Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ako ti nije problem, predstavi svoj auto, zanima me kako izgleda, a i slabo ima predstavljenih GP-ova na forumu...

Što se obrvica tiče, gledao sam ali nalazio sam ih preko, ali nije njih teško napraviti od fiberglasa. Mislio sam ja sebi da ih uradim ali sam se ipak odlučio da se uradi u spoju sa haubom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo sredjen auto,ja sam nesto slicno uradio sa GP (5p) samo sto sam stavio 15" GM felne,gume diktirale jbg. nove miselinke pa greota...,a za farove bih obrvice al nisam jos nigde nasao...

madjato jel ti nebi bio problem da stavis slike da vidimo o kakvim se gm-ovim 15-cama radi???

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije problem ali trenutno nemam net. na telefonu sam ,felne su od Opela

punto je 2011 god. 1.2 nov kupljen, pa sam tek sad krenuo da ga "sredjujem" stavio sam felne, prohrom okvire tablica, cool blue osram,planiram da zatamnim stakla i tako jos po koju sitnicu,a da umesto onih nalepnica na zadnjim vratima Giugiaro stavuo sam neke stikere diskretne sa ital zastavom,auto je tamno grafit siva pa i nema nekih mogucnosti....slike stavljam sto pre....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diskusija; samo jedno pitanje: reci mi da li imaju neke lepe petnaestice za GP npr isto od opela ili tako nesto posto sam vec kupio nove gume 15-ce pa zato moram tu colazu felni?

 

Evo kod mene su 15'' felne.

 

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala zvezdo. da, da, te su odlicne samo sto ja nekako vise volim otvorenije felne. ali hvala na slicici svakako :)


Share this post


Link to post
Share on other sites

 

lepo sredjen auto,ja sam nesto slicno uradio sa GP (5p) samo sto sam stavio 15" GM felne,gume diktirale jbg. nove miselinke pa greota...,a za farove bih obrvice al nisam jos nigde nasao...

madjato jel ti nebi bio problem da stavis slike da vidimo o kakvim se gm-ovim 15-cama radi???

 

 

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=59604

 

 

ne znam da li može ovako ali evo ga gore link gde sam ubacio par slika i par reči o mom GP    :thumbup:  sa malim zakašnjenjem

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadjoh obrvice-masku za far za GP pa rekoh aj da podelim ( spiderauto.co.rs/pages/galeria/fiat.grande.punto.5vrata.htm )

:)

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar GP , ja isto planiram da uzmem ali onaj od 130 konja sa pragovima , kacketom  i njegovim originalnim fabrickim 17 coli felnama(205/45) . Nasao sam neki link na yt  i zelja mi je tako odraditi doslovno sve samo me zanima da li je lik samo ofarbao u belo te felne ili su mozda cak i 18coli i mislim da je spusten. Farovi su mi takodje mnogo lepsi sa tim obrvama .Recite svoje misljenje.

 

http://www.youtube.com/watch?v=-dB9rUC0MF8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su ovo pre 17tice, ofarbane u belo... Dopada mi se kombinacija crvenog auta i belih felni, još ovako spušten sa tamnim staklima i crnim farovima, pun pogodak :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam da nema puno ulaganja a prelepo izgleda. Zatamniti stakla , prednji branik ofarbati u crno onaj deo koji na fabrickom ima boju auta, staviti obrve i to je to. Mozda ga spustiti i milina

 

Samo meni nekako deluju kao 18 coli . Sta jos drugi misle?

Edited by CrackFox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepa ali koliko kosta jedna guma 17-ca  ? :turned:  Kad dodje vreme za zamenu tih guma to kosta otprilike kao i dve registracije za auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrađen veliki servis ( 50k kilometara) - kaiševi, vodena, svećice, filter vazduha i klime, semerinzi...

Ugradio Bear xenone (6000k) i da ih ne bih 'trošio' bespotrebno preko dana, napravio sam sebi daylight u braniku gde bi trebale da budu maglenke.

Mrzelo me je da pravim oblik od 'nule' , pa sam koristio neke delove od lampi :)

Napravio sam svoju štampanu pločicu, stavio unutra 10mm ledovke 0.5w, od plexija napravio providan poklopac i sve lepo izlio sa plastikama u braniku.

Ubacio sam i CanBus ledovke u farove, i u kombinaciji sa ovim pozicijama u braniku se savršeno vidi čak i po najjačem suncu.

Uradio sam tako da se pale preko daljinskog ( IR ) i skroz sam zadovoljan kako je ispalo. Hteo sam da bude drugačije od fabričkog a opet što elegantnije...

Evo i par sličica (inače uživo je ista boja ledovki u faru i ovih u braniku) :

 

IMAG1562.jpg IMAG1563.jpg IMAG1564.jpg

 

WP_20130810_008.jpg WP_20130810_009.jpg

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrađen veliki servis ( 50k kilometara) - kaiševi, vodena, svećice, filter vazduha i klime, semerinzi...

Ugradio Bear xenone (6000k) i da ih ne bih 'trošio' bespotrebno preko dana, napravio sam sebi daylight u braniku gde bi trebale da budu maglenke.

Mrzelo me je da pravim oblik od 'nule' , pa sam koristio neke delove od lampi :)

Napravio sam svoju štampanu pločicu, stavio unutra 10mm ledovke 0.5w, od plexija napravio providan poklopac i sve lepo izlio sa plastikama u braniku.

Ubacio sam i CanBus ledovke u farove, i u kombinaciji sa ovim pozicijama u braniku se savršeno vidi čak i po najjačem suncu.

Uradio sam tako da se pale preko daljinskog ( IR ) i skroz sam zadovoljan kako je ispalo. Hteo sam da bude drugačije od fabričkog a opet što elegantnije...

Evo i par sličica (inače uživo je ista boja ledovki u faru i ovih u braniku) :

 

IMAG1562.jpg IMAG1563.jpg IMAG1564.jpg

 

WP_20130810_008.jpg WP_20130810_009.jpg

auuuuu svaka cast bas bas baaaas je mocno ispalo kao fabricki ako ne i boljeeeee.. strava :))) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...