Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Delovi za Fiat (Lancia/Alfa)

Recommended Posts

ALarm sa jednim daljincem prodat,sve drugo aktuelno,trebao bi da mi stigne set kvacila za stila,85ks/100ks,nov neotpakovan bice 110e i 15% za clanove ... :)

Info na br 0643900514,moze i sms ...

Mala ispravka stilo 80ks ....

ajmo ponude.....dogovor ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dve gume sa felnama(originalne,balanisrano).....aktuelno,gume firestone f 590 165/70/14r flene 5,5 j 4*98,fabricke od punta mk2b...ponude..dogovor.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

originalan filter goriva 77363657,cena 1500din.. :) ajmo ponude... :)

znakovi 10e komad,novi neotpakovani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alarm prodat ...

ostale dve gume i felne,namontirano,balansirano,glanc novo...felne su original fiatove 46745113.

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srafovi tocka kataloski broj 11294235 dimenzije M12*1.25*25.5 cena 150din komad 10% popusta za clanove sa vazecom clanskom kartom.

odgovaraju za stila,pandu,punta mk2,bravo,alfu 147,lanciu y...

Moze slanje brzom postom,moze sms...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na drzace zvucnika,u prednjim vratima ili nosace,imam,glanc nove originalne 45e i 10% ako si clan kluba sa vazecom calnskom kartom,ako se salje brzom postom,ja placam postarinu na tu cenu.Ako ti bude odgovaralo pisi mi na 064/3900514

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znakovi, novi ,original.......

Paknovi, originalni, samostelujuci i jedna garnitura lepljenih, ekstra kvaliteta..

DSC00899.jpg DSC00573.jpg

DSC00595.jpg DSC00596.jpg DSC00626.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nemam,moram da proverim,pa ti javim,imas li mozda kataloski broj pumpe,jel mozes da izvadis ili nesto tako slicno ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bobina skinuta sa brve 1.4/12v,znam da ogovara i za punto 1.2/16v i za neke modele una,ne vidim oznake gde idu kablovi,ali ima oznaceno na bobini koji je raspored bio na bravi,maksimalno ispravna kao nova,pumpa goriva facet,imam i kutiju,mislim da je od tipa,una i slicno i srafovi za celicne i alu felne. na dogovorenu cenu 10% popusta jos za clanove flcs/a ....

DSC00900.jpg DSC00901.jpg DSC00902.jpg

Bole imas li set kvacila za 1.9d obican?

nemam trenutno,mogu da ga nabavim tamo negde oko 6,7 avgusta da bude kod mene,ne znam da li ti je hitno,naravno deo bi bio originalan fiatov i cena bi bila oko 100/120e i 10% za clanove,morao bi da mi javis naravno 7,8 dana ranije....

Pumpa goriva i vnetilator kabine !

DSC00848.jpg

kataloski broj pumpe 46838198..odgovara za punto 1.2/8v mk2b i za 1.2//16v neke modele od 1999 do 2003 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole. legedno, pumpa za gorivo, Bravo 1.2 16v? :)

legendo,nemam pumpu i ne mogu da je nabavim :(

Altenator ide na 65 eura i 5 % popusta,odgovara i za punta 1.2/16v sa klimom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC00913.jpg

Gume posebno ako idu 100e obe,felne 60e obe. 5 Poto na tu cenu za clanove flcs/a

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja je dimenzija guma i felni?koliko su novaca znakovi i da lisu istog precnika crveni i plavi?

Edited by FICA 67

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisao sam sve i o znakovima i gumama, gume su 165/70/14r firestone f590,fabricke gume punta klasik,a felne 5.5j 4*98/.14r,ali nije mi tesko da ponovim,sve sto treba pitaj...

znakovi nisu istog precnika,ima i o tome detaljno za koje su vozilo,ali uvek moze to da se stavi i na drugi model! :)

Evo ovde mozes videti sve o znakovima :)

http://www.fiat-lanc...showtopic=53841

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogucnost porucivanja delova,prednost vozila punto mk2a/b ,stilo..,naravno i drugi modeli.Deo moze biti kod vas za oko 2,3 dana od dana porucivanja ,... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelna jedna garnitura lepljenih i jedna garnitura originalnih paknova!

sw6002.jpg

jos nesto delova sto nisam prebacio ostalo je u temi delovi,sve sa slikama,info na br 064/3900514,pp ili ovde u temi :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porudzbine mozete ostaviti ovde,na pp ili br.mob putem sms,tako cu najbrze odgovoriti,naravno i sve sto vas zanima,mozete putem sms pitati,uvek sam uz telefon,a pored kompa slabije ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...