Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Jbt ukenjalo me biiip, uzeh nov auto bukvalno! :laughing: 2008 god, JTS 166hp koji je presao samo 40k, od prvog vlasnika koji ga je uzeo novog u delti. Enterijer bukvalno ko iz salona, spolja ima par namernih ogrebotina od strane ljubomornih komsija i prolaznika al danas smo uspeli da saniramo vecinu voskom. Ima neku colezzione limitare :smoke: najbezobrazniju opremu (fab. xenoni s nivelaciom i prskalicama, bose muzika, tempomat, itd). Juce ga doterah, danas ceo dan detailing na +40 :) Cekam da se stisa ova ringla gore pa da ubacim cd Toto Kutunja i raspalim kruz po kraju ;)

IMAG0447_Large.jpg IMAG0448_Large.jpg IMAG0451_Large.jpg IMAG0452_Large.jpg IMAG0453_Large.jpg IMAG0454_Large.jpg

Fali mi znacka pozadi (pasuje i od 147/156 restyling) i poklopac srafa za slep, ako neko zna gde mogu da se kupe nek javi, bicu mu veoma zahvalan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad imaš najopasniju mašinu na forumu, Sreeeećno :fun::guitar: :guitar:

Duplo te usralo nemoraš da brineš o razrađivanju mašine (znaš ono dotezanje glava na 1500 km :harhar: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel Punto otišao pa je pao ovaj, ili si zadržao oba? Svaka čast, auto za kojim se uvek okrenem kad ga vidim :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je :unworthy:

Ne valja samo što je u fulu nemaš šta na njemu da radiš :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da znam od koga si kupio auto,a to cu ti pricati kada se vidimo na skupu ili slicno!

Sve pohvale,prava stvar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek je sa srecom druze, meni je gt savrsen momacki auto...jos kad ima toliko konja sta reci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim, sta reci.... ostadoh bez reci... Neka je sa srecom da ga dugo vozis i uzivas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, uvek se odusevim kada vidim GT :)

Prelepa, stvarno! I felne su odlicne! 18-ice?

Nije bas jurilica kao HF Integrale, ali je za uzivanje i krstarenje dusu dala! :)

Svaka cast, da se dugo i lepo slazete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja velika zelja, nadam se skorom ostvarenju :)

prelijep auto , bas mu je tesko naci zamjerku...neka je sa srecom i da te dobro sluzi bez ljubomornih komsija i cura :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari! :cheers:

Felne su 17" i jaako su retke. Isle su samo na novije GT i brere, u nekim varijantama opreme.

IMAG0455.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljno ti je sto je proglasen za najlepsi i najkompaktniji kupe i to do strane nemaca i gomile drugih a i tesko da ce lepsi izaci... svaka cast..kapa dole :) to je bilo merkano isto od strane mene...ali...slabi motori u kubikazi do 2000...(pricam o benzincima) i steta sto je nema sa 2,4mjet-om ili recimo 2.0t :)

Uzivaces vise nego sto mislis i planiras i sada si gotov jer te je puko ALFA VIRUS...zaboravi na ribe , zaboravi na druzenja... jer od sada tvoja droljica alfica ce ti zivot uzeti...:)

Zash sta jedino od full opreme fali?

SHIBER BRE!!!! :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predobar auto, stvarno savrsen primerak :unworthy: A sto se motorizacije tice, jeste lakse podici Mjet na neku veliku snagu, ali mislim da je ovaj jts dobar izbor, ne ide mi dizel uz ovakav auto, ovo je za uzivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantastican auto. :)

Gledam ga u oglasima cesto jer stoji duze vreme. Koliko te izasao na kraju?

Da se lepo navozas i uzivas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,ha ispraznice se forum :harhar: svi odose u alfiste.Svaka cast :unworthy: :unworthy: :unworthy:,mislim na GT

Edited by genca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...