Jump to content
FAS Goran
chikavili

Elektronske cigarete za neupućene, početnike

Recommended Posts

Naručio sam i Aqua RBA, videćemo da li je bolja od Kayfuna kao što mnogi kažu, samo da stigne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@podvarak: NCR18650B 3400mAh. U evicu mi je bila Samsung.

Prvo je bio fabricki setup 1,8 oma sa fiberom, a od juce microcoil 1,5 oma sa vatom. Rade dobro obe varijante, samo ova nova bolje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moje Kaje, 0.35 kantal, 2mm burgija, 8 namotaja, 1.1ohm.

 

IMG_1399913994044_V.jpg IMG_1399914034394_V.jpg

 

Edited by Vule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih promenio naziv ove teme na Elektronske cigarete za upućene pošto doslovce- NEMAM BLAGE VEZE o čemu vi pričate.

Ušao sam par puta na temu i pokušao da pohvatam nazive, delove, opremu ali nikako!

Svaka vam čast sa kakvom strašću postujete na ovoj temi, pa me stoga i ne čudi Vaš odnos prema daleko bitnijoj temi (koja god bila o kolima)!

Inače sam bio pušač od 13god. konstantno pakla dnevno do oktobra 2012.(17god) Kad je počelo motanje duvana...itd ispušio zadnje dve cigare uz extra jaku kafu i batalio trajno!

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Markobgd, procitaj temu od pocetka, tacnije prvih nekoliko strana - tu je sve objasnjeno za pocetnike. Ovo kasnije su vec price iskusnijih ;)

 

@podvarak: Nisam sam motao setup, dobio sam od ortaka nekoliko vec smotanih microcoil-a kupljenih na fasttech-u od 1,5 i 1,8.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako li ćeš se tek oduševiti sa kajom onda kada smotaš pravi microcoil sa dobrim debelim kantalom, niskim otporom i poteraš ga na mehanici sa punom baterijom, bez kikova i gluposti...

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koristim ja mehaniku bez kicka odavno, nista ti ne brini ;)

Mehanicke modove sam imao i pre nego sto sam nabavio kick. Kick samo povremeno koristim.

A sto se tice subohm setupa, to cu da izbegavam koliko god budem mogao - imam svoje razloge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, ne mora subohm (iliti OMH što bi Fantom rekao :D ), evo ja ovaj moj cedim daily na 1.1ohm, što mu sa punom baterijom dođe nekih 16W, na 4V osetim da je vreme za zamenu, što obično bude kasno popodne ili čak krajem dana, zavisi koliko parim, tad sam na oko 14.5W, ispod toga ne idem :) Na 6mg nica, ideala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem o cemu pricas, ali niti imam potrebu za tim (zasad), niti iskreno imam zelju da moram da menjam bateriju na 4V ;)

Cak i na 1,8 ohm, kayfun i vise nego dobro zadovoljava moje potrebe za nikotinom, th-om i aromom. Cak razmisljam da smanjim ispod 6mg.

Ne zelim da se "razmazim" vise nego sto je potrebno... odrzavam sve na zadovoljavajucem nivou za mene, sto je i najbitnije uostalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moram ja da menjam bateriju na 4V, samo kažem da možeš da osetiš pad, odnosno, ne treba mi neki tamo displej da mi kaže na kom naponu mi je baterija :D Kad malo padne, vučem 4 sekunde a ne 3 i opet imam iste performanse, mada uvek volim da je na iznad 4, ta snaga nema zamenu :D

 

@podvarak

Na koji hybrid adapter misliš? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To može samo na KF 3.1, ne i na Lite, jer Lite već sam po sebi nema taj dodatni kolektor tank kao što ga ima 3.1 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh juce dve nove VTC4 za 850din/kom, dobra kupovina. Razmisljam da rasturim i jednu bateriju od laptopa starog 3god, prilicno mrtvu. Kakva su vam iskustva s tim? Citao sam na e-cig da postoji sansa da su neki komadi unutra preziveli pa me to ohrabruje, a s druge strane mi glupo posle da nosim taj laptop bez baterije na teren (sluzbeni :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Uzeh juce dve nove VTC4 za 850din/kom, dobra kupovina. 

 

 

Gde si uzeo VTC4, pogotovo za te pare? BRZO!  :D

 

Brze malo!!!!!  :horse:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje ih rezervisi odma, posto ce da plane ceo lager za pola sata ;)

 

Nego, jel da razvaljujem ja onu bateriju il ne? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasturaj naravno, jako retko se dešava da su baš sve ćelije pocrkale, obično crkne ili sama elektronika ili možda jedna, dve ćelije, a ostale budu ispravne. Počupaj sve napolje, malo sredi one kontakte (grickalica, turpija) i stavi ih sve redom da se napune, pa koja uspe, spasio si je, teraj :) Imaš nadam se neki unimer da premeriš to sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...