Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Stvarno je dobro ispalo. Cak i to sto za lak kazes ja sa slika ne vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilisa, reci koja razlika pre i posle? :D

Slikacu iz blizine to za vrata, ne vidi se na slikama ni izdaleka.. Ma ja nisam perfekcionista po prirodi, nikad necu ni biti, meni ne smeta da ostane tako, ali me najvise nervira sto ce neko ko ga sutra bude kupovao, da ga zagleda i da me smara kakva je to havarija bila, bla, bla,manja cena..

Mada, poslednji rezervoar mi je potrosnja bila 5,8l, tako da sam autom prezadovoljan, o prodaji i ne razmisljam..:)

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja razlika pre i posle. :D Ahahhaa, evo rekao sam.

Salim se, odlican. Idem u tom pravcu. Polako, ali sigurno.

Kad dodje taj sto smara za havariju, ti mu pokazi sliku da vidi da nije savijan oko bandere, nego ga ne trpe francuzi u komsiluku. ;)

Pa da...Novi Sad...krece i iz druge. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično je odrađeno. A za vrata nemoj da brineš, ja sam ramišljao da sređujem one ogrebotine kod mene i polako odustajem. Smetaju mi i dalje, ali sve manje. A Stilići će nam ionako toliko vredeti kada ih budemo prodavali da će razlika između savršenog i ogrebanog biti ~50e :laughing:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja razlika pre i posle. :D Ahahhaa, evo rekao sam.

Pa da...Novi Sad...krece i iz druge. :p

Bravo, sam sam trazio :lol:

Ma koje bre druge, zaukam ga do trece, izbacim iz brzine i stizem na posao :) Prosek je nesto manji jer sam isao jednom za Bg, tamo su manje guzve nego ovde u gradu :lol:

Igore, pomislih u pravu si dok se Beli nije nadovezao.... lagano ce registracija opet da bude 30000din..i aj u dvaes marki da ce za dve godine da menjamo tablice, naravno o svom trosku >_>

Tapatalk

Kako se stavlja slika preko ovog tt..

duruvuvu.jpg

Evo, o ovome pricam za vrata..ruzno je kad se priblizi pogled..:(

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze to na fleku da se odradi, mozda je trebao majstor odjednom i to da sredi ...

Sto se tice tablica moje vaze do 2018, 7 godina od prve registracije, posle VRATIS ove koje si PLATIO, naravno PLATIS taksu i PLATIS nove tablice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, koji ludaci, majko mila..:blink:

Kaze majstor da bi se primetilo da je uprskavao, a opet uprskavao je one delove kod zadnjeg blatobrana sto stradaju od kamencica, pa ja nista ne primetim..

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ovo strašno jer si baš iz blizine sliikao. A i hebeš auto od 10+godina koji nije zagreban negde  :laughing:

Što se registracije tiče baš sam se igrao sa onim kalkulatorima juče. Biće mi oko 6000 skuplja registracija nego prošle godine, odnosno mesec dana vožnje gubim. Nije mala razlika s obzirom  na to da ću imati godinu dana stariji auto.

Kako je krenulo mislim da je sve realnija opcija preći u neki 1.3 ili 1.6mjet ili na bicikl ako se ovako nastavi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlado,glupo pitanje mozda,ne vidim dobro sa slike...

Moze li mozda to sa vrata da se ispolira?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale, nije glupo pitanje, pomislio sam i ja na poliranje. Nema sanse da ga skroz izglanca, ali baram malo da se umanji steta..probacu polirkom kad odem kod majstora (nije hteo da polira jer je bila sveza farba) jer rucno nema sanse da ista uspem..

Igore, zar je moguce da ce biti toliko skuplje.. u ovoj drzavi su kola kao vino, sto starija to vrednija.. mozda dobijem neki bonus i za ogrebotine..

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj,pa sto kazes,da bar umanjis stetu ako nista drugo,jer da farbas cela vrata,besmisleno je a i skupo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto preko 20 000 mi je pisalo na istom kalkulatoru pre 6 meseci,a  sada nešto preko 26 000. Još da se poveća i malo cena tehničkog koji tu nije uračunat i lagano dolazimo do 30 000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa od parkiranja, stilo se provozao za vikend do Starog Slankamena:

 

DSC_2146.jpg DSC_2149.jpg

 

Gledajući ove slike, stvarno mi fali kačket... :mellow:

 

Naprašio sam ga u svakom smislu, i od brzine i od prašine.. Najviše mi se sviđa kod ovog auta (u poređenju sa nekim prethodnicima) je što klima ubija kako hladi :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto si sredio krilo, znaci ne vracas poklopce na felne? :turned:

Najvise mi se svidja kod ovog auta 490abd6d43905ee7cb4a9e33418cb462.gif

Edited by Stiliša

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe..fali kačket, onda će biti sve.. Ustvari, nikad neće biti sve, sad razmišljam o sportskim amortizerima i oprugama, ali tek onda bi se sve treslo preko rupa..

 

Tomo, senzore sam uzeo crne, tako mi ispalo u nekoj trampi, prelepio sam ih folijom, i skrnavo je ispalo, ali me mrzelo da farbam, tj da kupujem farbu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijavi i svoje drugo vozilo nemoj da ga krijes :harhar: ali to kad uspes da izadjes iz njega koliko je mali.Stilo je limuzina :secret:

Edited by SrdjanNS86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umalo da stila zamenim za mlađeg i lepšeg, ali (srećom) ipak se mlađi i lepši kratko zadržao..

Kupio sam grande punta:

9cb261d37339800x600_1445808943.jpg

i prodao ga za mesec dana..

 

Zato što nisam mogao da se odlučim koji da ostavim, stavio sam oba u oglase, za stila niko nije ni pozvao, a grande otišao za jedno prepodne, prvi koji je došao da ga pogleda ga je i uzeo.. Još sam malo i zaradio, a ostavio sebi bolji auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...