Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa resetovah bord kad sam ga doterao, predjoh nekih ~100km uglavnom kreni-stani po kraju i pise prosek 10.2L. A juce sam bas isao do pazove i na onom putu lagano 4om oko 80km/h i pisalo je trenutno 6.2L. Sipam samo premium 98, ne znam jos uvek koliko je bord precizan al nek laze koji litar pa opet nije strasno :)

@Saša Bg mk2: otisao je dosta ispod cene koja je bila u oglasima.

Edited by podvarak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke, auto je do j@j@ :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lici malo na onog tvog prethodnog punta ! :scooter:

:)

Gde tankas 98oktana i po kojoj ceni ?

Alal vera na kupovini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to, sto se tice potrosnje. Moja 156-ica sa tim motorom je trosila oko 10,5-11l po gradu (Smederevo), a bord je pokazivao mozda nekih pola litre manje.

Uz laganu voznju na otvorenom oko 7.

E sad, kad se stiska... Ali neka ih, samo nek' trose :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Europremium 98 ima na Europetrolu i skuplji je 6-7 din ako se dobro secam. Zapamticu cenu pri sledecem punjenju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali auto je bezobrazluk čist! :D Sve najlepše i najbolje želim sa ovom lepoticom, i nemoj guja da te ujede da je teraš preko džombe! I ulje da joj menjaš redovno! :D Šalim se naravno! Svaki km, sa njom ima da ti bude ćista uživancija! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista to ne valja :sick:

ako budes menjao felne javi se da ja pazarim te tvoje ruzne :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brateeee extra je!!! Obozavam GT. Svaka cast na kupovini i puno lepih km i naravno dobrih riba! Zatvaraj prozore ima da ulecu kao lude :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dooobaaar..... čestitam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt ukenjalo me biiip, uzeh nov auto bukvalno! :laughing: 2008 god, JTS 166hp koji je presao samo 40k, od prvog vlasnika koji ga je uzeo novog u delti. Enterijer bukvalno ko iz salona, spolja ima par namernih ogrebotina od strane ljubomornih komsija i prolaznika al danas smo uspeli da saniramo vecinu voskom. Ima neku colezzione limitare :smoke: najbezobrazniju opremu (fab. xenoni s nivelaciom i prskalicama, bose muzika, tempomat, itd). Juce ga doterah, danas ceo dan detailing na +40 :) Cekam da se stisa ova ringla gore pa da ubacim cd Toto Kutunja i raspalim kruz po kraju ;)

IMAG0447_Large.jpg IMAG0448_Large.jpg IMAG0451_Large.jpg IMAG0452_Large.jpg IMAG0453_Large.jpg IMAG0454_Large.jpg

Fali mi znacka pozadi (pasuje i od 147/156 restyling) i poklopac srafa za slep, ako neko zna gde mogu da se kupe nek javi, bicu mu veoma zahvalan :)

prelepa alficaaa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep pazar Podvarče, zaista lep!!! :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Nego, kaži ti nama.....hoće li uskoro pasti i neki plin? :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Mače :D .... Ma kakav crni plin, greota je :/ ... A i sam auto nece prelaziti ni 5000 godisnje posto imam i jednog mjet puntica za fizicke poslove ;)

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,ha...bravo :unworthy: GT

Share this post


Link to post
Share on other sites

sq9010.jpg

sjajnoooo... uh prelep je i ja gotivim alfice,ali ako mi verujes pre kupovine puntica sam ih gledao ma prilicno dobru nisam nasao uvoze sve i svassta olupine teske...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za plin, šalio sam se....greota u takav auto stavljati plin. :lol:

Nego, tablica je još bolja....da svi zanju o čemu se radi - GT !!!! :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brutalna je kao sto sam ti vec i rekao, nego ne mogu da ne prokomentarisem da ti imas neku dobru vezu za te tablice, i na delti i sada ovde :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...