Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

2000-ti danas.

Bane samo za tebe, malo sam napredovao

otvaraca.jpg otvaraca_323.jpg

Gledam kolika je muka naći mesto za novu prvu pomoć u karavanu (pretpostavljam da 3 i 5V imaju neku kasetu), a da ne šeta po gepeku.

IMG_1652.jpg

Jedino zgodno mesto koje sam našao je ispod suvozačkog sedišta

DSCN2660.jpg

Učvrstio elastičnim kanapima, savršeno stoji i lako je dostupno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marea ima onaj box sa strane kad se otvori gepek, mada samo mi fali još prostor za kanap, sikirče, butan bocu, bejzbol palicu, prsluk, lampu na kumulator, i šatorsko krilo ako oktriješ neki način da ovo spakujem slobodno javi......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane odlično si se setio za ovo, moraću da ti ukradem ideju :) Ja sam pokušavao sve da naguram ispod rezervnog točka ali nije baš najlepše izgledalo.

@Jovan FF šta će ti bejzbol palica ako imaš već sekiru? :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si bre covece vec beyond 2000.

IMG_1652.jpg

Bane, vidi koliko mesta da joj pruzis prvu pomoc (i to bez obaranja zadnjih sedista).

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

E zlu netrebalo za ubeđivanje, sikiraca služi za prirodu a bejzbol palica za dijalog sa nekim čobanima :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U onu plastiku rezervnog točka može samo stara prva pomoć, nešto alata i sitnice.

IMG_1653.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad nosim staru za ne-daj-Bože jer u njoj imam sve živo, zavoje, skalper, neke osnovne lekove, alkohol, vatu, hidrogen,... da ne nabrajam sad, dok u novu nisam ni zavirio i ona mi služi za ukras kad me policija zaustavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino zgodno mesto koje sam našao je ispod suvozačkog sedišta

DSCN2660.jpg

Učvrstio elastičnim kanapima, savršeno stoji i lako je dostupno.

U fioku ne može da stane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je uža i plića, tako da ova teško može da stane. Možda ona u mekom pakovanju. Doduše i onako u kaseti držim uputstvo sa kopijama osigurača, hiruške rukavice i još neke sitne sitnice.

Stilo_kaseta.jpg

Već zamišljam Igorovu organizaciju u naslonu.

kaseta.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banetova organizacija, slikano na poslednjem okupljanju:

kaseta.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je na 3v stilu, ali kod mene na 5v stilu, prvu pomoc sam ubo u rupu tj otvor u tapacirungu sa desne strane gepeka. Verujem da otvor sluzi za prilaz navrtkama za skidanje stop svetla. Ima mesta, lepo upadne dole plus se nadje jos malo mesta za npr strugac leda.

Ova fioka ispod sedista mi sluzi iskljucivo za papire-racuni, servisna knjizica i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha čim sam pročitao Banetova znao sam šta će da bude na slici :lol:

Inače, moraće kod mene tu nekako da se uglavi kutija sa žvakama i elm, to najviše volim da mi je pri ruci,a saobraćajnu mi je mnogo nebezbedno da ostavljam u kolima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo me slatko nasmejalo.

Od sad moram na moje slike da stavljam neki wothermark inače ću budem doveden u neku neprikladnu situaciju. :laughing:

Nego gde li je Banžavi, da nije negde zalutao sa ovim silnim navigacijama ? Ono čuveno skretanje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego gde li je Banžavi, da nije negde zalutao sa ovim silnim navigacijama ?

Ma nije daleko odmakao, tu je po Bojcinskoj sumi nego se Anastasija zanela pa sela na navigacije:

Anastasija_Uno.jpg

Kaze da su otvorili fast-food sa pljeskavicama...

Bez zezanja, bas se danas cuh sa njim, trci, radi...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Anastasiju su stvarno potrebne dve navigacije. Sad mi je sve jasno. Samo ne bi voleo da budem u njegovoj koži kad se baterije isprazne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam išao u Centar Boban čisto da proverim sa čime raspolažem ispod haube.

Prijatno iznenađen, na točku imereno 114,78 KS i više od fabričkih obećanja za Stilo (255 Nm) čitavih 285,35 Nm. Obzirom da je auto relativno star, zatim vožen skoro dve godine na ovo naše gorivo, da se snaga meri na točku (dok fabrika to radi na radilici/nema otpora u transmisiji 10-15 % ) i vrlo malo dima prilikom testiranja (videću kasnije da okačim snimak) mislim da je rezultat više nego dobar.

Dokaz No.1

Fiat_Stilo_1_9_JTD_MW_Dyno_15_02_2013_2.jpg

Dokaz No.2 stiže

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa cime si ti dopingovan? Znaci da te se klonimo na magistrali :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selenia WR i motor koji sa osam godina puca od snage. Žabarima mogu samo da skinem kapu, napraviti turbo diesel motor koji prelazi ko zna koliko, ne troši ulje i živahan kao nov. da lisu domaći i šamar svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu i ja se slazem,ima par sitnica koje ga zezaju,ali da se resiti...remenica,egr..

Koliko te kostalo to zadovoljstvo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi ti siguran da je tvoj auto stock? :lol:

Neki tuning bi bio da se podigne obrtni za 30Nm, a onaj Ćurčić reče da Stilo fabrički ima 100ks na točku, što bi dovelo do zaključka da je tvoj malo dopingovan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...