Jump to content
FAS Goran
Thesis_ST

Lancia Thesis 2.4 JTD 20v Emblema

Recommended Posts

evo ukratko o mojoj prinovi :) dakle..godina je 2003,presla 209.000,uvoz italija,od opreme ima apsolutno sve moguce sta se moglo stavit ,alu 16 tvornicke,nikad karambolirana,neodrzavana nazalost tako da imam 3000e djelova utuc da bi valjala besprjekorno al malo pomalo,sredit ce se :)

sq1400.jpg sq1401.jpg

sq1402.jpg sq1403.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve pohvale za thesis prelep auto nema sta. samo mi se felne ne svidjaju u crnoj boji prelepe su u sivoj. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe hvala :) a ovo su kolko mi je vulkanizer reka kad san gume minja da su naknadno matirane u crnu,jel se da to skinit ikako ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh moga bi :) da vas pitam,imam malo vise gresaka , recimo jedan xenon mi cas radi lipo a drugi neradi,pa taj drugi radi pa prvi svitli crvenkasto,pa se upali lipo pa ovaj drugi neradi ,do cega bi to moglo bit ? + neki engine fault control,pa neki twilight faliure ,jbt kad to procitam mislin da ce mi edward cullen iskocit negdi -.- hahaha,i pali mi se neki predheating faliure,sta to znaci ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da su sijalice na izdisaju,xenon sijalica ne crkne odma kao klasicna.Pocne da menja boju,na kraju bude roze boje ili slicno. A mozda i da proveris kontakte na balastima.Za ovo ostalo sto ti prijavljuje greske nemam pojma. Napisace neko ko se bolje razume. Inace svidja mi se auto,da nije kod nas takva situacija sa registracijom vozio bi thesis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Engine control - greska u kontroli rada motora, preheat failure - najverovatnije neispravan neki od grejaca, twlight sensor je onaj na soferci iznad centralnog retrovizora i slizi za automatsko paljenje svetla kad se smrkne. Odvezi na dijagnostiku da se tacno utvrdi sta je problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bi po netu jurio scenarije Roda Serlinga za ovaj Twilight ;) ... Ako vec nisi nasao, imas ovde User manual:

http://www.fiat-lanc...uals/Thesis.pdf

Da te dobro sluzi ova krstarica, svaki komentar je suvisan... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe brate ja mogu kazat da san prezadovoljan =) na cesti se ne osjeti,mir,tisina i bas kad san se vraca iz zagreba autoput,ukljucija tempomat + cruise control,osta san zapanjen opremon sta sve ima,kliknes botun na radiu i pita neka zenska da kazen command,ja kazen play cd ono svira,kazen lover drivers window ova ga spusti i kazen suck my dick i kaze i dont understand hahaha tipicno zensko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna, zna ona sta to znaci, nego samo dok se malo navikne i opusti uz tebe :laughing: . Cuo sam da je to na Thesisu serijska oprema, mi sa ovim narodskim kolima ipak moramo da se potrudimo malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe brate ja mogu kazat da san prezadovoljan =) na cesti se ne osjeti,mir,tisina i bas kad san se vraca iz zagreba autoput,ukljucija tempomat + cruise control,osta san zapanjen opremon sta sve ima,kliknes botun na radiu i pita neka zenska da kazen command,ja kazen play cd ono svira,kazen lover drivers window ova ga spusti i kazen suck my dick i kaze i dont understand hahaha tipicno zensko :D

Zamisli da je izašla iz gepeka da ti i to ispuni :laughing:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma krivo se izrazija,mislin kad ukljucin tempomat i ima onaj dava sta pripozna auta isprid tebe pa uspori automatski ako se neko ubaci i tako to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije tema gde ćeš pitati ili pisati sve što te zanima. Ovde predstavljaš auto. :thumbup:

Za tehničke probleme ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=18

Za stajling oko felni ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=39527

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe hvala :) a ovo su kolko mi je vulkanizer reka kad san gume minja da su naknadno matirane u crnu,jel se da to skinit ikako ?

moje su bile neuredne, dao sam ih urediti za 1000 kn...zadovoljan.

sq5620.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srećni li ste vi primorci, svako nalo možete da skoknete do Trsta na kafu, a usput malko i po autotrgovinama, možeš od njega avion da napraviš!. Divan Tezis, šta ima tu da se priča. I sreća je što možete da ih vozite po ulivama bez gužve, i malko na magistralu da izadjete, da im proćistite pluća... Da se u zdravlje navozaš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...