Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Hahahahaha ovo nije istina... Hahahahaha da ga pozovem i pitam jel ovo km posle vracanja ili je ova na km zbog carine :D hahahaha
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3000 evra za auto u  raspad stanju, bez klime... biiip ti pacijenta koji kupi ovo za ove pare....

Share this post


Link to post
Share on other sites

:up: Vidis da covek veoma uverljivo laze, i enterijer je izmazao da bi uverljivije izgledalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao sam mu da su to price za malu decu , pa sam dobio ovakav odgovor :

 

"Marko, na tu tvoju bravu ne bi smeo ni da se naslonim, kontejner bolje izgleda,a i slicne su boje, nemoj me zasmejavati vise, p.s. ugasi lampicu za air-bag na tom tvom nikad udaren kontejner, veliki pozdrav"

 

(kako zna da sam ja, pojma nemam :D )

Edited by Marko-Topola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sasvim dovoljno je da auto ima preko 200k km da bi imao umanjenje carine a kad vidite te velike kilometraze na carinskoj deklaraciji znajte da je to prava kilometraza.

@paradajz

Verovatno si gledao jeftinije primerke jer moju Alfu nisi  zvao a auto je kao bombona i takodje je na oglasima ovog foruma  ali je cena 2600 a ne 2000-2100 kao dobra vecina.Pogledas koliko su Alfe preko sa kilometrazom do 170k km i onda shvatis da idu od 1500 eura +dozvoz 300+porez oko 600+spediter 120+ papiri 90+ necija zarada i dobijes cifru koliko Alfa ustvari treba da kosta kod nas. Ovo govorim za komad ali ako se uvozi na veliko  onda se dobije popust i tako se postize cena  na obostrano zadovoljstvo.

No  danas je svakako legla kapara a covek ce biti zadovoljan. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao sam mu da su to price za malu decu , pa sam dobio ovakav odgovor :

 

"Marko, na tu tvoju bravu ne bi smeo ni da se naslonim, kontejner bolje izgleda,a i slicne su boje, nemoj me zasmejavati vise, p.s. ugasi lampicu za air-bag na tom tvom nikad udaren kontejner, veliki pozdrav"

 

(kako zna da sam ja, pojma nemam :D )

 

 

Pa tvoj je Bravo valjda?  :laughing:

 

Verovatno prati čovek forume da vidi kako mu je rangiran auto. 

Ali nikad mi neće biti jasan taj odnos ljudi kod nas prema Golfovima. Da je stavio cenu 1500-2000e razumeo bih zaista, ovako ne kapiram uopšte

Share this post


Link to post
Share on other sites

do 2000e ima bravo/brava u super stanju do 150 000 km, ali ipak ne sumnjam da ce ga uz malo cenkanja taj prevarant ipak prodati nekom muceniku pa ce ovaj posle moci da se hvali da je kupio golfa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa za 3000 ima da se uzme sasvim solidan dizel Stilo, koji ce biti mladji (ili tu negde), bezbedniji, sa turbom, sa klimom, 5 vrata....a ne ovako go*no od Golfa bez klime, turba sa 500000km predjenih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta mu je ovo sa slikama, na svakoj je izgleda šustikla u kadru. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je mamac da bi skrenuo paznju sa kilometraze :ph34r:

 

Kao ona fora kad imaš produvali krš od motora, pa šutneš krilo i razbiješ štopaljku da skreneš pažnju sa bitnog problema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podmetnes neku prijateljicu da pregovara i u startu platis dva piva u kafic i ne znaju sta ih je snaslo. Prvo blenu u nju a pivo pocne da hvata i jos kazu Gle ga covek legenda , ovaj nije prevarant :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu foru izgleda Buca prodaje... ;)

 

hahahaha e moj totti, dobra fora, probacu je u skorije vreme :Dbice odlican je devojka moja ga vozila, i stavim silkonku neku da pregovara :) ima ono u Mladenovac, hvala ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...