Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Delovi za Fiat (Lancia/Alfa)

Recommended Posts

IMG_0122.jpg
 
IMG_0123.jpg
 
IMG_0120.jpg
 
IMG_0118.jpg
 
IMG_0119.jpg

 

IMG_0107.jpg
 
IMG_0108.jpg
 
IMG_0109.jpg
 
IMG_0110.jpg
 
IMG_0111.jpg
 
IMG_0112.jpg

IMG_0113.jpg
 
IMG_0114.jpg
 
IMG_0115.jpg
 
IMG_0116.jpg
 
 
 
 
IMG_0117.jpg
 
IMG_0121.jpg
 
Stop lampa Novi dukato,korektori kocenja Punto,zastava deset,paknovi punto Mk2b,yastava deset,metlica brisaca zadnja Grande punto,instrument sat Fiat 500,instrument sat punto mk2b,punto klasik,ventilator hladnjaka punto mk2ab.zastava 10 densto,Valeo,podizac stakli punto mk2ab,prekidaci na centralnoj konzoli..
 
Letva volana punto mk2ab sa el.servo volanom,jedan set za zupcenje JTD 8v,  naravno tu je jos robe,plus polovni originalni rezervni delovi,ali kao novi... :)
Papucice gumene ne znam tacno za koje sve modele vozila evo kat broj 71746348

IMG_0103.jpg
 
IMG_0104.jpg
 
IMG_0105.jpg
Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites
jedan set za zupcenje JTD 8v

Bole, rekao sam i tvom drugaru, samo da rezervisem na vreme. Trebao bi mi set za zupcenje za JTD 115 (sa pumpom za vodu, naravno) za otprilike 2 meseca. Imas li na stanju tih setova stalno ili da uzimam ovaj sada, dok je sigurno?

Uz to bih uzeo tada i ulje i filtere za mali servis. Pozz !

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

jedan set za zupcenje JTD 8v

Bole, rekao sam i tvom drugaru, samo da rezervisem na vreme. Trebao bi mi set za zupcenje za JTD 115 (sa pumpom za vodu, naravno) za otprilike 2 meseca. Imas li na stanju tih setova stalno ili da uzimam ovaj sada, dok je sigurno?

Uz to bih uzeo tada i ulje i filtere za mali servis. Pozz !

 

Za tebe uvek ima :) :) :)

Jel imaš zadnje silen blokove za stila 1,6 16v 2004 i koja je cena za par...

Moram da proverim,pa ti javim sutra ili prekosutra ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole reci mi nov ili polovan bosch protokomjer za fiat bravu jtd 105?imas li i koliko para?

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam ti SMS ali evo da te napišem i ovde šta mi treba:

 

Set kvačila za fiat stilo 1.9 multi jet 120 hp.

Plivajuci zamajac

Brisači

 

Pozdrav!!!

Edited by DrNikola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavi mi broj sasije za set kvacila,ne znam napamet kataloski broj!

Imam metlice 30e original,nove i 10% ako imas karticu kluba


Bole reci mi nov ili polovan bosch protokomjer za fiat bravu jtd 105?imas li i koliko para?

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

To samo polovno,ali ti javim u toku dana,ne mogu pre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Samo bosch original i da bude dobar jer jedan nevaljali imam :-)

Koliko para?

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

Edited by bojankov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Samo bosch original i da bude dobar jer jedan nevaljali imam :-) Koliko para? Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

Naravno da ce ba bude bosch i original i da valja,samo da ti javim u toku dana imam li i koliko je parica,a mozes i ti da mi posljes ako ti nije problem njegove oznake i Boschove brojeve,mozda ipak imam jedan nov :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd vidjecu danas ako stane kisa...ako imas dobar polovan mozda bi i bolje bilo...:-)

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

Edited by bojankov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originalne kocione plocice,sto predje sto zadnje,velika kolicina,info ovde,pp,sms,dogovr oko cene :)

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam 4200din :) imas clansku kartu ,ako imas karticu na tvoje ime imas 10% :)

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prednje i zadnje kocione plocice Novi Bravo benz i diz. original,popust 10%za ljude sa karticom kluba :)

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Set originalnih filtera (Filter vazduha,goriva,ulja i klime) za JTD Stila,i mjtd sa filterom goriva 46793378 ,cena 5500din i 10% za ljude sa karticom kluba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, samo da potvrdim - rezervisi mi taj preostali originalni set za zupcenje sa vodenom pumpom i ceo originalni set filtera (goriva, ulja, vazduha i klime). Ostavi mi i 5 kila Selenie WR, ako ti slucajno natrci. Pa kud puklo da puklo, zasluzio je, mozda castim novog vlasnika sa velikim servisom ako ode skorije :) (zato sam se ovoliko i razmisljao oko delova za veliki servis, izvini).

Naravno, za moju torinsku mambu (JTD 8v).

Share this post


Link to post
Share on other sites

poz druze, kazi mi cenu za hrom masku sa znakom http://postimg.org/image/9hb67n7vz/

Nema znak 3500din i 15% ako imas karticu kluba,ako nemas,ja te castim slanje,inace vec sam dao popust sa 35e i prodao sam vec 3 ili 4 po toj ceni :) javi mi se opet na 0643900514 ostala mi je jedna pa se dogovrimo :)

 

evo ti link ,pa vidi http://www.polovniautomobili.com/oglas4302081/ukrasna_maska_hromirana_punto/

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebace meni uskoro mali servis, pa ako prodaas auto castis kupca velikim servisom a drugara malim servisom  :guitar:  :guitar:  :guitar:  :cheers:

imam jos jedan set za mali servis :),pa ako te bude zanimalo javi se :)

 

Set originalnih  filtera(ulja,goriva,vazduha ,klime) jtd stilo 8v  5500 i 15% za ljude sa karticom kluba

 

Prednje originalne plocice stilo jtd,mjtd 8V 40e i 15% za ljude sa karticom kluba

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izneo sam iskustvo u odgovarajucoj temi, moram i ovde jos jednom da pohvalim kvalitet i "pedigre" Boletovih delova.

Sve sto sam uzimao se pokazalo izuzetno pouzdanim, kvalitetnim i dugovecnim - uvek prezadovoljan, bez ikakve zamerke (veliki i mali servisi, delovi PK kruga, diskovi & plocice, RPM senzor...). Na kraju te to (za razliku od bofluka) i najmanje kosta, zadaje najmanje glavobolja i pruza pravo uzivanje u voznji.

Ovog puta uzet komplet za veliki i mali servis, posto covek nece sam da se hvali sta ima, moram ja malo da ga reklamiram ;) , jos jednom bez ikakve zamerke na ono sto sam pazario, naprotiv, brk mi se nasmejao :) :

 

230120141367.jpg

 

Zahvaljujem se na ispostovanoj rezervaciji, peglamo kilometre i dalje :thumbsup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...