Jump to content
FAS Goran
ivan.ik

Anketa; Koje Audio Video uređaje posedujete ? (čime uništavate komšiluk)

Koje Audio Video uređaje posedujete ?  

29 members have voted

  1. 1. Koje Audio Video uređaje posedujete ?



Recommended Posts

Sta uopste mislite o ovakvim uredjajima, znam ja da to nije ni JBL ni Boston, ali spram cene od nekih 12-13 hiljada za koliko mogu da se nadju - vredi li uzimati...?
 

SW_HF5145003.jpg

 

Treba mi za muziku (malo youtube, malo mp3, sa telefona, sa kompa...) eventualno neki film na tv-u, i tako uopsteno koriscenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako hoćeš gledaj da ima u svakoj kutiji bar po dva zvučnika. Bas / srednji i visoki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta uopste mislite o ovakvim uredjajima, znam ja da to nije ni JBL ni Boston, ali spram cene od nekih 12-13 hiljada za koliko mogu da se nadju - vredi li uzimati...?

 

SW_HF5145003.jpg

 

Treba mi za muziku (malo youtube, malo mp3, sa telefona, sa kompa...) eventualno neki film na tv-u, i tako uopsteno koriscenje...

 

Ne isplati se. Prelistaj oglase, ima lepih hifi zvučnika  za 100 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pustas muziku sa kompa tj integrisane zvucne kartice, onda mozes da uzmes i ovaj 5.1 sistem posto neces primetiti neku spektakularnu razliku. :-)

 

@Marko

Nisam znao da Schneider pravi muzicke komponente. :-)

Znao sam za prekidace, uticnice, pokretne stepenice...

Edited by Skile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao JBLLeon 1500 doneo ih brat iz Amerike,ja ih izdavao za kućne žurke i onda ih za prvi maj pre 3 godine neslavno završili.Izbacili ih na terasu da nam se bolje čuj,neki kreteni se na spratu pobiju i dok su se gurali obore zvučnike sa terase pravo na beton.Popucala kućišta i sve se razletelo.

 

Prodao ih nekom liku za 200€ onako skršene,a ovi što ih izlomili da limi 400€  :laughing: I onda sam se smorio i nisam kupovao ništa novo,a moglo je dobro da se zaradi i od iznajmljivanja za zurke i po neki manji bend naleti pa ih iznajmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marko

Nisam znao da Schneider pravi muzicke komponente. :-)

Znao sam za prekidace, uticnice, pokretne stepenice...

Pravili su oni odavno svašta - CRT televizore, video rekordere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pustas muziku sa kompa tj integrisane zvucne kartice, onda mozes da uzmes i ovaj 5.1 sistem posto neces primetiti neku spektakularnu razliku

Za sada moram tako, nemam neko ozbiljnije pojacalo pa bi onda lako za zvucnike...vec ajde mislio sam neki taj sistem da uzmem i kao sluzice to za moje potrebe. Mislim mene sada fino sluzio i blueberry...kojem su radili samo bas u sub-u...centralni i dva glavna... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka za ovaj KEF. Jako lepo rade, zvuk topao, bas mekan, baš kako po meni i treba.

Da sam slepo verovao specifikacijama, verovatno ih nikad ne bi ni kupio. Ali sam odavno naučio da ne verujem papiru, već

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravili su oni odavno svašta - CRT televizore, video rekordere...

Baš tako.

Ja imam dobro iskustvo sa njima. Prvi muzički "stub" sa CD-om sam dobio krajem '96-te polovan Schneider. Kasnije sam još jednu mikro liniju kupio novu takođe Schneider i na kraju ovaj uređaj mislim '99.

Sabija kako gruva

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ako pustas muziku sa kompa tj integrisane zvucne kartice, onda mozes da uzmes i ovaj 5.1 sistem posto neces primetiti neku spektakularnu razliku

Za sada moram tako, nemam neko ozbiljnije pojacalo pa bi onda lako za zvucnike...vec ajde mislio sam neki taj sistem da uzmem i kao sluzice to za moje potrebe. Mislim mene sada fino sluzio i blueberry...kojem su radili samo bas u sub-u...centralni i dva glavna... :)

 

 

Imaš pojačalo i za 30-ak evra neko slabije, koje će da bude prva pomoć nekim zvučnicima od 100-tinak evra dok ne skupiš za bolje.  Razlika postoji i čuje se osim ako nisi nagluv :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojačalo kupi sa više optičkih ulaza ili coax. Možeš da vežeš komp (uglavnom imaju) TV, TV / cable dekodere i sl. daleko bolji i čistiji zvuk.

Što se tiče tih komputerskih zvučnika lagano biiip ali ako nema bolje ili prostora za bolje završava posao. Pogotovo 5.1 sistemi za gledanje filmova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mneee...ako kupujem - kupujem odmah sta treba, ja to nista ne praktikujem iz dvaput :) mislim ipak da cu sacekati malo da skupim kes pa da uzmem nesto ozbiljnije. Ovo kazem mi je bilo samo sto bih mogao odmah da uzmem i da platim na 3 rate

@ik :yes jasno

Ajd samo ako nekoga ne mrzi bacite mi neke linkove za pojacala, da vidim gde, sta, kako i koliko...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman da babi povadi sve lampe iz Ei Niša Black und White edition.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...