

 

Clip_10.jpg

 

al su nabili cene,strasno :wallbash: ,pa 12 godina auto jos toliko presao,a ko zna koja mu je prava kilometraza,a za te pare mozes da kupis novi bravo sa sve mogucom opremom i to 2009to godiste

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj audi mi se uvek svidjao kao limuzina, a vw b5.5 kao karavan ...

Za te pare ima dosta toga da se izabere, ali moramo da razumemo da je nemacki vozilo najbolje na svetu, tako da cemo jos dugo gledati ovakve oglase ...

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate kako, meni licno odgovara da ovi kobasicarki "krsevi" kostaju ovoliko, jer cu za manje novca i sa osmehom na licu uvek moci sebi da priustim dobrog zabara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masovno se po perionicama pojavljuju ove Škode iz poplava, u jednoj maloj blizu mene trenutno ih ima šest - tri Rapida i tri Fabije, a svaki dan stižu nove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazu u skoda čačak da ce ih davati od 30 do 40% jeftinije ali bez garancije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko voli nek izvoli, nemam nista protiv audija ili vagena, ali u klasi svakog audiju mogu da nadjem alternativu u italijanu ... koja je mnogo redja i ekskluzivnija na ulici ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U auto kuci Kole je ostala mozda jedna cetvrtina kola,sve poplavljene polovne su prodali a imalo je tu raznih marki.Ponajvise je bilo Skodi a imalo je svega.A rekao je covek koji tu radi da ce sve to ici na licitaciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tu samo bilo Skoda, bilo je tu svih marki.Mada imalo je kola kja su delimicno bila u vodi tj negde do pola vrata a zato je imalo i njih koja se nisu videla od vode.Sad je zajebano kupovati kola pogotovu sto ne znas da li su bila potopljena

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa uvali ce nekome pa ce taj da ih proklinje posle.... Treba to da pokupe pa u fabriku da se reciklira nova a polovan u staro gvozdje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tu samo bilo Skodabilo je tu svih marki

Da, da, znam, nego ovde masovno po perionicama viđam nove Rapide i Fabije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...