Jump to content
FAS Goran
beli_Punto

Mućke, Alo alo, Državni posao i ostale serije

Recommended Posts

Ne znam da li neko gleda ove serije, ali meni su vrhunske i nenadjebive, prema tome svako vece od 20.00 Mucke, a od 20.30 Alo alo, na TV Avali ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mucke imam sve,oridjinal na 15 DVD-ja. Obozavam tu seriju kao i seriju nepristojni ljudi. A volim i crtani (da ga tako nazovem) shaun the sheep. Uvek se slatko ismejem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mucke gledam ceo zivot, od malih nogu i gledacu ih dok sam ziv. A i imam ih u divx-u :D

Alo-Alo sam posle 2-3 puta gledanja svih epizoda malo izgustirao i nisu mi vise toliko zanimljivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obozavam i jedno i drugo i svaki put gledam sa uzivanjem, ali Allo allo ima nekako sablonsku radnju u svakoj epizodi.

Albert je jak lik ali Triger je kralj.

Edited by Martini

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala ti na obavestenju, bas cu da ih gledam, to mi najdosadniji deo dana, veceram i nemam sta da gledam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja znao, sinoc pogledam ono Mucke, ona epizoda kad su uvalili coveku auto bez kocnica, pogledam danas u isto vreme ono opet Mucke, pa verujem da ima ovde neko ko voli da gleda pa da javim da ne ispadnem piiiiiiiip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste znali da je Djura (Top lista nadrealista, Bombaj Stampa...) u Sloveniji snimio jednu sezonu slovenackih Mucki po originalnom Sulivanovom scenariu? Bilo je Crash'n'burn! :thumbdown:

Ne znam samo odakle ljudima ideja da pokusavaju da iskopiraju nesto sto je kultno i neponovljivo. Nije on jedini, bilo je jos pokusaja (holandija, portugal)

Od engleskih humoristickih serija najtoplije preporucujem "IT Crowd" svakome ko se zanima za kompjutere :thumbsup:

Takodje, ako nekoga zanima, pre par godina je snimljen film "Rock & Chips" koji pokriva desavanja pre Rodnijevog rodjenja, a glumac koji u seriji glumi Rodnija, u filmu glumi Freddie "The Frog"-a, odnosno svog oca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle "Only fools and horses" najjača mi je "Two and a half men"!

CAREVI!! :rofl:

Edited by Marko BK

Share this post


Link to post
Share on other sites

MUcke se....neopisivo.Mogu ih gledati ceo zivot.

Bbc je izbacio "nastavak",gde Bojsi i Marlen imaju glavne uloge..The Green green grass.

http://en.wikipedia....een_Green_Grass

Skinuo sam i nazalost nikada stigao da pogledam.

I najnovije 2011 gde nas vraca u proslost Pekama.60 te...

http://en.wikipedia.org/wiki/Rock_%26_Chips

A "dva ipo muskaraca" je jedina serija zadnje 2-3 godine uz koju se od srca smejem.Nazalost jos 2 epizode su mi ostale novog serijala.NIje los ovaj mali Eston Kucer,ali ipak Carli je nenadj....

Steta sto su ih ukinuli i nema vise.

Edited by sasha015

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni nasa najjaca serija, ili sta je vec, u bar poslednjih 15 godina. Jos su moji iz Banata, pa umrem od smeha kada se zezaju za Opovo, Titel, Perlez....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zapisivao meni omiljene epizode...

 

Kung fu

Odzacar
Rodjendan, mora se odgledati onda i ova sledeca
Dan posle
Kopiranje
More
Drogos
Dnevnice
Tunel
Narkotici
Skajp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li znate za seriju Rock and chips? Mislim da ima samo 3 epizode, nije snimana više, ali to je priča kad su Del Boy i Rodney bili klinci, ko je Rodneyu stvarno otac, kakva im je majka bila, kako je Del Boy štitio brata itd., i samo su prestali sa snimanjem.

A sad u martu izlazi nova epizoda Only fools and horses kod nas " mućke" , i u postavi sa Del Boyem i Rodneyem biće i Dejvid Bekam, nije mi bitno da li će da useru ili ne, samo mi je bitno da snime to da pogledam, jer ovo je serija koju gledam od malih nogu, prava lekcija za život. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rock'n'Chips je film. Verovatno su ga podelili na tri dela...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, Rock n chips je serija, a nikako film, loše si se informisao :) jedna pilot epizoda i 2 epizode još, pogledaj detaljno na netu pa ćeš videti sve informacije zašto je stalo sa snimanjem serije, ne filma, da je film to bi bio prvi film koji je okačen iz tri dela gde su prva dva dela snimljena 2010 godine a treći 2011 , koji je nazvan season 1, episode pilot, 1 , 2 , i prvi film kome piše tv series umesto tv movies , i gore od svega film koji nema kraj. :)

Edited by Paradajz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam bio neki ljubitelj serija, provukla se tu po neka, ali nisam nikada pratio intenzivno nijednu... Onda na b92 bezveze pogledao 2 i po čoveka i to mi se dopadne i rešim da skinem celu od početka i odgledam sve sezone, sve epizode po redu.. Anger Management sam počeo, ali mi se nije dopala, pa sam odustao... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...