Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ekstra zvrk - nema sta , znaci moj punto ima poncikovani lim (to nisam znao) ............ ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto je pocinkovan ne znaci da nece da zardja, video sam ih dosta sa rupama po patosu (ispred zadnje osovine), po sajtnama, haubi, krilima (hauba i krila mogu biti i zamenska, Turska i sl. pa se to moze pripisati kvalitetu zamenskih delova).

Svakako daleko bolje zasticen od Opela i slicnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma slazem se ali moj stilo ima poncikovani lim a 2002 godiste je i nema tackicu ni od dole a ni od gore - nigde , nikad nije nesto domazivan , premazivan ili slicno (mislim na patos) gore malo jeste gde sam ga ja grunuo :lol: (ima u temi) pozadi , i to u isto mesto vec 2 puta :on2long: a perem ga na slap pumpi - na cetke vec 6 godina leti jedno 3-4 puta i zimi jedno 2 puta ali sa podnim pranjem i to je sve.

za punta nisam ni znao da i oni imaju od kraja 2003 god. pa na dalje pocinkovani lim --- na to sam mislio.

mislio sam nemaju jer stvarno ima dosta trulih -- moj nije , a nije ni farban (zato je sav izbledeo spolja - jbg. crvena boja) ............. e sad .......... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/26/2019 at 11:49 PM, MS PK said:

Nisi ga prodao?

Nisam. Prodavao sam ga zbog kupovine kombija, kupio kombi, a on ostao :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki sa jačim motorom i kukom atestiranom pošto namerava da kupi Alfu pa da ne plaća šlep stalno kad Alfa stane. Ovako mu lakše samog sebe na prikolici odšlepa. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/7/2019 at 11:10 PM, MS PK said:

Kakav kombi si kupio?

Teretni. Renautl Master 2.3 dci 101ks, 2012. godiste.

 

52144365_2257002057891987_8830342667679301632_n.jpg53626851_391890354958570_5002801992557395968_n.jpg53794434_2263987270511858_1795846218685874176_n.jpg

 

On 3/8/2019 at 7:16 AM, Axic said:

Neki sa jačim motorom i kukom atestiranom pošto namerava da kupi Alfu pa da ne plaća šlep stalno kad Alfa stane. Ovako mu lakše samog sebe na prikolici odšlepa. :lol:

Hahahaha. Nije Alfa u planu :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradjen komplet veliki servis. Ovog puta Continental set zupcenja. 

 

U potrazi sam za fabrickim enterijerom iz Punta, najradije krem, a moze i dvobojni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto ružan kao i 5 plus :lol:

 

Šalu na stranu, moje mišljenje ti nije bitno, srećno s prinovom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 22.6.2019. at 6:53 PM, Axic said:

Isto ružan kao i 5 plus :lol:

 

Šalu na stranu, moje mišljenje ti nije bitno, srećno s prinovom.

Ja slusao tebe i presao ponovo na Fiata :D

56 minutes ago, neshaoct said:

Al' ga je @bane000 majstorski uslikao iz jedinog ugla gde liči na običnog Golfa... :D:D 

Hahaha. Nisam se trudio, ali tako izgleda. :D

Drugari, vreme je da se stvarno rastajem sa Puntom, stize druga masina(nije Golf, to je preuzeo cale), pa prodajem Punta. Cena je 1500e. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...