Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo da i mi predstavimo naseg lepotana...

Kupljen pre par dana, jos nismo ni stigli lepo da ga islikamo, ali bice slika...

Radi se o grande punticu, sa motorom 1.3 multijet od 90hp.

Od opreme ima dig. klimu, mf volan, sva cetiri podizaca, mp3 muziku, menjac 6 brzina i td...

Za sada smo zadovoljni, odlicno se pokazao u voznji, fino ide, malo trosi... sta vise pozeleti ;)

U planu su neke alu felnice, posto ima celicne, a njih cemo ostaviti za zimski set... Tako da ako imate predlog za felnice, slobodno recite...

To bi bilo to za sada, evo i par slicica za pocetak...

sq5001.jpg

sq5002.jpg sq5003.jpg

Bice uskoro jos slika... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep auto najvise mi se svidjaju nandzarasti detalji na instrument tabli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda zaista ocuvano! :yes

Kada budes kupovao felne vodi racuna o rupama za vijke, Kod grandea su rupe 4 x 100mm kao kod opela.... to ti znatno povecava izbor i olaksava potragu. Takodjer povedi racuna i o ceni guma. Gume od 17'' kostaju u nekim slucajevima i skoro dvostruko od istih samo od 16''! A pri tome su i neudobnije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na komentarima drugari. :) I meni se dopadaju narandzasti detalji, taman lepo razbijaju monotoniju u kabini...Stvarno jeste ocuvan...

Iskreno, nisam ni mislio da uzimam nista preko 16... Videcemo samo sta sve ima u ponudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne i krov i bice kao ovaj sa avatara! :)

Vidjao sam par ovakvih,skoro smo imali u servisu jedan g punto sa ovom bojom enterijera,malo je vise zahtevna za odrzavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma za početak samo folija, i to bolje sjajna nego mat, lepše će da legne na ovu boju, a nije skupo.. Felne max 16", preko toga nemoj ni da razmišljaš :thumbup: što više kilometara druženja vam želim :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra je..video sam ga u oglasima.. Da nisam uzeo stila nedavno, išao bih da ga pogledam pogledam :)

Neka te dobro služi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra kupovina ! Reci mi, da li si stigao da ga testiras u potrosnji ? Tipa otvoren put i grad... Ta 6ta brzina mnogo znaci za putovanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na otvorenom trosi ispod 5 litara, negde oko 4.8. A po gradu se potrosnja krece tu negde oko 6-6,5l/100km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome :welcome: Mjet je perfect.Sve pohvale :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja boja (posle bele). :-D Pašće i potrošnja, samo sipaj na Mol, a kad se slegnu utisci olakšaće se i noga na gasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora ta potrosnja da ide jos dole, kao sto Nidza kaze, kad se malo navknes pasce i potrosnja, bar za 1L. Ja kad sam uzeo auto trosio mi je 10l :) i kad sam se malo skontao sta i kako sad trosi 3l manje a kad se potrudim i jos manje od toga :)

Samo lagano i da se navozas puno km...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno ljudi!

Za MOL sam cuo da imaju najbolje gorivo, tamo cu i sipati ubuduce... Hvala! :)

E da, auto je 2006 god, placen je 4800.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam, ovaj auto je bio na Hypo leasing placu sa cenom 3500 EUR i naravno odmah je prodat. Bio je malo ulubljen pozadi na vratima i očešan sa strane ali ona sitna grebanja. Unutra je bio prljav, kilometraža oko 150k km. Subota je bila kada sam ga gledao, pa nisam mogao da ga provozam. Verovatno je sve sto ne valja na njemu sredjeno pa je zato i cena 4800. U svakom slucaju simpa auto, da se lepo navozaš sa njim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da je to taj auto, ali ne znam sta su mogli da srede. Ovaj od ogrebotina ima samo jednu na prednjem desnom krilu, bas kod fara...

Gledao ga je ortak sto radi u fiatu i limar i rekli su da ga uzmemo obavezno, da je u super stanju...

Hvala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako nije jedini narandžasti koji se vozi kod nas, tako da ne mora biti taj akani. Uostalom, video bi po enterijeru da mu je duša izvađena. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas o tome i ja razmisljam... ovaj GP je ocuvan bas dobro i ne bih rekao da je taj koji se pominje, jedino ako nije menjao enterijer, presvlacio volan i menjac ... Mada, sve je moguce...

Uglavnom, mi smo prezadovoljni autom! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gaginjo druze, ne daj da te loze ove ljubomorne glave :D , proso si vrh, u zdravlju da ga vozas, auto je za svaku pohvalu :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...