Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Plin sam ugradio kod PALJINCA u durlanu (vrti mu se reklama na radio belami-u),dobri su momci a i lepo rade a presvlake sam uzeo na auto pijaci u Nišu,gornji ulaz prva tezga sa leve strane,dezen mozeš da biraš ako nema to sto hoces narucis i stigne za 5-6 dana (1900 din)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prodje cela godina od kako je puntijak kod mene.Danas je registrovan po drugi put,cena 10.200 din (plus 1200 din promena saobracajne zbog atesta za plin).Za godinu dana je presao 8000 km a samo zadnjih mesec i po,od kad sam ugradio plin 1300 km,sa samo jednim kvarom (senzor radilice) za koji sam ja kriv jer sam prao motor rucno tj crevom (koji sam ja kreten,a?) a evo danas na tehnickom mi rekose da mi zadnji ne koce bas najbolje tako da je to sledece na redu,a popravka klime ce sacekati prolece.Sve u svemu,ja sam zadovoljan,dace bog da ovako sluzi i nadalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uredjajem sam prezadovoljan,auto radi i vuče bolje nego na benzinu(pisao sam u tehničkim problemima o onom gutanju knedle pri davanju gasa na benzinu kad je hladan) a što se potrošnje tiče ide od 8.5 do 8.8 čisto gradske vožnje što je,po meni,sasvim prihvatljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zemljak,ugradjuj slobodno ja se nisam pokajao a garantujem da neces ni ti,jeftinije je za 400-500 dinara na 100 km predjenih u gradu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najljepša boja :thumbsup:

Naslon za ruku je prava stvar. Odlična investicija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel smeta ovim točkićima za štelovanje sedišta? Gde si kupio i koliko te je koštalo to zadovoljstvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste malo teze prici tockicima za stelovanje naslona ali im nasmeta,uzeo sam najuzi koji sam nasao{12 ili 13 cm,naznam tacno} platio ga 1000 din na auto pijaci u Nisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomjeriš sjedište napred ili nazad, namjestiš ,vratiš i ne diraš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, ja sam ga prvog dana namestio da mi odgovara i od onda se to ne dira uopšte.. Odlično je to leglo, jako korisna stvar za odlaganje sitnica :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet sam se igrao sa diodicama,postavio ih kod nogu na zadnjoj klupi(na nosacu naslona za ruku),ispod prednje piksle i u zadnjoj piksli,pa sad kad otkljucam ili otvorim vrata svetli ko Las Vegas.Ove nocne slike su lose jer mi huawei lose slika nocu,uzivo je mnogo bolje IMG_20130411_205518.jpg

IMG_20130411_205525.jpg

IMG_20130411_205605.jpg

IMG_20130411_205623.jpg

IMG_20130411_205706.jpg

IMG_20130411_205718.jpg

IMG_20130411_205830.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično ispalo. Odakle vučeš žicu?

Edited by Nidzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žice za pikslu sam izvukao sa osvetljenja upaljača,a za osvetljenje kod nogu sam žice spustio sa svetla kabine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto je pre desetak dana isao put Crne Gore,nazalost ne porodicno na odmor vec sa kolegom radno.Slabasni motor se nije mnogo mucio na usponima,a ce

 

o put od 1150 km je kostao 52 evra (6.5 i plina/100 km)IMG_20130714_123435.jpg

 
IMG_20130831_104007.jpg
Edited by baki nis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto je posle pet godina promenio gazdu.Pokidao mi je živce,crkavao ecu(170€ dao na popravke pa na kraju dao još 130€ za polovan),crkao termostat u najnezgodnijem trenutku,u povratku iz Crne Gore, pa sam morao da radim glavu a najgore što sam morao da ga šlepam od Pazara do Niša.Posle ovoga sam totalno izgubio volju i rešio da ga prodam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...