Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Odradjen I drugi deo presvlacenja u kozu :-) oko menjaca,rucku menjaca I kozu oko rucne
 
cxcb420322.jpg  cxcb420323.jpg
 
cxcb420324.jpg
 
Evo I slike volana u autu,ja sam odusevljen I dobar je osecaj na dodir :D
 
cxcb420325.jpg
 
Takodje sam malo cackao I oko plastike gde su ispisane brzine jer je stanje toga bas bilo ocajno po meni :-( kako je bilo sad je ok :-)

cxcb420326.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze. Jankovic je to radio :)

Edited by zrnkemiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

68598646364235c3e8b31e5ee3663f82.jpg

Ubacio sam danas microlink od kolege sa foruma nsx,dobra stvar,znaci dosta ,pogotovu sto sam pre Navi imao cd player sa Usb :D

Imam par pitanja sad u vezi toga :D

- kako se menjaju folderi? Reko bi na onim opcijama pored CDC pa desno ali tu ima koliko vidim samo do 5,sta ako ima vise foldera

4cf13854d64a643977aecfff0d8bf72b.jpg

- da li se moze ubrzavati pesma? I kako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu pored cdc je, ne znam kako preko 5

Mene je smaralo sto kad god upalis navi a on krene od prve pesme prvog foldera. Da ne pricam o shufle opciji koja se gasi kad god se resetuje navi, a onace taj shufle + mic.link rade malo blentavo, ponavlja pesmu po dva puta i sl.

Taj isti m.l. sa Visteon kasetasem radi kao sat.

Posto ne menjam stalno muziku (flash sam cupao jednom u mesec dva) resio sam da prodam m.l. i narezem mp3 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I - je li bilo problem povezati? Imali smo sinoc SMS konsultacije :) .

Fabricki je isao sarzer sa 5 diskova, moguce da je zbog toga ogranicenje u interfejsu u kretanju dalje, proveri sa Nesom (nsx).

Pesme ne mogu da se premotavaju na navi, samo prethodna/sledeca (jedna od mana u odnosu na Visteon).

 

Jankovicu, jesi li ti imao onaj stari ili novi MicroLink (znam samo da si hteo da prodas)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bilo problema sa povezivanjem :-)

sad sam nesto gledao u autu I kada prebacim na cdc ponudjen mi je samo prvi folder,i posle sam stavio da shufle I valjda je pustio pesmu iz nekod drugog foldera I odma je ponudjen I folder 2 kao opcija,jel mora to nesto prvo da se skenira ceo usb/ ocita, pa da je onda na raspolaganju ceo sadrzaj

i koliko vidim ne postoji shufle po folderu ?

Edited by stefankmn

Share this post


Link to post
Share on other sites

super je volan i rucica, osvjetljenje je odlicno.  savjetujem ti da ne mjenjas rasvjetu ekrana klime i borda, jer ce previse da blijesti. A i slaze se odlicno fabricka sa bijelim cajgerima :)  i kazaljkama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno necu menjati to osvetljenje,jer koliko sam cuo komplikovano je zameniti na navigaciji pa nek ovo ostane bar da se slaze sa njom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

0dbff53fa01bb9e154d2c3e80a520bf2.jpg

d1d354c7214267030b7cace086b5b57d.jpg

Bilo je danas rasturanja :D

Nije staklo moglo da se spusti niti podigne do kraja,glavi na nekom delu :-( problem su bile sajle ,kada sam skinuo sve videlo se odma,odneo na popravku ,kostalo 2000din,15min posla

Takodje na vratima nisam imao granicnik,pa sam iskoristio kad sam vec sve skinuo I to da namestim,nasao sam u Bogunovicu, 1650din (akcija-inace je 3800 ) :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pametno za granicnik, to sam ti rekao i onda kad smo ugradjivali navi. Posto su na 3v Stilu vrata povelika i prilicno teska. I sa granicnikom se lako otmu kontroli ako se ne pazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas skinut anlanser I odnet na remont,bile su lose cetkice. Oseti se razlika pri paljenju,verglanje dosta jace I brze :-) videcemo I kada malo padne temperatura . Cena remonta 2500din

Takodje montirani I blatobrani :D

897570697274de1f5e00e407f5ef34e0.jpg

9bced6d1283671242d6e4df1993e9009.jpg

Muke oko zadnjih,nema gde da se buse rupe :-( pozadi mi se nesto I ne svidja kako stoje (mozda i skinem)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...