Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Delovi za Fiat (Lancia/Alfa)

Recommended Posts

Su stigli vent diskovi za puntisu jtd ? :)))

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ne,necu ih porucivati uskoro... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ko zna koji put su mi otisli oni mehanizmi paknova, ne opruge nego ono drugo u zadnjem desnom tocku...fiat brava 2001 jtd. ima li? Hvala, poz

Nemam za bravu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bese granicnik nov za vozaceva vrata i dalje 2000din ?

Vise ne mogu ni da se setim,o cemu se radi ? :( pisi mi u pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To mu dodje ovo nesto:

tmp_MGMoty.jpg

Trebalo bi da je isto.. NI na njihovom sajtu ga nisu odvojili kao Levi i Desni... A Sonda iliti plovak mi treba ceo komplet znaci po mogucstvu nov ako to ima uopste, jer sumnjam da mi ne pokazuje bas kako treba skala za gorivo.. Do pola i deluje tacno.. Cim dohvati donji deo pada mnogo brze u crveno nego sto bi trebalo.

to ti je za granicnik,moram da vidim kako ide plovak,da li mogu da nabavim posebno!

 

 

Dox imam 2000din

 

 

 

Jel bese granicnik nov za vozaceva vrata i dalje 2000din ?

Vise ne mogu ni da se setim,o cemu se radi ? :( pisi mi u pp

 

Evo podsetnik ako nije problem ovde..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole imas li cilindar kvačila za punta 2000g 1.2 benz. (I ako znaš šta se sve menja u paketu sa cilindrom. Ostaje mi zaglavljeno kvačilo i škripi). Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole imas li cilindar kvačila za punta 2000g 1.2 benz. (I ako znaš šta se sve menja u paketu sa cilindrom. Ostaje mi zaglavljeno kvačilo i škripi). Hvala unapred

Zavisi koji je,da li je na pedali ili zvonu menjaca,ostavi mi sasiju mislim da imam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bi bilo lose da malo azuriras spisak delova :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bi bilo lose da malo azuriras spisak delova :thumbup:

Uradicu to ovih dana :) imam u planu,ali hvala na informaciji,imam dosta sitnica koje mi stoje,a mozda ce nekome zatrebati,pa cu izbaciti sve ovde.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole-da li imas stabilizator-prednji desni za Stila 1.6 kao i prednji levi nosac amortizera sa lezajevima i koja je cena?pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo spiska,cisto da naznacim sta ima od nekih delova koji stoje neko vreme :) ,pa se mozemo dogovriti oko cene dela :) 

Letva volana punto mk 2ab za vozilo sa el.servo volanom...cena 50e

Paknovi punto mk2b 30e i 15e

Poklopac kasete za vozilo sa er begom,tamno siva boja punto mk2b,zastava 10 punto klasik 30e

Instrument satovi punto mk2b neispitani 1000din komad

Instrument sat Fiat 500 50e

Senzor radilice punto mk2ab benz 25e

Korektori kocenja punto mk2ab,zastava 10,punto klasik garnitura 55e

Remenica radilice stilo,libra,marea,alfa 147,156 i jos modela sa Jtd motorom 75e

Prednje plocice stilo Jtd 35e garnitura

....jos dosta delova,napravicu spisak,za ljude sa karticom kluba dodatni popust od 5% do 15% u zavisnosti od dela :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farovi punto mk2b Zastava1-,Punto klasik,original,kao novi ,stari po 2,3 meseca 55e komad 10% za ljude sa karticom kluba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...