Jump to content
FAS Goran
Kosta.dz

Krovni nosači za pozajmiti ili iznajmiti?

Recommended Posts

Drugari da li neko ima krovne nosace za iznajmljivanje ili da pozajmi? U pitanju su oni univerzalni nosaci posto imam cromu koja ima sine gore tako da moze bilo koji univerzalni nosaci.... Idem na more 01.09 sa bebama pa mi treba da montiram jetbox za kolica gore....

POzdravvvvv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, bilo nekad ali prodao sam i kofer i nosače jer je dete poraslo pa ne vukljamo toliko stvari sad a croma fala bogu ima mesta i bez dodatnih skalamerija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni ipak treba :( bebac 4 meseca i devojcica 5 godina :) 2x sediste, krevetac, kolica....zenine stvari :) i moja 2 sorca

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.kupujemprodajem.com/iznajmljivanje-THULE-krovni-nosaci-i-kut-1951797-oglas.htm?filter_id=6609710

mada je mozda bolje da kupis i ne mislis :) (samo pogledaj dobro da li odgovaraju za tvoj auto)

http://www.kupujempr...lter_id=6609710

http://www.kupujempr...lter_id=6609710

Takodje mislim da nije problem naci nosace posto imas sine, u DIS-u su imali CAM nosace za razna vozila i cena je bila oko 50eur

edit:znam da trazis na zajam, ovo je samo ako se ne snadjes :)

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala drugar na pomoci, mozda i nije lose uzeti neke povolje polovne nosace...iznajmljivanje je oko 3 eur dan...tako da 10 dana 30 eur, a toliko kostaju polovni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko iz Beograda/Zemuna voljan pozajmiti, ozbiljnom porodicnom coveku, na desetak dana krovne nosace i kofer za fiat stilo 5 vrata?

Uz novcanu nadoknadu naravno + suvenir sa putovanja.

 Krecemo na put 8 septembra

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je problem ako je kofer duzi od krova?!

Recimo da je krov Bravo-a oko 175cm, a kofer mi je 198cm. Ne znam koliko se "podize" kofer zbog nosaca, ja ne ocekujem da ce mi smetati, vise me bezbednost brine.

 

Malo mi zao antene, ili ce da bude savijena ili skinuta... Drugar je kupio neku kracu ali mu i signal nije dobar, a iskreno volim da me iznenade sa pesmom.

 

@avalit

Racunaj 8eur po danu kofer+nosaci (daju 10% na 10+ dana)

Ima i kombinacija da se na placa prvi i poslednji dan, ali dodje mu na isto.

Sad ako ti treba bolja cena, to ne znam.

Edited by RSS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi mi nikako ne odgovaraju.

Traze od 70 - 100evra za 12 dana.

 

Sa tri/cetiri putovanja na taj nacin  otplacujem ceo set glatko. Ne bih se osecao lepo kad bih iznajmio od njih.

4-5 hiljada dinara mi je neka granica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek možeš da ih pozoveš i ponudiš 5000 za to što tebi treba... možda neko pristane :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam posto je nov ali mi to bas mnogo zvuci.. pa ze tih 90e mozes na moru da kupis sve te stvari sto bi stavio u kofer :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ovde mogu upisati za krovne nosace za 500L ako nekom treba, od 1septembra, originalni, dogovoricemo cenu ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo prosle godine kod koleta kad sam video da nema vajde od gepeka, kofer nadjoh coveka pa mu dam 3000-3500za 10dana inace u krnjaci imaju veliki izbor kofera za iznajmiti 5-7€ dan, bez depozita i slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj u Krnjaji je mnogo korektan lik..

Kum stavio nosace i kofer i kaze na 120kmh mu sisti.

Nosaci su CAM kofer Thule.

 

Da li i ja da ocekujem to isto, plus mi kofer nece biti Thule?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dvoje dece i pesmica nisam cuo nista na 150

A naravno da ce se cuti nesto drugaciji zvuci pa i na 80kmh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frak !!!

Odlazak mi je nocu, ne pojacavam muziku da devojke spavaju... 

Nema veze nismo svileni, samo neka ostane na krovu i to je to.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...