Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Delovi za Fiat (Lancia/Alfa)

Recommended Posts

Svaka cast ljudi na ovakvim gestovima, valjda ih ima sve manje ili ih skoro ni nema, pa kad vidim ovako nesto oraspolozim se. Sve pohvale za tebe Bole i za Baneta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast ljudi na ovakvim gestovima, valjda ih ima sve manje ili ih skoro ni nema, pa kad vidim ovako nesto oraspolozim se. Sve pohvale za tebe Bole i za Baneta.

Da ne ide tema u off,nikada se hvalio nisam,a nisam ni javno iznosio,a pomogao sam mnogima ovde na forumu,znaju oni koji su i sta sam im sve davao,ali meni je to bilo drago i od srca je,stekao sam par drugara i dva prijatelja,jednog mnogo velikog i hvala,ostalo mi je jos delova od una,ako nekome bude trebalo neka mi pise na pp da ne trpamo temu ovde.....,a iskreno voleo bih i ja nesto da dobijem na pokolon,jer je to znak paznje,ali opet ima sve svoje,das ovde ,dobijes onde i tako....Samo radite posteno i bice sve ok,samo se nekada malo osvrnite na to postenje i bice nama svima malo bolje i lepse  :) pozz

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još jednom pozz za Baneta, car što se tiče pomoći oko delova... I bole bi bio carina kada bi našao original far levi punta mk2a sa maglenkom za 50e.... :);)

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije bilo baneta,ne bi nista ni uradio do sada i sada mi pomaze i zavrsava puno toga :) far nemam :(

 

Ako ima zainteresovanih za set za zupcenje za JTD motore sa pumpom za vodu,neka pisu ovde ili u pp,cisto da znam koliko da porucim,za sada imam sve rezervisano :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originalne prednje plocice Fiat Punto 1.3mjtd,19.jtd  1.4/16v 4150din i 15% za ljude sa karticom kluba :) :)

 

Pumpe za vodu 1.9JTD i MJTD original :) :) 35e i 5% popusta za ljude sa karticom kluba :)

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nas drug Bole isporucio mi delove u zakazano vreme I to sve onako kako je rekao. Ja prezadovoljan. Covek je maksimalno korektan svaka cast.

STILISTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezervisi mi plocice do petka molim te. Ove za 1.4 16v

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Rezervisano-plocice ta canetov sporting  :)

Rezervisan set filtera za jankovica :)

Rezervisan set filtera za sedlu :)

Pozdrav za Stilistu :)

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslat set Jankovicu :)

 

Prednje plocice Stilo Benz,JTD MJTD,Punto Benz  1.4/16v,Mjtd Jtd

 

Set zupcastog/pumpa za vodu jtd i mjtd 115ks 120ks

 

Set zupcastog Alfa,Lancia Fiat 1.8/16v :)

 

Set zupcastog /pumpa za vodu Alfa 1.6YS 105ks i 120ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas pumpu vode za mog stila?

Aco nemam,ponudio bih ti odmah,onaj dan,ako mozes posalji mi broj sasije na pp,pa da vidim,mozda nadjem ,kad izvadim br.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imas iz originala termostat za Punta 1.2 16v?

Nemam,poslednji koji je bio banetov poklonio sam,nemam vise ,mislim da imam jedan zamenski :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvog je kvaliteta, zadnji je bio dobar dok nisam upalio auto :) i koliko para.

Послато са GT-I9070 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahhahah,odlicnog je kvaliteta,prodao sam dva do sada niko nije imao problem,moram sutra da ti javnem cenu ne znam sada,ako nije problem do sutra  :) ! ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bilo bi kul kad bi ja to kogao da uzmem do nekih jedan pa da zamenim poslepodne?

Послато са GT-I9070 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazi mi imas li prednje pojaseve za Fiat Ulysse 2003. sa eksplozivnim punjenjem. Pozz

Послато са GT-I9100

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazi mi imas li prednje pojaseve za Fiat Ulysse 2003. sa eksplozivnim punjenjem. Pozz

Послато са GT-I9100

Nemam pojaseve,ne drzim.

 

Ako ima jos zainteresovanih za setove filtera,setove za zupcenje neka pisu na pp ili ovde ostao mi mali broj :)

Prednje plocice original Stilo JTD <MJTD Benz 1.8/16v  ,Punto MJTD JTD 1.4/16v(Jedne rezervisane),Prednje plocice N Bravo 1.6MJTD 1.9MJTD 

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigli filteri! Hvala Bole!

Sent from my LG-P880 using Tapatalk

:guitar::laughing:

Ako nekome jos treba set filtera neka pise ovde sutra idem po robu,ili set za zupcenje sa pumpom za vodu za JTD i MJTD,prednjih,zadnjih plocica za stila sve varijante,prednje plocice Novi Bravo ....

Inace na stanju imam,duze stoji,ako nekome trebaju Korektori kocenja Punto,Zastava 10,paknovi Punto mk2b,zastava 10(samostelujuci),podizaci stakla Punto mk2a/b Zastava 10, i jos nekih sitnica :),imam delova od alternatora Punto,Zastava 10(denso ventilator,opcija da vozilo ima klimu),pa onda ventilatori motora Zastava 10,Punto mk2a/b itd.. :) dogovor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...