Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Delovi za Fiat (Lancia/Alfa)

Recommended Posts

Imam,nove ,original,30e i 10% ako imas clansku kartu.Mnogo su dobr i trajace ti vise nego duplo duze od bilo kojih fals metlica....

ako si zainteresovan,pisi mi na 064/3900514

Prekidac na centralnoj konzoli 735359893 ,cena 50e -10% za clanove,nov,original.

DSC00998.jpg DSC00999.jpg

Prodat prekidac na konzoli,ostale maske,plava i siva(sporting,mjtd klasik) i jedan prekidac,ali bez maglenki....

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' Boga ti, nema potrebe, uzeo mi majstor Nesa na Altini novi odgovarajuci RPM senzor, najbitnije je da je sve sredjeno na licu mesta bez cimanja.

Tvoj senzor vracam sutra, po dogovoru, neotpakovan je. Razlika je sto ovaj moj ima kablic, a tvoj samo dzek, bez kabla.

Svakome se desi previd, ja ovde samo jos jednom mogu da preporucim i pohvalim Boleta sto se tice korektnosti, saradnje, cene i KVALITETA (originalnosti) delova. A sve to na osnovu dosadasnjeg odlicnog iskustva, djunta samo peva. A i po preporuci majstora, za sve sto moze, ne menjam dobavljaca delova, pozdrav Bole ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala.

Evo senzor radilice Stilo mjtd bez kabla,cena 3000din i 10% za clanove....

Alarm meta za punta original,nov ,ali sa jednom daljincem cena 60e 5 % za clanove.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovoricemo se,pisi mi na 064/3900514 ,imam ! :)

Jos nesto znakova mi ostalo....dogovor oko cene.....crveni zadnji,stilo prednji,punto itd...natpis punto .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diskovi stilo,punto,plocice....povoljno,original....

Garnitura kljuceva i cilindara Punto,Zastava 10,original,novo,71751560,cena po dogovoru....povoljno...za cenu koju se dogovorimo jos 5% popusta za clanove......

Alarm meta original,nov sa jednim daljincem za punta 60e

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelno dosta delova,pogledajte temu od pocetka,moguce porucivanje delova,uglavnom stilo,punto,ima nesto i polovnih originalnih delova,kao novi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pinjon kilometraze 7754073 1000din

Senzor brizne 46817374 5500din

Svetlo gepeka 60665239 2000din

Clanovi sa vazecom karticom 5% popusta imaju na ove cene .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davac rikverc svetla alfa djulieta ,cena po dogovoru...

Davac rikverc svetla punto mk2ab benz cena 20e...

Paknovi punto mk2b

Znakovi fiat prednji,zadnji,dogovor.....

Info na 064/3900514,moze sms....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diskovi stilo 1.9 jtd originalni ,prednji 80e 10% za clanove.....

Diskovi prednji i prednje plocice Punto klasik,Z10 1.2/8v 60e 5% za clanove sa vazecom karticom

Plocice posebno 28e,diskovi 45e

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam na forumu da si imao aero metlice za n.cromu, da li je još uvek aktuelno??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet moram da priupitam, moze li taj alarm na Brava, posto sam vidjao par sa takvim alarmom? Imas li metlice brisaca za brava, i koliko bese kablovi?

Edited by Dusan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...