Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nov sam ovde, nemam pojma ni kako sve ovo funkcionise, ali se nadam da cu za koji dan i to da ukapiram. :)

Vozim Fiat Bravo 1.6 16V, `98 godiste. Inace sam njegov vlasnik skoro 4 godine. Auto mi se trenutno nalazi u garazi, kod auto-limara. Zbog silnog cukarisanja resio sam da mu malo osvezim boju i prefarbam ga u istu. Slike od ranije (kakav je bio), i kako nepreduju radovi u garazi ubacujem sutra. Pozdrav svima....... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam ga u fabrickom stanju...kod majstora koji spaja plastiku sam mu odradio branike, ofarbao ih naravno, a kasnije mu stavio i pragove kojih nema na ovim slikama. Prve felne koje sam mu nasao sam i kupio, to su bile ove GM R15. Vise sam obracao paznju na enterijer, zelene neonkice kod nogu, nepred i pozadi, farbanje maskica na tabli i te gluposti. Nazalost te slike nemam, posto mi se prosli komp pokvario i slike ostale u njemu... Ovo su neke arhive sa CD-a. :)

Slika_0297.jpg Slika_0297a.jpg

Slika_0298.jpg Slika_0311.jpg Slika_0312.jpg

Posto sam branik lomio par puta, nije vise mogao da se krpi, stavio sam mu novi fabricki. Naravno, tu su dosle i nove felne, njegove fabricke i mali spojler na trecim vratima......aaa daaa, na ovim slikama su i mali diskretni pragovi, mada su na slikama malo i osteceni.... Jbg, svi mi koji vozimo Italijane volimo MALO da ludujemo.... :)

Inace, zaboravio sam da napisem.....transparentom sam mu zatamnio migavce u krilima i zadnja svetla - stopke......

Kada sam ga kupio, imao je supersprint auspuh, koji je inace na prvim slikama, a kasnije sam ga zamenio novim prohromskim, koji je napravio majstor koji se inace time bavi (CILE), daje 17 god. garancije na svoj proizvod..... Zvuk mu je vrh!

Fotografija0073.jpg Fotografija0074.jpg

Fotografija0075.jpg Fotografija0076.jpg Fotografija0077.jpg

Fotografija0078.jpg

Fotografija0088.jpg Fotografija0090.jpg

Fotografija0091.jpg Fotografija0092.jpg

I naravno opruge i KONI amortizeri....od kojih sam nazalost sacuvao samo slike od prednje dve opruge....

sq15.jpg

To je to za sad......

Javljam se sutra kada se vratim iz garaze sa novim slikama, sta se trenutno radi i kako sada izgleda..... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino...,po meni nisi trebao seci zadnji branik.

Onaj prvi prednji branik sto je bio na auto,jako je poseban i ima svoj fazon :)

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno si sredio,dosta truda :) Al moje misljenje,prednji i zadnji branik mu ne stoje,mozda je uzivo lepse,al na slikama ne... Lepe felne,gde si nabavio? Jel to 17ce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli migavci su mala privreda, u Krusevcu ih ima 500 din/kom, a felne ru 16-ice, 4x100 7.5J, imaju prstenove za fiat i konusno pomicne srafove zbog razlicitog promera rupa. Hvala na komplimentima. :D

sto se tice migavaca, ili zmigavaca, kako god...ako nekom trebaju beli, mogu da vam izadjem u susret, da ih kupim, i posaljem na vasu adresu... Jesu mala privreda, ali su potpuno odradjeni kao original, i savrseno lezu na mesto u krilu. Imaju i one za HGT ili Mareu u raznim bojama, zatamljene, bele, neka boja koja vuce na zelenkasto....a njihovu cenu ne znam, mozda je ista, a mozda je mala razlika 50-100 din vise... Ako nekoga interesuje, mogu da pogledam, pa da javim.

Felne sam nabavio preko neta, sa sajta polovni automobili... Odlucio bi se za R17, ali ne verujem da mogu da stanu, posto su ove "knap" sa gumama 205/45. Kad bi stavio R17, morao bi da trazim gume profila 35-40, a to svakako nije za nase puteve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra je ispalo sredjivanje,boja je ok,felne tip top... dosta truda i ulozenog novca se isplati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da provalim tj vidim najbolje da li su zmigavci zamagljeni ili skroz providni jer takve providne skroz sam video u ap sportu pa mi se ne svidjju:

Ako su ovi tvoji zamagljeni kao fabricki ili slicno oda super!

Edited by stevan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno isti kao oni fabricki narandzasti, isto ima neke kockice iznutra, samo sto je bele boje. Nije providan, zamagljen je....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...