Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Sumnjivo jeftin, visoki brisaci, nema alu felne, ima podbranik koji inace skoro svakom fali, ne znam kakve mu one nalepnice kod bocnih zmigavaca i na zadnjem braniku ali izgleda kao ona fora "dosao ovakav - nikad nije farban, pa vidis nalepnice fiatovog dilera".... nema antenu :D

Plastican volan, odvratan din adapter, koja je ovo boja klima panela??? Fino pohaban menjac....

Nema naslon za ruku, sta se desilo sa zadnjim levim tapacirom pa je onako napeto zategnut, zadnja sedista svinjac...

Sta znam, valjalo bi pogledati ako je blizu ali verujem da je "MOŠA"

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 70 evrića ovaj nije za izbegavanje

 

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovao ili ne, to je samo sa telefona :D

Da ima nase table rekao bih da je mozda vozio neko nemaran pa ono..... al ovako lep spolja, sve cakli kao novo, nema jednu ogrebotinu... jednostavno mi ne stima tu nesto.
Ali da je sve na svom mestu ne bi ga prodavao preko oglasa nego bi otislo nekom bliskom ;)

Trebalo bi da znate da svakom autu nesto fali, pitanje je samo da li je to nesto dovoljno malo da se sedne u auto i proveri uzivo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas3440279/fiat_punto_19_jtd_iz_nemacke/

 

821426435675_800x600.jpg Untitled.jpg 

 

 

 

Pozove me u ponedeljak drugar iz Jagodine koji juri da kupi Punta JTD, kaže jel bi mogao da skokneš da pogledaš ako ti nije frka, rekoh našao si pravog za to... Pošto zbog posla nisam mogao da skoknem ranije, odem danas da da pogledam o čemu se radi.. 

 

 

Kao prvo, to uopšte nije ovaj auto sa slike! Jeste crni i jeste mu enterijer sive boje, ali branici su mat kao branici od VAN-a... Kilometraža je 220.000, a ne ova koja piše na oglasu.. Na gepeku u onoj kockici koja nosi oznaku opreme i motora piše 16V ELX, što ukazuje da taj gepek uopšte nije njegov... Prag je zafarbavan, naravno loše.. Enterijer je ušivan na par mesta i vozačevo i suvozačevo sedište i to koncem koji ni nije u toj nijansi i to prilično šusterski... Zadnje sedište je progoreno cigarom na par mesta.. Air Bag na volanu nije ceo, fali mu jedno parče oko 3-4cm sa gornje leve strane, što na ovoj slici enterijera nije prikazano.. Hauba se sa desne strane ne poklapa sa krilom kako treba, što ukazuje najverovatnije da je primio udarac...

 

Kada sam došao kući, ušao sam u oglas da vidim da li sam se ja nešto prešao, pošto mi se tu ništa ne poklapa, ali to je jedini Punto JTD sa 2/3 vrata koji postoji na ovom placu... Raspitivao sam se prethodno kod kolega, jedan kaže "beži od njih u p...m..."... Vlasnik placa ima ovog plavo crnog Saxa kog već jedno godinu dana vozi po gradu sa nakačenim Nemačkim tablicama... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas4544277/fiat_stilo_19_jtd/

 

ce0ead55046e_800x600.jpg

 

 

Pretpostavio sam da će uskoro da osvane na oglasima, pošto ne može da se ide iza njega koliko dimi kada se potopi gas... Pojurio sam se sa njim pre jedno dva meseca i ne ide ništa bolje nego moj Punto sa duplo manje snage.. jedino uzbrdo što mi je malo odmicao, ovako sam mu bukvalno bio u braniku svo vreme... Realno ne vredi ni 2.000 sa lošom turbinom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxcb19911.jpg

 

cxcb19910.jpg

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1546627_Fiat_Palio_1998_god

 

Da se ja pridruzim ovaj auto je bio taksi i auto je uzivo zestoki krs.bio je prelepljen folijom crnom do brave te je vlasnik sadasnji to skinuo.auto je inace bio taksi u uzicu i u vrbasu .auto je vozio moj prijatelj koji je radio za taksistu (coveka na kojeg se vodi auto) auto je pre ovih 016 tabli imao TX  table uzicke

Share this post


Link to post
Share on other sites

image.jpg image.jpg

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4546642/alfa_romeo_156_19_jtd_16v_ti/

Kanta!

Da poštedim nekog puta, lik stavio Zvezdara a u stvari je u Kaluđerici Bogu iza tregera.

Cela farbana i to s metlom i nogama zatvorenih očiju. Nema gde nije zagrebana. Gume ćilestonke, ni 1 mm šare, pločice pri kraju, papučica kvačila skroz izlizana, volan takođe ishaban, ručica menjača no comment, farovi kinezi, stresa se kad se gasi, itd... Jedino što mi se sviđa su sedišta, ali su i ona ubivena. Probati nije bilo potrebe. Ima bar pola miliona km za sobom.

