Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Delovi za Fiat (Lancia/Alfa)

Recommended Posts

Ventilator hladnjaka punto,kat broj 51738360 i 51708405

novi i polovni,ali kao novi,cena za nov 55e ,polovni 50e,10% popusta za ljude sa karticom kluba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prednje plocice Stilo benz.dizel.abarth ,novi bravo,lancia libra

 

stilo jtd cena 40e i 15% za ljude sa karticom

stilo benz 40e i 10% za ljude sa karticom kluba,naravno redovno overenom :)

 

IMG_0005.jpg  IMG_0006.jpg  IMG_0005.jpg

 

 rucica grande punto,ako bude nekome trebala dogovr okocene :)

Jos dosta delova,slobodno pustite sms,sta vas zanima odgovoricu pre tako nego ovde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druk lezaj ,original kat br 55220302 odgovara za Fiat Punto mk2a/b,grande ,doblo,lanciu Y,Alfu mito,Fiat Stilo,Bravo,Bravu,Fiat 500,N.Bravo,Seicento i jos par modela...cena 25e i 10% za ljude sa karticom kluba....

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_0010.jpg  IMG_0011.jpg

 

Originalni,novi rezervni delovi

Kocioni cilindri zadnji (grande,doblo,punto mk2b,linea,nova panda,lancia musa,lancia Y od 2011god...) cena 35eura 5% popusta za ljude sa karticom kluba

Svetlo tablice Punto mk2a/b 15e 10% popusta za ljude sa karticom kluba

Bravica "air bag" (er beg/a) Stilo,Punto mk2a/b,alfa 147,156,159,Doblo,idea,nova kroma,multipla, Lancia Y,Lancia tesis,libra ....cena 30e 10% za ljude sa karticom..

Cep At(kocionog ulja) ulja..Grande punto,punto mk2a/b,lancia Y. Alfa mito,156,Fiat Doblo..... cena 15e i 10% popusta ....

Remenica radilice zupcastog kaisa ,Fiat Bravo/a Stilo,alfa 147,159 ,JTd motori 8v,Nova kroma,Grande punto,Marea,Libra,Alfa 159 .... Cena 35e i 10% popusta za ljude sa karticom kluba...

Elektro ventil na usisnoj grani 71718105(ne znam cemu sluzi :)  ,znam da je jako skup u ovlascenim servisima :)  ) odgovara za : Grande punto,punto m2,Doblo,Alfa mito,Lancia Y ,Fiat  Panda ,Fiat Fiorini,Fiat 500.... cena 60e 10% za ljude sa karticom kluba..

Korektori kocenja (Fiat punto mk2ab) cena 60e garnitura 10% za ljude sa karticom kluba.....

Jos puno delova,info moze preko sms/a ,pp  :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motorici novi,original za podesvanje farova ,odgovaraju za dosta modela,cena 1000din komad

Ukrasna maska punto Mk2b,novasiva,hrom boja (punto lasik) cena 30e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li mozda filter nafte i ulja za 1.3 mjtd? Oce li biti sta od onih diskova i plocica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da pitam i za filtere za vazduh i klimu. Takodje me interesuje imas li i senzor temperature za Brava 1.6?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patosnice ,univerzalne,odlicne u dva tona boje,crne i sive,cena 730din garnitura,na vecu kolicunu 6oo din garnitura :)

 

IMG_0001.jpg  IMG_0002.jpg

 

info 0643900514,moze sms,moze slanje brzom postom

IMG_0003.jpg  IMG_0004_2.jpg  IMG_0005.jpg

Aktuelno.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farovi za Fiat Punto mk2a sa svetlom za maglu i bez,original novi...

Cena fara sa maglenkom 75e

Cena fara bez maglenke 70e

5% manje za ljude sa karticom kluba :)

 

IMG_0005.jpg  IMG_0006.jpg

Ovi farovi sa maglenkom su Valeo ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije klasican valeo to su original fiat farovi,ali radi ih valeo,fiat/valeo :) :)

Prekidac rikverca ako je na menjacu,trebalo bi da imam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije klasican valeo to su original fiat farovi,ali radi ih valeo,fiat/valeo :) :)

Prekidac rikverca ako je na menjacu,trebalo bi da imam :)

jeste na menjacu,treba da ima i neki kablic na njemu. Koja bi bila cena? Edited by vladimir_a

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nije klasican valeo to su original fiat farovi,ali radi ih valeo,fiat/valeo :) :)

Prekidac rikverca ako je na menjacu,trebalo bi da imam :)

jeste na menjacu,treba da ima i neki kablic na njemu. Koja bi bila cena?

 

Vladimire aj mi pusti broj sasije na pp,samo da proverim za prekidac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze sada sam gledao,ove ja sto ja imam nemaju kabal na sebi,vec se kabal dzeka na njih,jesi li siguran da je taj sa kablom,da te ne var,vec da kabal ide na njega ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U servisu mi rekose tako,ne verujem da me zezaju jer vec duze vreme tu odrzavam kola...I meni je bilo cudno,jer gde god sam pitao (ap sport,kit komerc,gms...) imali su samo takav bez kabla!?Nisam pametan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je moguce,kada nadjes vremena,baci pogled,pa cemo lako resiti :) znam za senzor radilice sa kablom i bez,proveri,pa cemo videti da resimo,pzz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plocice stilo prednje /zadnje,benz ,dizel,info 0643900514 ,moze sms :) original,nove....

Bravo,brava,Marea,paknovi,original,novi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam vise delova za  veliki servis,skoro sam prodao ovde na forumu :( ,sto se tice plocica oko 35 ,30 su original,ali treba da mi stignu u pon.dve garniture,nemam sada ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...