Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Delovi za Fiat (Lancia/Alfa)

Recommended Posts

Cika-Bole,samo informativno,imas li ili mozes li da nabavis prednje amortizere za Lybru JTD i koja bi bila cena? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimaju me one gume za papučice kočnice i kvačila, trebam za punto mk 2b, koja je cijena i da lišaljete pouzećem za Sombor.

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drazene ako su one sto ja imam,to je 1000din i naravno da saljem :) to su original fiatove ,ali vidi da li ti odgovaraju ne mogu tacno da se setim jel takve idu na puntica ;)

Sedla ,pusti broj sasije na pp za amortizere ;)

Ostalo mi delova od alternatora za puntica,ukrasnih maski na centralnoj tabli,instrument sat,letva volana,paknovi,zabice za rukohvat krova,senzor radilice,zadnja metlica grande punto,pinjon ....itd sve novo dogovor....

Ukrasna maska hrom,punto mk2b,zastava 10,punto klasik,dogovor.....
Set za zupcenje za 1.6/16v
Pred.originalne plocice punto 1.3/1.9-1.4/16v ...
Prednje plocice stilo benz....
Setovi filtera Stilo jtd 115ks
Podizac stakla punto mk2ab
Korektori kocenja...

Edited by neshaoct
sređeno duplo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li ovo pun delova ili te je*e net :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj slike te hrom maske za punto mk2b, i da li mozda imas/mozes da nabavis centralni nosac motora(reket) za punta mk2b 1.9 multijet 74 kw 2004 godiste??

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

prodao neki dan,videcu ima li jos koji komad na stanju,pa ti pisem

Pogledati delove koje imam na stanju,sve sto stoji duze cena dogovr,popust po 20,30% za ljude sa karticom,za forumase 10% :)

DSC00796.jpg

DSC00797.jpg

DSC00801.jpg

DSC00798.jpg

DSC00799.jpg

DSC00800.jpg

Fotografija_0003.jpg

DSC00802.jpg

Pumpa visokog pritiska za 1.3 mjtd,dva meseca bila na autu,ako nova,moguca provera,cena po dogovoru plus jos 10% za clanoive na tu cenu.

DSC00975.jpg DSC00978.jpg DSC00974.jpg

Maska sa znakom 45 e i 10% za clanove,letva volana 50e i 10% za clanove ....

maska 25e hrom bez znaka,nova u kutiji

Aktuelno,puno delova,original...

Daj slike te hrom maske za punto mk2b, i da li mozda imas/mozes da nabavis centralni nosac motora(reket) za punta mk2b 1.9 multijet 74 kw 2004 godiste??

Hvala

Evo ti hrom maske ,a slikao sam je ,imas ma polovnim automobilima,sto se tice cene ,dogovor na pp i sto se tice nosaca pusti isto broj sasije... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, imas li mozda termostat za Alfu 156 1.9jtd 16v?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces li imati? Takodje me interesuje da li mozes da nabavis plocice i diskove za nju, treba mi komplet prednjih i zadnjih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu nabavljati za sada ,ostavi mi br sasije ,pa ti javim na pp ,mozda budu sve ,a mozda samo nesto,ali Mislim da su jace cene ,pa ljudi kada cuju kuuju fals ,tako je i sa drugim delovima ,al sta da radimo...

Mali info,posto trenutno nisam cesto na forumu ,slobdno pisite sms na 0643900514 ,ako vam je cim da zovete...do petka popust 20% i 10% posto ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izneo sam iskustvo u odgovarajucoj temi, moram i ovde jos jednom da pohvalim kvalitet i "pedigre" Boletovih delova.

Sve sto sam uzimao se pokazalo izuzetno pouzdanim, kvalitetnim i dugovecnim - uvek prezadovoljan, bez ikakve zamerke (veliki i mali servisi, delovi PK kruga, diskovi & plocice, RPM senzor...). Na kraju te to (za razliku od bofluka) i najmanje kosta, zadaje najmanje glavobolja i pruza pravo uzivanje u voznji.

Ovog puta uzet komplet za veliki i mali servis, posto covek nece sam da se hvali sta ima, moram ja malo da ga reklamiram ;) , jos jednom bez ikakve zamerke na ono sto sam pazario, naprotiv, brk mi se nasmejao :) :

 

230120141367.jpg

 

Zahvaljujem se na ispostovanoj rezervaciji, peglamo kilometre i dalje :thumbsup: .

Setovi filtera stilo jtd,setovi za zupcenje,plocice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

IMG_0014.jpg  IMG_0015.jpg
 
IMG_0016.jpg  IMG_0017.jpg
 
IMG_0018.jpg  IMG_0019.jpg
 
IMG_0020.jpgIMG_0023.jpg
 
IMG_0021.jpgIMG_0022.jpg

 

Set filtera Stilo 115ks :) :) 10% popusta za ljude sa karticom kluba :) :)

 

Prednje plocice punto 1.3mjt 1.9jtd,1.4/16v,Stilo pr plocice 1.2/16v-1.4/16v-1.6/16v,setovi filtera stilo jtd.,setovi za zupcenje 1.6/16v libra,stilo,brava,bravo,marea itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, ima li kocnica za moju Alfu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...