Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

U jednom momentu BMW prelazi u moju traku i ide direktno na mene. Čim sam video da ne ševrda ukapiram da izbegava nešto, kad ono upao asfalt u njegovoj traci dovoljno da ti pokrivi amortizere.

Samo da se setim u povratku, mada biće mrak i gine mi nameštanje želudca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali grčki photo session Stila 


 


Vidikovac iznad Stratonija


 


image.jpg image.jpg image.jpg 


 


 


Jerisos


 


 


image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg


 

image.jpg

 

 

Xiropotami

 

 

image.jpg image.jpg 

 

 

Stratoni

 

image.jpg image.jpg image.jpg

 

image.jpg image.jpg image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce se malo druzili i iz zezanja poredili buku koju nasi ljubimci prave ispred maske motora i u kabini. Imenjak je vec stavljao rezultate posle njegove zamene nosaca motora - ali je meni bilo intresantno da i Zver za kofere i Torinska mamba sada imaju bukvalno identicne rezultate, posto je ranije bila primetna razlika narocito u kabini.

Sa poluhladnim masinama, juce na oko 17 C, buka ispred maske 66-67 dB, a u kabini 35-36 dB. I posle reci da JTD trese kad je odrzavan, sto kaze ime, unutra jos malo pa kao u biblioteci :) :

 

cxcb160070.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi mladji bili od tebe pa mogli da merimo. Nismo hteli da te bacamo u kompresiju :p

Pitaću te ja za par meseci šta ćeš da meriš kad ti gospođa nešto skrati i zavrne :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa danasnjeg druzenja, a pred "duel" - Stilo 1.9 JTD 115KS vs Insignia 2.0 CDTI (MultiJet) 165KS:

151120142336.jpg

Ide Multi, al' ide i Zver za kofere ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mico, pa ne mislis valjda da se mi, ozbiljni ljudi, potezemo :) ?

Jos 2 Fiatova traktora u pitanju, pa sta tu moze da bude zanimljivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažu nema udarca bez starog dobrog JTD-a. 

Povod za druženje je zamena grejača. Majstor Neša savršeno odradio posao i stavljen Bosch Duraterm.

 

Duraterm_High_Speed_734_350.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prvi mah pomislih da je ugradio nove retrovizore na Stila :D Samo sam preleteo...

 

Inace kakvi su utisci sto se tice Insignie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrhunski auto sa jako malo prostora pozadi.

I ne beži mi puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladja, nema da susne unutra, odlicna oprema, sve zivo uz kozuru sa elektronikom, navi, 18"... Impresivno je kako 2.0 Multi lako nosi cak i njenu tesku karoseriju, probao sam ga vec vise puta i u Bravu. Poteze u 4. kao od sale.

Gde da menjam retrovizore :) , inace iako mali meni prelep detalj na Stilu, oblik kao svojevremeno na F1.

Mico, Bosch je kod Nese 1350 kinti po komadu, 500 kinti zamena.

Al' sto u servisu danas napravismo atmosferu kao kod majstor Zivote :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu u 4. kazes povlaci :unworthy:

Eto ti si jedini od koga sam cuo da su mu retrovizori ok.Oblik nije los,al' brate,mali su kao prcmoljci :)

 

Kako se krece potrosnja na Insigniji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek uzeta, danas palo razgledanje, proba Insignie i cascavanje ;) . Spojili smo lepo i korisno.

Jesu retrovizori na Stilu mali nema sta, mada sam se odavno navikao. A uvek su mi izgledali vrh, kao na formuli, tako da im oprastam velicinu :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladja, nema da susne unutra, odlicna oprema, sve zivo uz kozuru sa elektronikom, navi, 18"...

Samo da dodam da je i sa 19" prilično udoban auto. Doduše, ta je imala one "žice" na amortima :D , pa možda i zbog toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...