Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Delovi za Fiat (Lancia/Alfa)

Recommended Posts

Da li neko prodaje prekidac za stakla na vozacevoj strani? Treba mi za stila 2004god. 5v i naravno da svi tasteri rade :) 


E da umalo da zaboravim, treba mi i original letva volana za stila jtd 2004 polovna? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane, da nemas zadnje plocice za Stila 1.6?

Nemam,ostale mi samo prednje za 1.8benz, jtd i mjtd

King mrvica,nemam druze,pisao sam ti pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,da li imas prednji lager tocka za Lanciu Dedru 1.9tds 93god,ima abs...Da li moze samo lager da se menja ili mora cela glavcina(ne znam da li ima magnetni sistem citanja za Abs na samom lageru ili ne)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me da li imas i koja je cena sladecih delova za Punto mk2 2003god 1,2 8V

Zadnji amortizeri

Nosac motora donji na menjcau (pasteta)

manzetna spoljna kinetickog zgloba

kraj spone desni

i treba mi PK kais (ima klimu)

Unapred hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Culi smo se putem sms-a :)

 

Prednje plocice stilo 1.8 benz 1.9 jtd i 1.9 mjtd (12oks)

Korektori Kocenja punto mk2a-b zastava 10 ,punto klasik

Centrala volana punto mk2a

I joss puno sitnica za punta ovih dana cu okaciti slike :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiggle 3 garniture prednjih plocica iz originala za Fiat Stilo 1.9jtd i mjtd i 1.8 benz,cena 30e i 10% za ljude sa karticom kluba,jedne vec rezervisane,info na 064/3900514

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta nesto sam nasao u pomocnoj kuci,mozda nekome zatreba :) dogovor i 10% za ljude sa karticom kluba.

 

IMG_0112.jpgIMG_0113.jpgIMG_0114.jpgIMG_0115.jpgIMG_0116.jpgIMG_0117.jpgIMG_0118.jpgIMG_0119.jpgIMG_0122.jpg
Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da probam da ispisem sta tu sve ima :)    :

Karter motora punto mk2a-b benz.nosac ventilatora sa propelerom mk2a-b denso varijanta,korektori kocenja,regler alternatora,pinjon kilometraze,davac rikverca,druk lezaj,motor podizaca stakla,centrala volana mk2a .,reostati hladnjaka,poklopac ventila, prekidaci na centralnoj konzoli,bravica er bega,bobina,to bi bilo nesto za punta s tim sto ima delova koji su i univerzalni,kao reostat,bravica er bega,davac rikverca itd itd,za stila reostat,pradnje plocice,grande rucica menjaca,katadiopter,metlica brisaca,bravo stari tip,brava,marea,kapa desnog retrovizora,glavni kocioni panda-uno,cepovi original,tj znakovi sa grandea,crveni znak sa alfu felni,po velicini vidim da odgovaraju promeri i na alfi..izmericu dimanzije kome budu trebale :) ostalo je tu jos nekih delova od mog una,plocica prednjih,stop lampi,far,oznaka modela,nekih lajsni,prekidaci podizaca,brava paljenja,elektricni deo uloska itd :)

 

IMG_0123.jpg 

zaboravih set cilindara sa kljucevima.

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ima tu za mene :)

Za tebe i tvoj tenkic,nema nista,da ima javio bih ti i poslao gratis,ali nemam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo off. Vracam se iz Vr, ispred mrne identican Uno kao tvoj na Le table :) ista boja, branici u boji auta, ima plin, nema crna stakla i ne vidim kakve felne ima :) al zato ima one zahebane sportske retrovizore :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane,delovi za vel.servis bez filtera sa vodenom pumpom za stila 1.9 jtd 2003 god,imas li i koliko para? I kada bi mogao da uzmem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene si zvao :):) nisam stigao da ti javim,jer nisam imao net,a broj nism upisao :( javim ti u ponedeljak pre podne,ako ti nije kasno,nisam kuci ! ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...