Jump to content
FAS Goran
miske17

P ili M: PC komponente (grafičke karte, MB, HDD, CPU, itd.)

Recommended Posts

Ja imam fabricki reparirane PowerColor 6870, cena za forumase 9990 din. Imaju garanciju 6 meseci.

Ovaj model, samo bez slike na cooleru, potpuno je crn...

http://www.powercolo...ures.asp?id=307

Pored toga imam polovne, bez garancije, sledece grafike:

ATI 4850 - 40€

ATI 5750 ili 5770 (moram da proverim) - 50€

nVidia 9800GTX+ - 45€

nVidia 8800GTS - 40€

nVidia 8800GT - 35€

Nadam se da mi Miške neće zameriti što mu otimam malo temu :smoke:

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno Milane, kao da je tvoja :)

@zvezdo nemam jacih grafika. Ali milan mozda ima, sve sto vas zanima mozete pitati i njega. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam fabricki reparirane PowerColor 6870, cena za forumase 9990 din. Imaju garanciju 6 meseci.

Ovaj model, samo bez slike na cooleru, potpuno je crn...

http://www.powercolo...ures.asp?id=307

Sta to znaci fabricki reparirane?

Jel moze moja Safirka 4850 Malo radila (kao nova) u zamenu i doplatu?

Jbg Moja je DX 10.1 a izasao Crysis pa bi cica da se igra!

E da imam neku besnu maticnu, a jel moze ta na mesto 4850 u pce slot cini mi se da je 2.0?

Edited by Zvezdo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ata hard diskova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta to znaci fabricki reparirane?

Jel moze moja Safirka 4850 Malo radila (kao nova) u zamenu i doplatu?

Jbg Moja je DX 10.1 a izasao Crysis pa bi cica da se igra!

E da imam neku besnu maticnu, a jel moze ta na mesto 4850 u pce slot cini mi se da je 2.0?

Nema problema sto se tice grafike, mozes je u skoro svaku plocu sa PCI-E slotom.

To sto je fabricki reparirana znaci da je nekad negde nekom crkla, vracena na reklamaciju, pa poslata nazad u PowerColor, oni je popravili i vratili nazad u prodaju po nizoj ceni kao RMA grafika.

Ako se budes odlucio, istestiracu ih i proveriti da li radi uredno pod opterecenjem (FurMark) u windowsu i saljem ti je, garancija je, kako sam vec rekao 6 meseci.

4850 se prodaje za 40€ ја bih ti priznao 35€ za nju pa bi doplata bila oko 6700 din.

Ima li ata hard diskova?

To se mnogo tesko nalazi sad, cak i ako nadjes neki, vrlo verovatno da ce imati lose sektore... To obavezno proveri, ako mozes i pre kupovine.

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto milan nema, da vidim ja sta treba. :D

Ima li ata hard diskova?

Od koliko GB ti treba ata hd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti je najvece sto imas u ponudi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ti je kesa ddr1 512mb ?

Imam ata hard od 20giga,imam jednu ram od ddr1 256 imam graficku geforce4 mx440 ,aj da napravimo neku menjazu za jednu ram ddr1512 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

....

4850 se prodaje za 40€ ја bih ti priznao 35€ za nju pa bi doplata bila oko 6700 din.

...

Moja greska oko racunanja doplate, 6000 din je doplata. Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam 3 ata hd-a. dva od 80 i jedan 160. Samo da isproveravam da lisu perfektni

@bane, to sto ti imas tesko da ikome koristi :D

ram od 512 je 500 kinti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

....

4850 se prodaje za 40€ ја bih ti priznao 35€ za nju pa bi doplata bila oko 6700 din.

...

Moja greska oko racunanja doplate, 6000 din je doplata. Pozz

Prodano!

Saljem PP. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li neku AGP graficku,malo jacu.Kod cerkice na kompu riknula ja stavio neku staru 200 god. cisto da moze da radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li neku AGP graficku,malo jacu.Kod cerkice na kompu riknula ja stavio neku staru 200 god. cisto da moze da radi.

Morao bih da proverim pa da javim. Trebalo bi da imam koju nVidia jacu varijantu.

Neka am2 ploca?

Ima i novih i polovnih.

Nova:

- Biostar A780LB - 5000 din

Polovne:

- Gigabyte GA-MA790X-DS4 - 4500 din

- DFI LanParty Dark 790FX-M2RSH - 5500 din

Trebalo bi mozda da naidje jos koja jeftinija AM2 ploca ovih dana, ove prethodne 2 su high end... Uglavnom se mnogo brzo prodaju jeftine varijante pa ih i zato slabo ima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za Kolegu RazoR-a! :unworthy:

Dogovorili se za zamenu graficke, covek mi je poslao bez dinara i rekao da je testiram par dana i ako sam zadovoljan TEK ONDA da mu posaljem moju grafu i razliku para!!! :thumbsup:

Inace da netko ne misli da je smejurija od para! Covek grafu prodaje za 10 000din.

