Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
ShoneBravaGT

Moja Brava 1.6 16v

Recommended Posts

FIno si ga skockao :thumbup:

Hvala..

 

gde si nabavio spojler za gepek i koliko si ga platio?

do spojlera sam vrlo tesko dosao trazio sam ga od kako sam uzeo auto pa sam cak i odustao jel nije ga nigde bilo,bilo je samo onih malih ruznih'' :) pa sam slucajno u oglasima naisao da lik prodaje bravu sa spojlerom na delove :p  i BUMP :D 20e sam ga platio potrazi na nekim otpadima...

 

Danas stigla i dnevna svetla koja imaju mogucnost iskljucivanja kad se upale oborena svetla  :smoke:  Cisto

da netrosim nove xenone po danu :p 

 

2014_04_09_19_07_53_855.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam iz Padine pored opstine Kovacice ponekad svratim do Panceva :)

Dnevna svetla sam platio 20e...  

2014_04_13_19_00_00_96.jpg

Edited by ShoneBravaGT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svi noviji automobili imaju dnevna svetla Tako da cu ja da istampam odredjene zakone Clan 51 i 77 sto podlezu dnevnim svetlima na jedan papir i kad me zaustave im dam da lepo procitaju ako naidje pandur koji zna da cita jel uvek idu dvojica jedan zna da cita a drugi da pise :D

Edited by ShoneBravaGT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pandur zna toliko da razlikuje da je tvoj auto star 15 godina i da su mu naknadno ugradjena ta svetla ... kad ti on izvadi njegove clanove zakona koliko svetla moraju da budu udaljena jedno od drugog, pa na kolikoj visini od asfalta ... pa koliko smeju da budu jaka ... bice svasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez brige sve je uradjeno po propisima Ja postujem propise ! :)

 

Član 51. Pravilnika:
Dnevno svetlo na motornim vozilima, kada je ugrađeno, mora imati svetleću površinu od najmanje 40 cm² i emitovati najmanje 400 cd svetlosti za nova vozila, odnosno 200 cd za vozila u upotrebi, u pravcu referentne ose. 
Svetlost dnevnog svetla mora biti bele boje. 
Dnevno svetlo može biti ugrađeno u druga svetla. Mesto ugradnje dnevnog svetla odgovara pravilima koja važe za glavne farove vozila.
(2) Pri upotrebi dnevnog svetla nije obavezno da budu uključena prednja i zadnja poziciona svetla, gabaritna svetla ni svetlo zadnje registarske tablice.
(3) Dnevno svetlo se upotrebljava samo po danu i dobroj vidljivosti.
(4) Uključivanje glavnih farova umesto dnevnog svetla (i obrnuto) može biti izvedeno i automatskim uređajem na vozilu.

 

Edited by ShoneBravaGT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu plave boja je kristalno bela samo na slici su ispali kao da su plave jer je slikano mobilnim ;)

u svakom slucaju videcu kako cu proci kod pandura...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno mnogobtoga zavisi i od tvog ponasanja u tom trenutku i od raspolozenja druga organa ... ha sam jednom po mraku od centra do kuce dosao samo na pozicijama ... vozio 5 km ... niko da blicne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta znam ... vidis kad ti neko ide u susret i blica ... sreca pa je put osvetljen i niko me nije udario ... tek sam u mojoj ulici primetio da nemam svetla jer je mrak ... nema svetla :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan odradjen drugi veliki servis tj moj prvi :) na 146538k prvi je radjen na 68k :o   zamenio ulje,filtere,kaiseve,spanere,roler,vodenu pumpu i antifriz  :laughing:

Bilo je to odavno potrebno odraditi mozda cim sam ga kupio al nisu bile Finansije...! :o al sobzirom da ga ja malo vozim evo proslo je vec 3 god od kako je kod mene a prosao sam malo vise od 11000k :D

 

2014_04_17_16_19_12_384.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi misljenje za felne dal da uzmem il ne kako bi legle na bravi ranije smo vec razmatrali uvezi felni al sta ci kad sam takve srece da su se prosle sve prodale....

 

Untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepe su felne ovako na slici, samo da nisu ostecene i nemoj da ih ispustis da ih ne uzmes ni slucajno.

Послато са PMP3970B уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego jel zna neko dal su mi potrebni distanceri za ove felne gume bi stavio 195/45/16 ?

nazvao sam lika al mi nesto brljavi nadam se da cu ga ubediti dajem mu kolko trazi al opet...

Edited by ShoneBravaGT

Share this post


Link to post
Share on other sites

e hvala ti Beli ...Lik ima okacen oglas za felne a kad sam ga pozvao kaze da mu dolaze kupci za auto u ponedeljak jer i auto prodaje pa  su mu ovi sto treba da dodju da vide auto rekli da ostavi i ove felne ako im se svidi auto da ce uzeti i ove felne al treba da mi javi jos u ponedeljak Inace auto je stranac pa neverujem da ce ga uzeti :) drzim palceve da neuzmu ... 

 

Bas ima raznih prodavca...  :wallbash:

Edited by ShoneBravaGT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...