Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Delovi za Fiat (Lancia/Alfa)

Recommended Posts

Hvala Ivane,trudim se stvarno da ugodim ljudima ovde,ti si stalni kupac i dosta tvojih drugara i drago mi je sto je tako!

Nadam se da ce shvatiti da razlika u ceni od nekih 10 d0 30%,a nekada manje,,od toga ne vise,mnogo,mnogo vise pruza,pokazi samo sliku originalnih plocica i fals posle odredjene kilometraze i onih diskova svima ce sve biti jasno,ne samo to nego sve....

 

Akcija prednje plocice stilo Jtd,setovi filtera za mali servis(filter ulja,goriva,vazduha,klime) orignal,popust za ljude sa karticom od 10% do 15%...ko nema karticu kluba,a nije iz Bg/a ja castim slanje postom :)

 

Setovi filtera od sada i za stilo mjtd :)

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, možeš li da nabaviš metalne papučice i metal za odmorište noge (ukupno 4 dela) za Alfu 147 ili neke univerzalne dobre?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, možeš li da nabaviš metalne papučice i metal za odmorište noge (ukupno 4 dela) za Alfu 147 ili neke univerzalne dobre?

Moras me zvati na 0643900514 ali u nedelju oko 14h ,15h do tada ne znam nista :)

 

Set filtera originalnih(filter vazduha,ulja,goriva,klime) za Lanciu Libru

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, koliko keša bi bili delovi za veliki servis stilo 1.6, drugar pita?

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, koliko keša bi bili delovi za veliki servis stilo 1.6, drugar pita?

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

Iz originala imam samo sez zupcastog kaisa u sustini ono najbitinije :) spanere i kais 5400din i ako imate karticu kluba 10%,ali morali bi mi javiti najkasnije do  16h danas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekome trebaju plocice za Stila 1.2..14...1.6 /16v neka pise ovde slobodno imam par garnitura,isto tako za punta mk2ab 1.3/1.9 jtd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originalne 4000din i 10% ako imas karticu kluba,a ako nemas,icicu ovih dana do tvog grada,pa ti mogu doneti,ako se dogovrimo :) pozz

 

zadnje su tu isto oko 4000 :)

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originlani filteri goriva,stilo jtd,mjtd,grande,novi bravo....  10% za ljude sa karticom kluba,za neku robu koja stoji duze na lageru i do 25%

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole matori, imas li mozda termostat za moju Pandu mjtd i koja je cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dusane legendo,ja nemam nista za tvoj auto,hahhah :( kad god me pitas ,ja nemam,imam samo set za zupcenje za tvoju Bravu :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi trenutno nije potrebno. Okusacu srecu na drugom mestu, a ti probaj da nabavis bar nesto da ne bude da nikada nemas nista.... :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam puno ljudi,drugara koji imaju te pande,tako da to retko kada nabavljam,slucajno ako se pogodi,da pase od nekog drugog modela,pa tako :)

 

Od 27.1.2014 do 31.1.2014  za sve ljude sa karticom kluba 15% na sve delove :)


Bole,imas li set za veliki servis za Lybru 1.9JTD, 115hp?

Nemam drugar visi ni jedan,poslednji kupio moj prijatelj Ivan,okacio je ovde u temi,sve otislo,jbga,kada sam kacio ovde,niko se nije oglasavao,sada kada nemam svi jure :)

Za libru imam samo set filtera ili pojedinacno neki filter ako ti treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su UFI filteri,onda bih uzeo filtere klime i goriva?

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 991 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene zanimaju delovi za veliki servis, Stilo 1.6...

Jedan set za zpucenje rezervisan za Coa123 ;)

 

Filteri su svi original rikami originali fpt,ima nesto i sto je ufi,pravio za fiat,znaci dobio bi originalan filter klime i goriva  ,ako ti nije problem,ostavi mi sasiju u pp ili mi reci znas koji je kat broj filtera za gorivo,trebalo bi da je 338 i 378,ali ako znas javi ili daj sasiju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, imas li mozda za Punta mjtd, posto bi trebalo da su isti? Takodje me interesuje da li mozes da mi das cene za veliki servis za Alfu 156 od 116ks i onu od 150ks, posto se lomim oko ova 2 motora? Isto me zanimaju cene i za komplet kocnice za 156 ako ih imas u ponudi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, imas li mozda za Punta mjtd, posto bi trebalo da su isti? Takodje me interesuje da li mozes da mi das cene za veliki servis za Alfu 156 od 116ks i onu od 150ks, posto se lomim oko ova 2 motora? Isto me zanimaju cene i za komplet kocnice za 156 ako ih imas u ponudi?

Poznajem,jako dobro ta vozila,posebno motore,nemam,sto se tice setova nemam vise nista za jtd i mjtd,a sto se tice kocnica toliko su jake cene,da ne nudim to i ne nabavljam ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, imaš li možda termostat za 1.9 mtj 140ks, konkretno u Alfi 147? I ako nemaš i ako imaš - kolika je cena? 
'fala!  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, imaš li možda termostat za 1.9 mtj 140ks, konkretno u Alfi 147? I ako nemaš i ako imaš - kolika je cena? 

'fala!  :turned:

Nemam care ,tek od petka mozda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...