Dakle kao forumasi imamo veliko poverenje jedni u druge bez da se pri tome i licno poznajemo! :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za Kolegu RazoR-a! :unworthy:

Dogovorili se za zamenu graficke, covek mi je poslao bez dinara i rekao da je testiram par dana i ako sam zadovoljan TEK ONDA da mu posaljem moju grafu i razliku para!!! :thumbsup:

Inace da netko ne misli da je smejurija od para! Covek grafu prodaje za 10 000din.

Dakle kao forumasi imamo veliko poverenje jedni u druge bez da se pri tome i licno poznajemo! :clap:

Hvala puno na lepim recima! Meni je vaznije da kupac bude zadovoljan kupovinom nego da ja tu imam neku zaradu ili bilo sta drugo... Kolege smo forumasi, i gledam da svakog ispostujem sto vise mogu. Jos draze mi je da mogu da pomognem bas na ovom forumu jer sam ovde naisao na vrlo prijatnu atmosferu i odlicnu podrsku svih clanova. Svako je voljan da pomogne koliko god moze, zasto onda ne bih to i ja odradio... :unworthy:

@Razor Imas li neku plocu sa soketom 754?

Na zalost trenutno ni jedna ploca za socket 754, jedne su od najtrazenijih, a retko koju sam bio u mogucnosti da osposobim.

Imas li neku AGP graficku,malo jacu.Kod cerkice na kompu riknula ja stavio neku staru 200 god. cisto da moze da radi.

Imam 2 grafike nVidia GeForce4 MX440/420 sa 64MB i imam jednu nVidia FX5700LE sa 128MB, prve 2 su po 1000 din, druga je 1500 din.

Ukoliko nesto ne odgovara, moze da se vrati bez ikakvih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zvezdo,

Drago mi je sto je tako na ovom forumu, da to nisu samo reci sam se uverio vise puta.

Sto se tice licno Milana (razor-a), svaka cast, kazem ja, on je covek jedanput! :laughing:

Tu smo da se pomazemo. Sto se tice tih delova koji su trazeni u poslednje vreme

imam ponesto, sad cu jos malo na godisnji odmor, pa cu imati vise vremena za ove poslice.

Imam na stanju sledece stvari koje su vas zanimale.

I meni bi pasovao neki hd ata, imao sam Maxtora od 80GB, moze tako neki opet...

Sta ti je najvece sto imas u ponudi?

od hardova imam

Maxtor 80gb ATA

Seagate Baracuda 120gb ATA malo radio bas

Wester Digital 320 gb Nov, nema ni dana rada, ali nemam garanciju pismenu, usmena naravno vazi kako se dogovorimo.

Imas li neku AGP graficku,malo jacu.Kod cerkice na kompu riknula ja stavio neku staru 200 god. cisto da moze da radi.

od agp grafika sto se tice Juhice

imam par od 128, vise modela i jednu 256, model je Inno3D GeForce 7600GS 256MB AGP

3619544389.jpg

Neka am2 ploca?

Sad nemam ako bude imacu te u vidu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekih od stvarcica koje imam tranutno.

20130305_193718.jpg

4 tv karte, stoje mi na polici bar 2 meseca pojma nemam sta je sa njima. :)

20130305_194106.jpg

ima tu i neka AM2 ploca ali je sa DDR1 memorijom.

20130305_194231.jpg

Cela konfiguracija bez ram memorije jer je ona prodata.

20130305_194519.jpg

i jos jedna (neam pojma koja :) ) al ima memoriju :D

20130305_194622.jpg

Ima HD rackova (ata, sata)

20130305_193957.jpg

Koga sta zanima, ako snimi nesto zanimljivo tu sam.

Nemam u zadnje vreme mnogo vremena pa vise i ne znam sta ima tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
.... ima tu i neka AM2 ploca ali je sa DDR1 memorijom.

20130305_194231.jpg

Ovo bi trebalo da je socket 939 cim je sa DDR1 memorijom. AM2 se pravio iskljucivo sa DDR2 memorijom, procesori su dosta slicni, samo jedan nece na mesto drugog...

Ja cu uskoro da okacim na kupindo sta imam od polovnih stvari na prodaju, pa ako nekog bude interesovalo, popust za clanove ce biti 5 - 10% sigurno, ako se admini ne protive...? :smoke:

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo bi trebalo da je socket 939 cim je sa DDR1 memorijom. AM2 se pravio iskljucivo sa DDR2 memorijom, procesori su dosta slicni, samo jedan nece na mesto drugog... :smoke:

Da znas da jeste, procesori su isti u ogledalu :)

ipak si to doktor za te stvari. :clap: Moja greska, nisam znao taj detalj. a nisam ni skidao procesor da pogledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Razor

Ako radis "osposobljavanje" ploca, da li ima sansi da ti posaljem moju, da probas da je sredis...?Ako moze i imas vremena, potanko bi ti opisao kako s ponasa...(moze i na pp, da ne smaram ostale)

I koji je nick na kupindu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena za 7600GS?

1800, a moze i zamena za nesto za kolica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...