Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Delovi za Fiat (Lancia/Alfa)

Recommended Posts

Bole da li mozda imas krst poluosovine za stila 1.9 115, i koja je cena?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam na forumu da si imao aero metlice za n.cromu, da li je još uvek aktuelno??

imam metlice 30e :) stigle mi neki dan

nemam krst za stila :(

alarm stvarno ne znam da li moze,cuo sam i ja da ugradjuju ljudi,ali do sada sve sto sam prodao bio je puntic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originalni prednji i zadnji branik punto mk2b ,Zastava 10,skinuti sa novog punta klasik u sivoj boji,na dva mesta osmirglani,jer su trebali da idu u drugu boju,cena za oba 120e,15% za clanove sa karticom,okacicu slike....

Prednji branik 735361568

Zadnji branik735359391

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako budem imao 75e :) vec smo saradjivali,pa imas popust :)

Nemam ni diskove ni plocice,ako budem nabavljao u neko dogledno vreme javicu ti ...

Puma za vodu jtd 30e 15%za clanove....

Centrala volana punto mk2a.....dogovor....

Predlazem da opet pogedate od pocetka temu,jer ima dosta delova koji su mi na lageru,mozda nekome trebaju,pa da se dogovorimo....

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC01394.jpg

garnitura cilindaranova,original,katloski br 71751560 punto,zastava 10 ,Punto klasik cena 100e...

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filter ulja 73500049 original,(alfa mito,djulieta,novi bravo,grande punto,evo,punto klasik mjtd fiat 500 i jos modela) cena 1200din 10% za clanove sa karticom kluba.....

Filter ulja 46544820 original(punto,grande,evo,fiat 500,lancia y i jos dosta modela) cena 750din i 10% popusta za ljude sa karticom ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pumpa za vodu 60586222 alfa 147/159,punto ,barceta,bravo,brava i jos modela... cena 6000din original,nova,10% za ljude sa karticom.....

Termostat 46758946 punto jtd 10000din i 15 popusta za ljude sa karticom...

}Termostat 46776217 Stilo 1.6,Bravo,Marea,multipla,Lancia libra 6000din popust 5 % za ljude sa karticom....

remenica pk kaisa 55208280(71747797) Stilo,N.croma,N.bravo,grande,linea,alfa 147/159 i jos dopsta modela 100e 20% popusta za ljudee sa karticom ...

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

remenica pk kaisa 55208280(71747797) Stilo,N.croma,N.bravo,grande,linea,alfa 147/159 i jos dopsta modela

Bole, je li ti ovo remenica alternatora, da ne trazim po Eperu?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada mi samo treba informacija koliko kosta, imam u planu da je zamenim, nije nista hitno. Hoces li ih imati na stanju u dogledno vreme (izbegao bih zamenske, vec sam jednom menjao)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kontaktu smo ;) , pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao,,imaš li spoljašnju,zadnju levu kvaku za punta mk2a... jutros počupao usled smrzavanja vrata :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao,,imaš li spoljašnju,zadnju levu kvaku za punta mk2a... jutros počupao usled smrzavanja vrata :))))

Imam rucicu ,cena 20e,nova ,original :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Set kvacila punto mk2a-b 1.2/8v ,lancia Y,N.Panda .... nov,original,cena 100e/10% za clanove sa karticom kluba :)

Instrument satovi,punto klasik,neprovreni,cena 10e po komadu :)

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...