Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Dobra kupovina alfe 147 jeste 1.6ts 105 ks sa plinom :),ali i nju tesko naci ok,a da ti ne pricam o ceni originalnih delova,rekao ti je ivan,tipa zadnji branik 800e i td...

ahaha ode ova tema zver za kofere u off ahhaha :p:P:p e i neka da vidi malo ivan ik kako je to :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad vidim ovu temu na listi automatski mi ovo pada na pamet

 

mike_luggage.jpg


Gledajući oglase, vidim da su se Puntići izjednačili sa cenom Alfe 147 istog godišta, tako da se često razmišljam da iskombinujem nešto, ali uzevši u obzir da na Italijanskim oglasima nema Alfe ispod 300.000km na satu i cena rezervnih delova u odnosu na ispravnog Punta kome samo menjam ulje, vratim se u realnost da je trenutno 90% euro3 automobila težak lom...

Narani prasici i ne diraj dugmici!!!  :laughing: Sidji do parkinga, potapsi tog tvog sivonju po haubi!  :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ti ne pricam o ceni originalnih delova,rekao ti je ivan,tipa zadnji branik 800e i td...

Ma, je*es branik, to je jos i najmanji problem, iskopa se polovan.

Meni je bitnija stavka da vitalne delove (pogotovo motora, kocionog sistema...) uzmem ili iz originala ili kvalitetan aftermarket. Ima izuzetaka, ali to bato za Alfice uglavnom kooooosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, kolega Ivan je danas našao svoju novu zver za kofere.

 

Najpre mu je zapao za oko češki Titanik

 

DSC_0514.jpg  DSC_0515.jpg

 

a onda se ipak odlučio za gospodara prstenova, tresnuo keš na sto i kaže: Prodato!

 

DSC_0516.jpg  DSC_0517.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj,pa zato mi se Ivan ik ne javlja, a uuuu,uzas :p:P:p on je ovo kupio kao i ja Djulijetu :):p

 

P.S.Totti radi sabotaze,ali nema veze,vozice on nesto od alfe,lancie,fiata i slicno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti, sta bi sa onim mojim Golficem, 'oce li skoro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvalitet bato, i ti bi ga iscekivao. Pa jos TDI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, taj dugovecniji :) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

da ti ne pricam o ceni originalnih delova,rekao ti je ivan,tipa zadnji branik 800e i td...

Ma, je*es branik, to je jos i najmanji problem, iskopa se polovan.

Meni je bitnija stavka da vitalne delove (pogotovo motora, kocionog sistema...) uzmem ili iz originala ili kvalitetan aftermarket. Ima izuzetaka, ali to bato za Alfice uglavnom kooooosta.

To su sve priče... Punto JTD i Alfa JTD održavanje motora je u paru isto.

Za registraciju je jako mala razlika ako je i ima. Čisto sumnjam da iko kupuje za Punta branike iz originala. Tapacir vrata za 147 iz originala je mislim 280€, a dugmici na volanu mislim oko 350€. Ne znam nikoga ko je to kupio ordži. Sa druge strane prednje pločice iz originala su 5 soma rsd (bile na akciji). Ono gde je razlika u ceni je ozbiljniji trap, skuplje gume, troši litar više i sve ostalo sto ide uz razliku u klasi auta. Inače 147 nema siti servo, senzore i uglove... nego uljni-da ne kažem "pravi". I mene su plašili Alfa ovo, Alfa ono-da sam ih slušao... Ako imaš dobrog mehaničara možeš i spejs šatl da kupiš.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvalitet bato, i ti bi ga iscekivao. Pa jos TDI.

 

 

Da si rekao Kia Ceed ili Astra J, pa bih ti verovao, ali ovo za Golfa, jok... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coo original nikad nije bio toliko,radio 7  god u fiatu,bas na rez delovima i kada su bile najvece akcije,s tim ako neko nije isao debelo ispod nabavne cene ,a ne bi smeo ili drzao fals sa pricom da je orig.,sto kod nas nije bilo tako,drugo,jedan je siti servo i sve to sto si nabrojao u jednom je sklopu,osim znatne lepote i kvaliteta zavrsne obrade,alfa je losiji auto od stila i tacka,mozda je nekome stilo lepsi,ali alfa ima bolji dizajn i eksterijera i enterijera,ali ne mogu da kazem e vozim alfu bolja je od stila,nije bolja i tu je . ende sto bi Nesha rekao..


Totti, sta bi sa onim mojim Golficem, 'oce li skoro?

 

Sad bi ti nesto rekao,ali cu slikovito ... :smoke:   ti ti tvoj tdi i tvoj golf  :p toti  ,izvini,jeste dobar auto,ali nema dusu bre veruj mi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pričamo o prednjim pločicama za 147, 5,292 RSD iz originala. U Ricambi originali kutiji su, Galfer je proizvođač. Ne pričam iz glave, menjao pa znam.

 

147_prednje_plocice.jpg

 

Neka modovi prebace ovo u about Alfa 147 da ne trujemo temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Golf je Tito za sve :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo je Stilo. Svuda pođi ali kući dođi.

Kada se lepo namestim u sedište, lakat na naslon i sve brzine na dohvat ruke. Visina naslona i položaj bar meni savršeno odgovara.

Dok kod VW varijacija ručica menjača nekako pomerena napred, uvek kada se šalta treba ruku premeštati.

Što se tiče Škode stvarno vrhunski auto sa ogromnim prostorom na zadnjem sedištu. Koliki napredak u odnosu na Favorit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...