Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
gazija

Preljubnici vs Balkanske prevare? Gluma ili stvarnost?

Recommended Posts

Iz BiH sam, i ponekad na BN televiziji kao i na netu pogledam spomenutu emisiju...a vi ste u Srbiji pa kontam da ste bliži informacijama;

Dal je spomenuta emisija gluma ili je stvarno ono nako kako se pretstavlja???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ejj hvala ti druže...meni je ono na prvi pogled izgledalo kao stvarno, no što sam ih više gledao sve mi je postajalo nestvarnije. Rasplet događaja gotovo u svakoj se dešava.....jeeeboooo Holivud i njihove priče...

Neki dan s jednom porodicom diskutujem na tu temu i velim da mi je ono sumnjivo i to pravo, kad oni pukoše na mene: MA ONO JE STVARNO, ONO JE ONAKO KAO ŠTO I PRIKAZUJU, ŽIVA ISTINA.

p.s. Jedino još šta mi je neshvatljivo: GDJE NAĐU TOLIKI BROJ LJUDI KOJI JE SPREMAN GLUMIT U TOJ EMISIJI...malo mi je to preteško za izvest???

Edited by gazija2011

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glumci glume za pare, secas se nagradne igre gde su podeljeni silni automobili, a ustvari ljudi su se samo slikali i dobili po 100 evra, a automobile su mogli samo da sanjaju, sve je ostajalo nekom prevarantu.

Npr. emisija Trenutak Istine na Pinku, velikoj vecini ucesnika, nije isplacen ni dinar, vuku se po sudovima, ali bice da su se besplatno brukali i pricali sve najgore o sebi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam neke starije ljude koji misle da onaj orkestar u Grandu stvarno svira :unworthy:

Televizija uzima mnogo veliki procenat, kao porez na dobit, npr ako je sedmica na Loto-u 1.000.000 oni će da ti daju oko 850.000... Davno je moja keva slala pitanja u kviz "Sam protiv svih" i na njeno pitanje je neki lik zapeo i dobila u ono vreme negde oko 400e, a od toga su joj da lioko 300 i to je čekala jedno pola godine...

Npr znam se sa Juiceom solidno dobro i skoro je bio u Trsteniku i dotakli se teme kako još nije dobio pare od pobede na "Dvoru" i da planira da se tuži sa njima...

Mislim da su ovi sa Pinka najveći prevaranti, čak mi i ona emisija Paparazzo lov deluje kao gluma

Share this post


Link to post
Share on other sites
p.s. Jedino još šta mi je neshvatljivo: GDJE NAĐU TOLIKI BROJ LJUDI KOJI JE SPREMAN GLUMIT U TOJ EMISIJI...malo mi je to preteško za izvest???

I dalje mi je ovo neshvatljiva enigma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi što vozimo toyote, to ne gledamo, hahahaha.

A sad, ozbiljno, jednom slučajno ubodem na daljinskom tu emisiju, i trebalo mi je cirka 2,98 sekundi da provalim da je gluma, i to loša. A tek onaj derpe voditelj... smešno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad upravo gledam ovo na Pinku, umirem od smeha kako je jadno, odma sam se setio da postoji tema i ovde o tome... Au bre...

Samo se pitam gde nalaze ove likove i koliko im para punude da se ovako blamiraju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam tv, nemam pink, posle onih moralnih izopacenosti koje sam video u jednom danu, doslo mi je bombu da im bacim, ali nisam imao pri ruci ... ali cuo sam da ovi fajteri sto se prikazuju na hepi tv dobijaju po 30 evra da dokazu ko ima veca 00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...