Jump to content

Recommended Posts

pozajmi%20mi%20auto.jpg

U emisiji ''Pozajmi mi auto'' gledaoci dobijaju skoro novo vozilo. Stari auto rastavlja se na delove i temeljno sređuje

Odlična vest ako vam je automobil u lošem stanju. Nemate novac za novo vozilo, ali ni da popravite staro. Nema problema jer počinje emisija ''Pozajmi mi auto''! Emitovanje kreće uskoro, a jedna televizija će sebi priuštiti taj luksuz da svake nedelje jednom svom gledaocu pokloni skoro nov auto. Novi šou dosad nije viđen u domaćim emisijama. Voditeljski par čine Igor Ćurčić i Nevena Šuljak, i svake nedelje preuređivaće automobile.

preuzeto sa - Auto Blog

--------------------------------------------------------

Prva...ili neka druga TV kreće sa ovim našim pimp my ride? :)

Taman da ne poliram :D

Eh sto mi nije moj sad stari polo iz 1979, cale bio jedini vlasnik, pre 3 godine polo bacio kasiku, da su ga uhvatili pre 2006 kad smo za limariju da li450e bez farbanja, pa da ga oni sredjuju, usr*li bi se od posla, a ja bi posle pevao od srece :laughing:

Verovatno ce biti kao i sve emisije tog tipa ali ako neeeekim slucajem postane ozbiljno mogao bih da prijavim Ficu. :smoke:

Aj ako nekome sa foruma koji ima stari auto u loserm stanju podje za rukom da mu srede auto,pa da verujemo,ali prijavite kola sto da ne ,vredi pokusati,nema sta da se izgubi,ali da ne bude stvarno,sav budzet potrosili na limara :) ili da ne bude daj gita,ne treba lim :( ..,pa onda bolje i da ne sredjuju...