Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ti si Milutine pitao zbog "gomilurđe"? Jadna mili Bože propasti moje. Šta ti dečko radiš?? :D

Edited by Dezurni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ušli lepo i opušteno u petu godinu druženja.

 

DSCN7036.jpg

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzo prolaze godine sa Stilom :)

Sad će i meni 4. godina da krene, a sa Astrom  sam već posle godinu dana gledao šta mi više odgovara od nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ce krajem avgusta biti punih 8 godina od kako sam kupio Stila. Kad pre prolete, ne znam ni sam :) . Da mi je neko tada rekao da cu posle toliko vremena uzivati u istom autu, rekao bih mu da je lud.

Jednostavno mi je neverovatno legao motor, trim, tada izuzetno atraktivan dizajn, nakrcao sam enterijer sa opremom, robustan, racionalan potrosac za tu snagu, jeftino odrzavanje...

Sve sto gledam polovno 2010+ u toj klasi, nesto nemam ni blizu takvih emocija kao tada i ne dobijam mnogo. Na pretproslom sajmu usao u malo ozbiljniji kontakt oko Pro_Cee'd pa na kraju odustao... Iz zabarske branse mi se nista novo ne svidja, naprotiv, dizajn im je je za moj ukus neozbiljan (Mercedesova nova A klasa, nova Mazda 3, Citroen DS5 to je dizajn za mene ali kooooosta :) )...

Nisam pametan sta raditi jer doci ce i taj trenutak, a mazga sluzi li sluzi :) , evo spremamo se za novi odlazak na more...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Bravu vozio 6 godina i rekao sam nikad više auto duže od 2 godine. Prvo sam to rekao iz emotivnih razloga, a posle sam video da to ima i ekonomsku stranu. Prelazim 35-40kkm godišnje i već posle godinu-godinu i po kreću ozbiljni troškovi (veliki servis, kočnice, kvačilo...)... ovako prodam auto i te pare što bih uložio dodam i uzmem auto sa poznatom istorijom, vozim do pred servis i 'ajmo drugi :) 

 

Što bi prosti rekli, otresem ga i bacim :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, moze i tako ko se odluci da tera polovno. Manji pad vrednosti, manje novca za odrzavanje, jos ako imas neki dobar kanal za brzu i pouzdanu prodaju/kupovinu...

Prelazim manje nego ti, to je debeo razlog zasto ne radim tako. Plus sto je u zemlji Srbiji neverovatno zestoko smaranje prodati, a jos gore kupiti drugi ocuvan auto.

A opet, volim da kupim ono sto mi se bas svidja, sa dobrim motorom, da to upicanim i vozim duze vremena. Ono sto se kaze, da u detalje znas sta vozis...Pod uslovom da mi auto lezi u svakom smislu, naravno.

Da li ce to sledece biti opet polovno 3-4 godine staro (kao Stilo tada, koji se ispostavio kao pun pogodak) ili novo, videcu. Ali mora da mi legne na prvu i vizuelno i performansama, to bez pogovora.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naročito se isplati kada imaš kanal u inostranstvu pa u mom slučaju za godinu i po dve, auto ne izgubi na vrednosti skoro ništa (delom zbog kanala, delom zbog marke). 

 

Ja generalno nemam neke specijalne prohteve, ali ni ne uzimam bilo šta. Na ovom autu mi nedostaju tempomat i parking senzori koje sam imao na prethodnom, ali eto... živim i bez toga potpuno normalno i društvo me je prihvatilo :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da... nemaš za šta da u'vatiš, al' zato kad ona tebe u'vati ne znaš gde si... :):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

 

Naročito se isplati kada imaš kanal u inostranstvu pa u mom slučaju za godinu i po dve, auto ne izgubi na vrednosti skoro ništa (delom zbog kanala, delom zbog marke).

Upravo tako, to sam gore i pomenuo. Ali, jbg, kad se meni uglavnom svidja ono sto gubi vrednost :D .

Ako mi generacija ne pomogne sa svojim savetima, ja sam izgubljen slucaj ;) . Mada, onda cu verovatno zavrsiti u Focusu.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce 'leba bez motike, evo Totti tebi za soma i trista, ako vredi kanta toliko.

I da dodam za Focusa :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da mu daješ ideje, sad već vidi kako računa: "50 Stilića na forumu, na svakom se ugradim 700e.. :smoke: "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...