Sa slika sam video da je krš i za ove pare bolje nisam ni očekivao, ali vozao se sa službenom limenkom i kolegom pa svratio.  :smoke:

Edited by Sreten91

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas4263113/alfa_romeo_156_19_jtd/

 

6bf5bd4fc918_800x600.jpg 13739681603f_800x600.jpg

 

Dosta se slagalo u ovom oglasu, npr godište, 2001 je, registrovan nije već par dana, a kilometraža je

 

IMG_20140326_103141_501.jpg 

 

 

skoro pa duplo veća od ove koja piše.. 

 

Pored svega toga ono što sam ja primetio, pretvrdo kvačilo, sva bočna stakla su 2001 godište, šajbna je 99to, a zadnje staklo na gepeku 2000 koliko se sećam.. Na prednjem braniku se lak dosta oljuskao i odozdo izvire fabrička boja.. Crevo turbine je krpljeno, najverovatnije će ubrzo da vrisne.. I pored ovih lampica koje svetle postoji još neka spiralna koja non stop treperi.

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1513580_Fiat_Croma_2006_god

croma.jpg

raspad totalni, iscepano nebo na dva mesta, zadnji levi točak skoro skroz ispuštena guma, prekidači na vozačevim vratima a i ostali u lošem stanju-izlizani, polomljeni,enterijer u rasulu...

a pod haubom sve ko novo! sve se sija, čisto da možeš jesti, ulje u motoru providno ko voda,...

ne sećam se koja kilometraža piše ali ovaj je odavno za penziju...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili centrala grejaca....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vuče se zadnjih mesec dana kod nas u servisu, sređivao je trap, jedno po jedno, rađena reglaža trapa, servis trenutno je bez tablica, ali ovih dana treba da navrati lik koji ga vozi, neki krimos koliko sam skontao, da ga registruje i odveze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se I ja prikljucim, jeste da nije italijan ali ipak...

 

cxcb24285.jpg

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1517362_Audi_A3_2002_god

 

big_188967010202270726122831128073528o_1

 

Inace sto se tice auta, bio je do pre koji dan na bg table, pa je sad preregistrovan na su. Inace prodaje ga preprodavac, a auto se prodaje vec par meseci, video sam ga uzivo u nedelju na autopijaci, I dovoljan je samo jedan pogled da se zakljuci da je totalni krs. Saren je ko papagaj, nema gde nije farban, sa desne strane prednji blatobran zazori veci nego sto treba. Takodje oba blatobrana prednja farbana lose, em nijansa promasena, em prasine u laku a I linije malo beze verovatno ima pola kile gita.Inace drugar od ovog sto prodaje,takodje preprodavac, je nevidjeni prevarant I hostapler, tako da sumnjam da je I ovaj nesto bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo kao da je opis za drugi auto - nema veze sa realnim stanjem...motor duva, limarija ocajna (sav u risevima, pokrivljen),gume celave, zamajac trese, kvacilo tvrdo, koza na sedistima ispucala...

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3930862/alfa_romeo_156/

 

New_Picture.jpg

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje sam muke prošao dok sam tražio alfu i dalje je nisam našao,  jedino što nađem da valja su sedišta :) Užasno kakve krševe ovde prodaju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas3440279/fiat_punto_19_jtd_iz_nemacke/

 

821426435675_800x600.jpg Untitled.jpg

 

 

 

Pozove me u ponedeljak drugar iz Jagodine koji juri da kupi Punta JTD, kaže jel bi mogao da skokneš da pogledaš ako ti nije frka, rekoh našao si pravog za to... Pošto zbog posla nisam mogao da skoknem ranije, odem danas da da pogledam o čemu se radi.. 

 

 

Kao prvo, to uopšte nije ovaj auto sa slike! Jeste crni i jeste mu enterijer sive boje, ali branici su mat kao branici od VAN-a... Kilometraža je 220.000, a ne ova koja piše na oglasu.. Na gepeku u onoj kockici koja nosi oznaku opreme i motora piše 16V ELX, što ukazuje da taj gepek uopšte nije njegov... Prag je zafarbavan, naravno loše.. Enterijer je ušivan na par mesta i vozačevo i suvozačevo sedište i to koncem koji ni nije u toj nijansi i to prilično šusterski... Zadnje sedište je progoreno cigarom na par mesta.. Air Bag na volanu nije ceo, fali mu jedno parče oko 3-4cm sa gornje leve strane, što na ovoj slici enterijera nije prikazano.. Hauba se sa desne strane ne poklapa sa krilom kako treba, što ukazuje najverovatnije da je primio udarac...

 

Kada sam došao kući, ušao sam u oglas da vidim da li sam se ja nešto prešao, pošto mi se tu ništa ne poklapa, ali to je jedini Punto JTD sa 2/3 vrata koji postoji na ovom placu... Raspitivao sam se prethodno kod kolega, jedan kaže "beži od njih u p...m..."... Vlasnik placa ima ovog plavo crnog Saxa kog već jedno godinu dana vozi po gradu sa nakačenim Nemačkim tablicama... 

Zbog ovakvih auto koji stvano vredi nije moguće prodati. Za ovakve je batina iz raja izašla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...